USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку на Соборності збили велосипедиста. Його госпіталізували

18 Березня 2020 12:54
У Луцьку на проспекті Соборності під колеса автомобіля BMW 325 потрапив велосипедист.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Зі слів очевидців, дорожньо-транспортна пригода, унаслідок якої постраждав велосипедист трапилася сьогодні, 18 березня, на проспекті Соборності, навпроти магазину «Країна іграшок».

На місці аварії, де працює слідчо-оперативна група, залишився пошкоджений велосипед.

Як прокоментувала надзвичайну подію речниця патрульної поліції міста Ольга Бузулук, водій транспортного засобу BMW, рухаючись проїжджою частиною у напрямку гіпермаркету «Там-Там», здійснив наїзд на велосипедиста 1939 року народження, який раптово виїхав з двору.

«Згідно із попереднім оглядом, водій –тверезий. Постраждалого госпіталізували до міської лікарні із незначними ушкодженнями голови. На місці працюють слідчі», - зазначила Ольга Бузулук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
немчура Показати IP 18 Березня 2020 13:10
1939 рождения старый ездить не умеет
Анонім Показати IP 18 Березня 2020 13:13
Знову БМВ? Коли вже заберуть права в цього водія?
Водійка до Анонім Показати IP 18 Березня 2020 21:33
Не заберуть! Не переживай!
5 Показати IP 18 Березня 2020 13:17
не везе йому з машиною. два дтп за пару місяців
Суддя Дредд до 5 Показати IP 18 Березня 2020 15:51
де та коли приблизно була новина?, дай ссилку
Водійка Показати IP 18 Березня 2020 13:39
Річ не у віці велосипедиста і не у марці авто, річ в тому, що їздять велосипедисти без дотримання ПДР. Особливо вільно і безпечно почувають себе велосипедисти-підлітки на дорозі, їздять хто як вміє. А це, насамперед, безвідповідальність БАТЬКІВ!
2*2 Показати IP 18 Березня 2020 13:52
А чому велосипедист по Соборності їхав проїжджою частиною в той час як там по обидва боки є велодоріжки?
Іван до 2*2 Показати IP 18 Березня 2020 15:50
а ти ввів 92річного діда у курс справи що тепер є велодоріжки
Анонім до 2*2 Показати IP 18 Березня 2020 16:14
Де?По 50 метрів і то на них яжмать гуляють.Руки пообрубувати тому хто проектував ці"доріжки",тільки заїдеш на неї і зразу пропадає. Гроші сп..дили,а роботу зробили як бик посцяв.
2*2 до Анонім Показати IP 18 Березня 2020 16:49
Ви ,мабуть, самі не їздите велосипедом або не орієнтуесь де починається і де закінчується пр.Соборності. Велодоріжки простягаються від Там-таму і до Північного ринку, перериваючись біля ЗАГСу і Гостинця. Якість виконання робіт і саме розміщення доріжок, звичайно, викликають багато питань. однак вони Є і явно не на 50м.
Юрко Показати IP 18 Березня 2020 14:27
цей автомобіль з цими номерами не раз ганяв проспектом Соборності як на формулі 1, замічав не раз тому і не дивно що збив велосипедиста
Маруся до Юрко Показати IP 18 Березня 2020 21:34
Не ганяв, а їздив в межах норми!
Василь Показати IP 18 Березня 2020 14:47
Цей водій не адекват! Це місто а не F1!
Водійка до Василь Показати IP 18 Березня 2020 21:36
Цей водій, я впевнена, знає кращє Вас правила дорожнього руху і керування транспорним засобом! І не Вам його обсуждати!
Отак Показати IP 18 Березня 2020 15:52
Водій в грудні відмітився у дтп на Рівненській, зачепивши бмв 7 серії. А далі брудні виправдання з перекиданням провини.
Хахаха до Отак Показати IP 18 Березня 2020 21:37
А ти звідки знаєш хто і кого там зачепив? Може щє дасиш відповідь, чому суд визнав винним водія бмв 7?
Суддя Дредд Показати IP 18 Березня 2020 15:58
при "незначних ушкодженнях голови" залишається кривавий слід?при нормативних 50 км/год 91-річного пердуна який явно не може "виїхати раптово" у своєму віці - не можна оминути?, ще й тут уже зазначають що водій гонщік і уже був у дтп декілька місяців тому...
отак Показати IP 18 Березня 2020 16:57
https://www.volynnews.com/news/all/zitknennia-dvokh-BMW-u-lutsku-uchasnytsia-dtp-rozpovila-nevidomi-detali-/ те ж авто
Свідок Показати IP 18 Березня 2020 21:31
Цей «гонщик» їздить по всіх правилах ПДР! Це мій знайомий! А дід не правильно переїжав дорогу! І як пізніше вияснилось він думав, що встигне! Добре, що з дідом все добре! А водію хочу побажати удачі, бо дійсно друге ДТП, за короткий час, в якому він не винен(((
Андрій до Свідок Показати IP 19 Березня 2020 17:28
то він неправильно подумав що встигне чи невинен?хоча все правильно - в тюрьмі сидять тільки невинні.
партизан Показати IP 19 Березня 2020 10:16
коменти катає супутниця життя водятла.