USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку на Соборності зіткнулися два Volkswagen

22 Грудня 2017 12:20
На проспекті Соборності у Луцьку бус Volkswagen врізався у легковик Volkswagen.

ДТП сталася 22 грудня.

Про це розповів водій легковика у Фейсбуці.

"Отже їду я собі нікуди не поспішаючи по справах. Перевзувся місяць тому в новеньку зимову гуму. На Соборності навпроти ''Троянди'' призупиняюсь перед пішоходним переходом, щоб пропустити людей, які переходять вулицю, і тут відчуваю удар ззаду.

Як виявилося, чоловік на бусі ще не зрозумів, що на вулиці зима і непогано було б поміняти літню гуму на зимову...

До слова, якби той бус не зупинила моя машина, прийнявши удар на себе на пару з бровкою тротуару, то він точно зніс би пару ні в чому не винних пішоходів...

І купи після цього дорогу машину на українській реєстрації, щоб тобі її влупили отакі "водії", навіть не вибачившись після цього", - йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ха Показати IP 22 Грудня 2017 12:27
І де поділися ненависники євроблях? Чому ніхто не кричить про те, як Євробляхи підлізли під колеса "Українцю"?
Анонім до ха Показати IP 22 Грудня 2017 12:43
Як же напрягають такі вискочки як ти. Під кожною новиною про ДТП завжди такий пост. Та вгомоніться же Ви, виною всьому не бляхи, а лопухи, які їздять за кермом будь-якого автомобіля.
Дмитро Показати IP 22 Грудня 2017 12:47
Система взломана
Льоня Показати IP 22 Грудня 2017 12:48
ото ск?тина на бляхах. підрізав чоловіка і бреше ше. економний ти наш. всі ко?ли а воно вумне!
А Показати IP 22 Грудня 2017 12:53
Автор - один з 1% нормальних водіїв-бляховодів !!! Ти просто молодець. "Здєлав" нашого.
valik Показати IP 22 Грудня 2017 13:21
мудак на укр бляхах!!!!!!
111 Показати IP 22 Грудня 2017 14:03
А дороги чистять посипають?????? Европа бля!!!!!! Виставте рахунок автодору.
Таки Да до 111 Показати IP 22 Грудня 2017 14:21
Мозок собі краще встав!Перевзуватися треба в нормальну гуму!
—— Показати IP 22 Грудня 2017 14:48
Бус на літній резині...!!!
ссд Показати IP 22 Грудня 2017 15:40
там розмітки немае..полоса для громадського транспорту не відгороджена от і їздять всі як возами!і немає просто взаемної поваги! до речі бачу більше порушень в водіїв на укрономерах !!!
Всі прочитав Показати IP 22 Грудня 2017 18:40
Може бути добра машина зимова гума абс і т.д.....І може ще зустрітися баран на дорозі. І тоді все дорівнює нулю