У Луцьку на автостоянці працювала підпільна заправка
У Луцьку припинили діяльність підпільної АЗС, яка працювала на території однієї з міських автостоянок.
Підприємливий лучанин облаштував на власній автостоянці незаконну діяльність, торгуючи дизельним пальним невідомого походження, - повідомляє прес-служба ГУ ДФС.
АЗС діяла без будь-яких дозвільних документів та з порушенням порядку реалізації підакцизних товарів.
Так, в рамках кримінального провадження правоохоронці провели обшук на території, де зосереджувалася нелегальна діяльність.
Правоохоронці під час обшуку знайшли та вилучили більше 9 тонн дизельного пального орієнтовною вартістю 200 тисяч гривень та технологічне обладнання, що забезпечувало його реалізацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині підліток на мотоциклі влаштував ДТП з двома автівками. Як суд покарав маму хлопця
Сьогодні 23:37
Сьогодні 23:37
Закидали королівські коштовності десертами: у лондонському музеї затримали протестувальників
Сьогодні 23:09
Сьогодні 23:09
«Любарт» у драматичному поєдинку програв Tyre Expert
Сьогодні 22:41
Сьогодні 22:41
Відійшла у засвіти луцька художниця Оксана Ядчук-Мачинська
Сьогодні 20:49
Сьогодні 20:49



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.