USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку на кільці поліція влетіла в легковик. Відео моменту ДТП

16 Квітня 2021 18:34
У Луцьку на кільці вулиць Набережна-Шевченка сталася дорожня автопригода.

ДТП потрапило на камери відеоспостереження, повідомляють на сторінці муніципальної варти у Фейсбуці.

Автопригода сталася 16 квітня о 14:11. Службовий автомобіль патрульної поліції на кільці протаранив легковик SKODA. Унаслідок зіткнення обидві автівки отримали механічні пошкодження. На щастя, ніхто не постраждав.

На місце події прибув екіпаж поліції для з'ясування усіх обставин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Zz Показати IP 16 Квітня 2021 18:42
Турбокольцо
скептик до Zz Показати IP 16 Квітня 2021 18:52
в голові у мєнта
Zz до скептик Показати IP 16 Квітня 2021 19:33
З турбокільцями треба щось робити. Біля Проміня на з'їзді до Яровиці хто як хоче так і їде.
Фіма до Zz Показати IP 16 Квітня 2021 19:04
Турбокопи.....навіть траєкторію не тримають, в автошколу...
Пенсіонер Показати IP 16 Квітня 2021 18:46
Хлопці, молоді ви і нерозумні. Куди летіти?! Вам ні потерпілі, ні злочинці, ні керівництво *дякую* не скаже. Навпаки, при першій нагоді колишній потерпілий вас на камеру зніме, і в інтернет викладе, в спину плюне, а керівництво відсотків премії позбавить.
Правдоруб Показати IP 16 Квітня 2021 18:50
Видно що поліціянти почали на кільці гальмувати та їх понесло при викручених колесах на шкоду, швидкість авто не відповідала погодним умовам. Думаю зроблять винним водія шкоди за те що занадто виїхав на кільце.
123 до Правдоруб Показати IP 16 Квітня 2021 21:28
Тут питання спірне чорний автомобіль все-таки стояв а вони влучили!
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2021 18:58
Ну прид...рки ті поліціанти;там на кольці 2 вантажівки могли проіхати;а вони не змогли
ЗМІ Показати IP 16 Квітня 2021 19:18
Банальна ДТП, достойна пятикласника, який викрав в батька авто і вирішив покататись. Менти є менти. Вони й в Африці такі.
ПДР Показати IP 16 Квітня 2021 19:20
Дуже цікавий випадок, ну дуже. Можете скільки завгодно лити воду на понтів, але вони їхали з ввімкнутими маячками та виключно в своїй полосі, не порушуючи ПДР, що для них не властиво. І який злий жарт зіграло навіть не порушення ПДР водієм шкоди, настільки все на грані... Але 100% винним буде саме водій шкоди адже він заїхав на кільце, перетнув полосу, а отже не пропустив. Так, саме так і будуть трактувати цю подію. Якихось 10 см... І можливо понти б теж його заділи, але вже були б 100% винні вони. Люди, дотримуйтеся ПДР, не сподівайтеся на авось!
123 до ПДР Показати IP 16 Квітня 2021 21:30
Так само наприклад можна їхати по вул Волі і уступити дорогу і вони можуть в‘їхати і влупити і зробити водія винним. Тут треба водію хорошого адвоката щоб доказати свою правоту.
123 до 123 Показати IP 16 Квітня 2021 21:32
Вони все таки вискочили за кільця на швидкості а водій чорної машини невстиг розрахувати їхню швидкість.
Внук до ПДР Показати IP 16 Квітня 2021 22:27
Калікм за кермом поліцейського авто Шкода не винна Водії зрозуміють
Москаль до ПДР Показати IP 17 Квітня 2021 08:19
Зайцева- Дронов наоборот.
Рр Показати IP 16 Квітня 2021 19:46
Думав що на спорт карі,а то шкодувка.......
Roman Показати IP 16 Квітня 2021 19:54
їх знесло на кільці в шкоду що тут гадати дорого мокра за швидко на кільце заходили
Вася Показати IP 16 Квітня 2021 21:23
Буде наука навіщо виїжджати за лінію
Григорій до Вася Показати IP 18 Квітня 2021 11:45
Буде наука щоб не сідати за кермо. Бо на дорозі тебе поліція візьме на таран, чи покурор і зроблять винним.
Анонім Показати IP 16 Квітня 2021 23:36
Пішохода на переході, чуть не збили, з кільця виходили як діти, дайте їм коней, хоча ні, краще ровери, бо тварин теж покалічать
Іра до Анонім Показати IP 18 Квітня 2021 19:25
ага, і нехай на конях до вас на виклик їдуть, куди ж спішити, правда?
вова Показати IP 17 Квітня 2021 00:23
Як би не шкода мусора б влетіли б у забор (їх явно понесло) а там якраз 4етверо людей так що водій шкоди герой-рятівник!!!
вова Показати IP 17 Квітня 2021 00:34
придивіться на першу секунду -пішохід ледве втік із під коліс! вони біди наробили б полюбому! якщо не тут то в іншому місці.біля нової лінії точно не проїхали б.
Уу-у Показати IP 17 Квітня 2021 01:39
Включили блимавки, летіли, мокру дорогу знехтували, в кільце ввійшли з заносом, змінили смугу ... і "закономірно" зачепили Шкоду. Вірогідно що Шкода їх спасла від більшого лиха... далі по курсу пішохідний перехід. Якби злетіли з траєкторії зачепили б пішоходів що йшли по тротуару. Виникло питання як включені блималки то повороти вже не треба показувати, щоб учасники руху не могли зрозуміти в якому напрямку рухається спецавто?
