USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

У Луцьку на майдані - віче

29 Червня 2014 13:34
Заклики до єдності України лунають на Театральному майдані у Луцьку. Лучани зібралися на народне віче.

Оскільки воно розпочалося з незначним запізненням, поки на майдані - не велелюдно.

На початку заходу представники козацтва, громадських структур та пересічні лучани спільно виконали гімн України. Після цього отець Михайло закликав усіх до молитви.

З його слів, якби не було молитви на Майдані, невідомо, чи змогли б сьогодні збиратися лучани. У своєму виступі священик наголосив, що, хоч зібрання - не багатолюдне, але варто пам’ятати, що сила - не в кількості, а у вірі в те, що нас чекає в майбутньому.

Він зазначив, що важливо, щоб віра та дія допомогли українцям якомога швидше побудувати соборну, духовно незалежну, національно свідому та мовно й територіально єдину Україну.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
майдан Показати IP 29 Червня 2014 13:51
А що вже зібрали, то зібрали.
віче до майдан Показати IP 29 Червня 2014 13:54
склад віче: діти та гальма...
Свідок Показати IP 29 Червня 2014 14:13
Ну, рЄбята..... Ну, це вже навіть не смішно.... Ну, навіщо ви так знущаєтеся над пам"ятю Майдана????
Дончанин до Свідок Показати IP 29 Червня 2014 14:17
Сегодня и в Киеве "майданят" по тому же поводу. Не удивлюсь, что такое же действо проходит либо прошло и в иных областях. Требуется же показать "всенародную поддержку" АТО.
ВОНО Показати IP 29 Червня 2014 14:45
коментар було видалено
erh Показати IP 29 Червня 2014 14:53
На майдані або клоуни. або похорони. Все- криза жанру.
последний Показати IP 29 Червня 2014 15:00
последний резерв ставки пороха... свидоюгенд... гальмо*****
НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Червня 2014 15:19
о ! всі троляки докупи зібрались: майдан, віче, Свідок, Дончанин, екскурсовод, ВОНО, erh, последний !!!!! свій яд в банку зберіть і відправте в маацкву
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Червня 2014 23:20
а ти провокаторе знову тут. У тебе не Гузь чи данильчук випадкого прізвище?
Тичина до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Червня 2014 23:46
коментар було видалено
граблі Показати IP 29 Червня 2014 15:40
майданом создать нельзя. Это оружие разрушения. Будет еще хуже. Грабли лучше обходить, а Вы на них пляшете.
Анонім Показати IP 30 Червня 2014 00:52
Смішно дивитись на пузатих дорослих дядьків в папахах,з лампасами,медальками,дітки в шароварах з дерев"яною зброєю,шаблями,вусами.Цирк і клоуни.Мої друзі прибалти були в легкому шоці.А сміття скільки залишили після себе.Розійшлись задоволені собою.Свій обов"язок виконали.Вперед в Європу !
Т.Г.Шевченко до Анонім Показати IP 30 Червня 2014 00:55
В своїй хаті своя правда і сила і воля...