USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку на хабарі затримали працівника СБУ. Відео

23 Січня 2017 15:10
У Луцьку на хабарі затримали працівника Служби безпеки України.

Операція щодо затримання та спільні оперативні дії працівників управління Служби безпеки та обласної прокуратури були проведені 23 січня біля гіпермаркету Там-Там.

Як повідомив журналістам Інформаційного агентства Волинські Новини працівник СБУ, який працював на місці затримання в складі групи, проводиться операція щодо затримання підозрюваного в отриманні неправомірної вигоди.

"Співробітник управління Служби безпеки України попався на хабарі", - повідомив працівник СБУ.

Натомість, видання 0332 повідомило, що внутрішня безпека СБУ затримала начальника військової контррозвідки.

Детальну інформацію з приводу інциденту правоохоронці обіцяють надати згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Гокс Показати IP 23 Січня 2017 15:18
Щось в лісі здохло..........
SS до Гокс Показати IP 23 Січня 2017 16:51
коментар було видалено
SS Показати IP 23 Січня 2017 15:34
коментар було видалено
uscnm Показати IP 23 Січня 2017 15:42
Фамілію скотиняки в студію!
Саша Показати IP 23 Січня 2017 15:43
Невже не поділився? от і поплатився. Хто вміє ділиться - не попадеться
Петро Показати IP 23 Січня 2017 16:01
Правильно зробили! Колега - не колега, але ганьбити честь мундира нікому не давали права! Черговий крок до очищення силових органів від хабарників та злочинців!
Ви в це вірите до Петро Показати IP 23 Січня 2017 16:33
та ви запитайте хто не бере хабарі з чиновників!!!????Та такі скоро як мамонти вимруть...в кожного з них рильце в пушку....
Я Показати IP 23 Січня 2017 16:29
Владислав Петрович молодець -- зловив СКОТИНЯКУ!!!
Гриць Показати IP 23 Січня 2017 16:32
Петю я бачу не хр..на ти не розумієш в честі того мундира.
до петро Показати IP 23 Січня 2017 16:34
то ти знав ?? та мовчав ??
Софія Показати IP 23 Січня 2017 16:41
І що. Накладуть арешт на всі кошти, які знайдуть. Потім з частини арешт знімуть щоб мав чим хабара давати прокурору судді і т.д. І все чистий як немовлятко у всіх сенсах цього слова
месник Показати IP 23 Січня 2017 16:46
Так як би написали за що?
----- Показати IP 23 Січня 2017 16:49
Видно забув табличку ділення... то йому і нагадали.
Юра Показати IP 23 Січня 2017 19:59
Ой хлопчаки роблять цирк )))) що начальник Контр розвідки армії міг брати хабар )))) в кого ? Що він контролював митницю чи податкову як два брата акрабата ... при всіх властяг набивають свій карман працівники доблесного підрозділу КА !!!!
ЛЬОВА Показати IP 23 Січня 2017 21:04
МАЛО ЙМОВІРНО ПОКАЗУХА
Жора Показати IP 23 Січня 2017 21:40
Толя!Ти просто допиз..вся.Не х-й на всіх гнати,що маєточки будують, на дорогих машинах їздять. По собі судиш. Як сказав класик - "всего вам хорошего"
michael jackson Показати IP 23 Січня 2017 23:55
Ну, да на такій сумі!!!! Сміх тай годі!!!! Цирк на дроті, на тобі пару грн.!!!! Це як би сума була в мін. 10 разів більша і в дол., а не в грн. най би то була правда. Комусь завадив, чи рота не до того відкрив. Злили колегу СБУшніки.
Брат Показати IP 24 Січня 2017 00:04
А шо таке КА?га?!
Толік до Юри Показати IP 24 Січня 2017 08:55
Ти про бійців з прізвищами До... та Бо... , ці вміють заробити просто досконало знають табличку ділення.
ВВКР Показати IP 24 Січня 2017 09:09
Толік Семенюк, він же "Толік положи на столік", всю службу в органах тільки і брав хабарі, доїв прикордонників та митників в Луцьку та в Рівному
Богдан Показати IP 24 Січня 2017 11:02
Я казав, що поставлю всіх у стойло, от і тримаю слово.