USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку на пішохідному переході збили дівчинку, дитина - в реанімації

8 Березня 2018 19:08
У Луцьку на вулиці Ковельській біля гуртівні ПАККО авто на пішохідному переході збило дівчинку. У Патрульній поліції Волині повідомили, що за кермом автомобіля Фіат був 50-річний чоловік, передає Волинь24.

"Водій здійснив наїзд на пішохода. Пішохід (попередньо): неповнолітня дівчина, 13-15 років. Потерпілу каретою швидкої допомоги відвезли до обласної дитячої лікарні. На місці працює слідчо-оперативна група" - повідомили у поліції.

Заступник головного лікаря обласної дитячої лікарні Ігор Дородних повідомив, що 14-річна дівчинка перебуває у реанімації, медики проводять детальне обстеження.

Окрім того, зі слів очевидців, після удару дівчина три рази перевернулась.

Дівчинка лежала на асфальті і стогнала, з голови йшла кров, - кажуть очевидці.

Жінка, яка сиділа поряд з водієм авто, яке збило дитину, виправдовувалася: мовляв, дитина говорила по телефону і не бачила авто.

«Хоча ця аварія була на пішохідному переході», - наголошує очевидець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
ник Показати IP 8 Березня 2018 20:32
до березы це падло водия и намисци повисити..скориш всего сама трандила по телефону.
уаіваіваіваів до ник Показати IP 9 Березня 2018 11:32
коментар було видалено
Луцьк Показати IP 8 Березня 2018 20:58
А шофер що сліпий що не побачив перед собою людини . Хоча пішоходів на переході не бачать.
Лучанин до Луцьк Показати IP 9 Березня 2018 00:03
Мої співчуття батькам потерпілої, нехай поправляє тисяч, але сраку зупинити легше аніж авто масою 1,5т.
Панас до Лучанин Показати IP 9 Березня 2018 05:22
Лучанин, ти ідіот!!
Панас до Лучанин Показати IP 9 Березня 2018 05:27
Дівчинці треба було бігом забирати дупу з пішохідного переходу, бо п‘яне бидло летить і не бачить його.лучанин ти клоун.
fdsfdsfdsfsd до Панас Показати IP 9 Березня 2018 11:30
Де в твоїх укурених очах слова про алкоголь побачив в статті?
Панас до fdsfdsfdsfsd Показати IP 10 Березня 2018 19:53
Барига-алкаш,попаде по повній!
фіваіваіваів до Луцьк Показати IP 9 Березня 2018 11:37
Вот купиш машину, тоді будеш знати як їх видно коли в наушниках/з телефоном випригують або біжать перед машинами. "ПДД 4.10: Перед выходом на проезжую часть из-за стоящих транспортных средств и любых объектов, ограничивающих обзорность, пешеходы должны убедиться в отсутствии приближающихся транспортных средств. + 4.14" судячи з фото, це місце де дорога повертає до апеляційного. Там постійно хренова туча машин стоїть повертаючи наліво що і створює погану видимість дороги
Віца Показати IP 8 Березня 2018 21:37
А чого не наголошують що авто було на УКРАЇНСЬКИХ БЛЯХАХ? Як польскі то одразу пишуть
Макс Показати IP 8 Березня 2018 22:21
Та в Луцьку їздять як пальнуті. Ніхто пішоходів ніяк і ніде не пропускає. Треба стрибати під колеса, щоб той впертий за кермом зупинився.
ігор Показати IP 8 Березня 2018 22:36
проблема в тому що пішоходи нерозкміють що зупинити авто миттєво неможливо, і думають якщо на пішоходному то все , всі в моменті повинні завмерти, є вина чк водія так і пішохода, що непереконалась що машин поблизу перехода немає,і що перехід її через дорогу буде безпечним
Назар до ігор Показати IP 9 Березня 2018 00:25
