USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку на хабарі затримали працівника банку

1 Лютого 2017 17:56
Прокуратура Волині спільно з працівниками управління СБУ та слідчого управління Головного управління Національної поліції у Волинській області сьогодні викрили у вимаганні неправомірної вигоди у сумі 40 тис. грн уповноваженого працівника однієї з банківських установ.

Спритний службовець вимагав таку "подяку" від клієнта банку за вжиття заходів для закриття кредитного договору без фактичного погашення заборгованості та не ініціювання питання про стягнення пені.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Затримано його у момент отримання неправомірної вигоди.

Інформацію про вимагання і одержання службовою особою юридичної особи приватного права неправомірної вигоди за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 368-3 Кримінального кодексу України) внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.

У разі доведення вини працівнику банку загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Масяня Показати IP 1 Лютого 2017 18:27
А що то за шмон сьогодні в волиньгазі був? Хлопці із зброєю в масках бігали.
Клієнтський сервіс до Масяня Показати IP 1 Лютого 2017 19:51
Нічого страшного! просто працівники антикорупційної поліції проводили навчання з подачі показників газу в умовах особливого періоду. Дякуємо за те, що змогли їм допомогти!
Знаю до Клієнтський сервіс Показати IP 1 Лютого 2017 20:29
Навіщо брехати? Це ти розкажи в себе дома, що то навчання. Є ЗА ЩО І Є КОГО !!!!
Луцьк до Масяня Показати IP 2 Лютого 2017 07:46
Та правоохоронцям видно зі стоянки Тат Таму не треба відїджати...це улюблене місце хабарників)(СБУ шнік також на цій стоянці брав хабар) ))))))Хай там всіх і ловлять
Торі до Масяня Показати IP 2 Лютого 2017 09:40
Коментар трохи недоречний до цієї статті
Лучанин до Масяня Показати IP 2 Лютого 2017 09:57
А до чого тут ваш коментар до шмону у волиньгазі?Це не по темі!Тема статті:Отримання хабара працівником банку!Волиньгаз тут нідочого!
Лучанин до Масяня Показати IP 2 Лютого 2017 12:31
А де Прізвище та Імя працівника банку?А де назва банку в якому працював хабарник?А де фейс хабарника на фото?Навіщо прихобувати дану інформацію?Навіщо СБУ має приховувати хабарника?Паказуйте-нехай всі знають і бачать хабарника!!!В нас все навпаки:те що треба приховувати то вони розголошують,а те що треба розголосити то вони приховують!
007 Показати IP 1 Лютого 2017 19:33
Беха 5-а з Ковеля. А що то він попався чи затримував?
Шоумен Показати IP 1 Лютого 2017 19:36
Це не шмон. Це маскі-шоу.
Турист Показати IP 2 Лютого 2017 00:51
А хто здав банкіра???
Лучанин до Турист Показати IP 2 Лютого 2017 09:48
А вам відразу тут напишуть Прізвище і Імя того зто здав!Це ж конфеденційна інфа!Ніхто не хоче світитися!
Просто Показати IP 2 Лютого 2017 09:09
Логіки взагалі нема. Люди кредит списати могли, а тепер дуракі дальше платити будуть.
Лучанин до Просто Показати IP 2 Лютого 2017 09:54
А ваша логіка яка?Нехай всі хто мають борг,нехай домовляються з працівником банку про списання боргу і дають за це певну суму?Це хіба вирішення проблеми?За вашою логікою всі так повинні робити?І що з цього вийде?Це ж конкретне поширення корупції!
хмм до Лучанин Показати IP 3 Лютого 2017 08:55
Я би побачив як би ви заговорили якби в вас був кредит на тисяч так 400 і вам пропонують одноразовим платежем в 40 тисяч погасити все (нелегально, але гарантовано) Такшо нетреба нікого лічити