Небайдужий Показати IP 17 Квітня 2021 05:39
Оце і маємо, на сьогоднішній день це достовірна інформація ці клоуни по оголошенню виграли всі пріуси окрім 1, який ще з горем пополам їздить, практично всі ісузу і це за 5 років, що я можу сказати клоуну........, Реформа вдалась....., Сліпих, кривих, косих, і дибілкуватих понабирали, які більше не можуть нікуди влаштуватись на роботу, через свій високий рівень розумового розвитку так як адекватні через 1 рік створення поліції звідти звільнились і ми їх тягнемо, зарплати, форма, машини, необмежена заправка..... А чоловіка на шкоді дійсно шкода, через якісь декілька сантиметрів його зроблять винним, через те що якась тупа мавпа в формі з мигалками кудись летіла, хоча питання за мигалки цікаве, куди це сімейство орангутангів летіло по завданню яке заднім числом уже написали, чи як зазвичай на заправку кави попити бо там уже чекали....
Віктор Показати IP 17 Квітня 2021 06:06
Якби не ця машина він в'їхав в паркан. Я якраз проходив повз. Ну і швидкість в поліцейського автомобіля була не нормальна. Це на відео здається не так скоро. І звукового сигналу не було.
Саня Показати IP 17 Квітня 2021 06:06
Поліція іхала по внутрішньому кільці і при перестроюванні зачепила шкоду, яка трохи заіхала на зовнішнє, фактично майже дві смуги були вільні. Тому винні тільки копи, шкода нерухалась а зупинившись надавала перевагу в русі, а поліцейське авто добряче занесло, як наслідок невраховування швидкості і стану дорожнього покриття
Лучанин Показати IP 17 Квітня 2021 06:37
Для такого міста забагато аварій за участі поліцейських машин. Це про щось говорить. Потрощать автівки і все(.
Опа Показати IP 17 Квітня 2021 06:53
Е..!,а дозвіл на маячки поліціянти вже мають?
Олександр Показати IP 17 Квітня 2021 07:46
Хоч на 10 см, але виїду за стоп лінію,» випхну свого носа вперед». Є розмітка - дотримуйся. Дуже дратує і створює небезпеку коли, їдучи в правій смузі, змушений зупинятися або брати вліво чере таких любителів «висунути носа». В даному випадку поліція спровокувала ДТП, але для водія чорної шкоди - заслужене покарання за халатність та принципове ігнорування розмітки
Володимир Показати IP 17 Квітня 2021 08:41
По тому як мусора вїхали на кільце . то вони повинні були повертаи на ліво . а не прямо , але ж для них ПДД не існує . ось в чому вся біда . Якби вони за свій кошт відремонтували Шкоду і службову машину , даю гарантію - більше ніколи так би не ганяли .
Міко Показати IP 17 Квітня 2021 09:07
Вчора пас корів, а сьогодні на сирені, полісмен... 80% з них не зробить жодного елемента з контраварійного водіння...а стрільба?... а застосування спецзасобів
Водій Показати IP 17 Квітня 2021 10:49
Дрейфують патрулі. Видно перед чергуванням кіно Форсаж передивились. І то напевно всі серії.
Друг гонщика Показати IP 17 Квітня 2021 14:07
Для поліції портібно проводити курси контраварійного керування. Вони навіть зеленого поняття не мають, як автомобілем керувати при зносі чи заносі.
777 Показати IP 17 Квітня 2021 17:34
Шкода виїхала на те місце де вона була ще до того як поліціянти виїхали на кільце...а до того він їх навіть не бачив, назад вже їхати було пізно, так що винен точно не водій шкоди..і експертиза це підтвердить, а при нормальній їзді він би навіть нікому не заважав ...
Саша Показати IP 17 Квітня 2021 20:37
Ще треба було сфотографувати стан резини і чи працюєм абс, а взагалі згоден з 777,виннні поліцейські!!! А взагалі може в них зимова))) Преміорі)
Борис Показати IP 17 Квітня 2021 23:14
Якби ж тільки наші коменти допомогли водію шкоди. Винні тільки мєнти і ніхто більше, навіть, після удару вони повинні були одразу зупинитися, а вони навмисне докотилися до островка. І що далі, дістав з багажника Фішки і пішов, ніби на виклик по оформленню ДТП... Капєц. Водій шкоди, шкода тебе, але ти все зробив вірно!!!
Васька Показати IP 17 Квітня 2021 23:35
Знаєте перечитав всі коментарі, передивився відео декілька разів... Немає чого гнобити водія шкоди, він помітив поліцаїв з маячками, і дав дорогу, в правилах не сказано що ти маєш зупинитись по правилах, коли пропускаєш швидку чи пожежну чи поліцію.... тож беріть це до уваги... а поліцаї трішечки переоцінили свої здібності, і коли Рапід пішов юзом, водій просто злякався і зажав на тормоз, тобто погоджуюсь з «друг гонщика» напевне треба впровадити обов‘язкові курси контр аварійного керування для них... підготовлений озброєний))) я думаю усі погодяться)
UU Показати IP 18 Квітня 2021 00:13
Вони ЧУТЬ ЛЮДИНУ НЕ ЗБИЛИ, якби чувак лапами не зашевелив то відїхав би і ще приписали йому перехід в не дозвонленому місці і перешкоджання діями поліції