Відсутня повага окремих водіїв до пішоходів так само як і кожен хто переходить дорогу не поважає водіїв. Ну дочекайся кількох людей для переходу (якщо відсутній світлофор) тоді і водію явно нікуди діватися зупиниться (яке б хамло він небув). І коли лишній раз зачекаєш ще когось, то може водій це також оцінить і комусь з зупиниться, просто з поваги (прошу какахи не кидати, бо у більшості випадків ми переходами, без над потреби не бігаємо). Дитину шкода, головне жива (в реанімаціях толкові лікарі), водій відповість гарантовано (якщо перехід без світлофора). А батькам (така доля батьків переживати усе) усе буде добре, і щоб згадували це, як дурний сон. Якщо водій чи його представники пропонуватимуть допомогу та супровід в реабілітації дитини і у вас буде у цьому потреба, хай допомагає. Якщо ні то він може теж не має, а якщо має то холєра з ним. ЗА УСЕ НЕЩИРЕ ТА ПОГАНЕ завжди приходить плата, ЗАВЖДИ.
хехъ до ігор Показати IP 9 Березня 2018 09:14
а вы сбрасывайте скорость перед переходом или жмете в расчете что все испугаются и не ступят ногой на зебру?
ігор до хехъ Показати IP 9 Березня 2018 14:07
тебе кацапа як почую то точно буду нажимати на педаль акселератора , щоб зпереляку Українською мовою почав розмовляти, а не мовою агресора, чи ти може засланий козачок для дестабілізації міста луцьк
Аня Показати IP 9 Березня 2018 00:32
По-перше водій був п‘яний. По-друге вона по телефону НЕ ГОВОРИЛА тому що якби вона говорила по телефону з нього нічого не залишилося, в так він лежав у сумочці не пошкоджений. Тим більше від звуку тормозів люди які на той час знаходилися в Пакко повибігали на вулицю, тому яка ж була швидкість? По-третє ніхто під колеса не кидався зупинилося дві машини а третє обганєла по зустрічній смузі.
Катя Показати IP 9 Березня 2018 00:32
Ой і наші водіі хороші стоіш з детиною на пішоході і непропускають валять так як має бути а ти пішов на три букви о то наші люди одразу і замітно украінець
Вася Показати IP 9 Березня 2018 06:33
Проблема а тому що і розуміти нічого не треба. Якщо вже так про Польщу - то ви там тільки до переходу підійдете і всі машини вже стоять, а тут за кермом - куплені права і повна торба хамства.
лучанин до писак Показати IP 9 Березня 2018 08:54
Водій, який збив на пішохідному переході дівчинку, мав у крові 0, 86 проміле алкоголю. Про це повідомляє патрульна поліція Волинської області на сторінці у Facebook.
Костя Показати IP 9 Березня 2018 08:57
Ми бачили це дтп.дитина переходила дорогу,і не дійшла метр до тратуару.ій що серед дороги назад бігти?? Бо там зламок іде!???одна машина зупинилась -пропустила,а цей водій -ні!
123 Показати IP 9 Березня 2018 09:35
Укр-бляха . В тюрму його . Чому не горланете ланоси в кредитах ???
ігор до 123 Показати IP 9 Березня 2018 14:10
о бляхар проснувся
Лучанка Показати IP 10 Березня 2018 07:53
Сама переходячи вулицю на Грушевського не раз переконувалась,що бидла за кермом повно.Йдемо з чоловіком вчора,вже на середині переходу,а ВОНО летить з далеку на шаленій швидкості і тормозячи перед нами показує нам''куди сунешся''.Ну вашу ж м*ть,а ти на дорозі окрім себе коханого нічого більше не бачиш?!Я розумію,що авто зупинити значно важче,як свою дупу,але і повагу якусь треба мати
Nogoy_po_ebalu Показати IP 11 Березня 2018 00:45
Водитель долб*еб если машинисте остановились то почему ты бл*ть не остановися?