USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку на перехресті влаштували стихійне сміттєзвалище

12 Січня 2022 11:34
Грубе порушення правил поводження з відходами було виявлено 11 січня інспектором департаменту муніципальної варти поблизу контейнерного майданчика на перехресті вулиць Яровиця та Івана Франка, що у місті Луцьку.

Про це інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

Двоє громадян здійснили викидання тари від «глюкозно-фруктозного сиропу» з автомобіля Renault Trafic, д.н.з. АО9172АТ, біля контейнерів з твердими побутовими відходами, чим здійснили засмічення території загального користування.

Штраф за порушення ст. 152 КУпАП становить від 340 до 1360 грн.

«Однією з найболючіших тем в місті, та й в країні загалом, є боротьба зі стихійними сміттєзвалищами. Такі ділянки сміттєзвалищ утворюють самі ж мешканці на узбіччях доріг, біля недобудованих будівель, на закинутих земельних ділянках. Адже набагато легше викинути сміття понад дорогою, аніж здійснити належну утилізацію чи відвезти на сміттєзвалище», – зазначають муніципали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Тоннасміття Вгаражі Показати IP 12 Січня 2022 11:44
В полі викинуть - погано, підкинуть під баки погано. Напишіть адреси, куди можна привезти сміття, доплатити і жити спокійно.
Кося до Тоннасміття Вгаражі Показати IP 12 Січня 2022 12:13
В департамент муниципалитета,!
Уася до Тоннасміття Вгаражі Показати IP 12 Січня 2022 12:14
Все написано, на відповідних сайтах- є вся інформація... Чи забули де знаходиться звалище? В с. Брище, можете самі завести - копійки коштує, можете замовити вивіз відходів, в даному випадку - можна було взагалі на "вторму" завезти. А так, люди платять за вивіз сміття, а якесь б*дло, як та зозуля - взяло і підкинуло, повторюсь, за вивіз сміття за цією адресою - сплачують мешканці будинку, не для того, що всі кому не лінь викидали сміття в такій кількості. P.S. Тара від «глюкозно-фруктозного сиропу», тобто - гроші заробив, але заплатити за утилізацію - нащо?
Уася до Тоннасміття Вгаражі Показати IP 12 Січня 2022 12:22
Елементарно, телефонуєте 15-85 у міськраду і запитуєте ,повинні допомогти, або 100% передзоніть у Луцькспецкомунтранс - замовте послугу з вивезення сміття, невже проблема така?
Анонім Показати IP 12 Січня 2022 12:08
Може вони їх не викинули а поставили. Може кому знадобиться непогана бочечка для сухого на дачу.
Уася до Анонім Показати IP 12 Січня 2022 12:18
Давайте я вам під двері, поставлю сміття... не викину, а - поставлю, мож знадобиться щось...
Цікавий Показати IP 12 Січня 2022 12:17
номерний знак, АО - Луганська область....
вибачаюсь до Цікавий Показати IP 12 Січня 2022 12:36
не Луганська, а Закарпатська.... тим не менше - так робити не можна.
Иван Показати IP 12 Січня 2022 15:14
такие вещи нужно "збрасывать" оперативно, но перед этим внимательно оглянуться по сторонам, чтобы не видно было всяких ур*дов с шевронами