USD 39.40 39.77
  • USD 39.40 39.77
  • EUR 39.45 39.85
  • PLN 9.70 9.86

У Луцьку не хочуть називати тих, хто кидав гранати

11 Липня 2014 11:55
Прокуратура і Управління МВС Волині не назвали осіб, які віддали наказ кидати гранати в активістів під час штурму будівлі УМВС 19 лютого.

Про це заявила депутат облради Валентина Блінова під час чергової сесії.

Озвучили депутатський запит із вимогою негайного розслідування факту протиправних дій працівників міліції, які здійснювали політичні переслідування проти учасників революційних подій. Зокрема, дослідити, хто і за чиїм наказом кидав шумові гранати в активістів 19 лютого під час штурму будівлі УМВС Волині.



Нагадаємо, під час штурму управління МВС Волині 19 лютого 2014 року з даху і вікон будівлі в людей летіли шумові гранати.

Відповіді, які отримала депутат, з її слів, не задовільнили її як представника територіальної громади області. Зокрема, у відповіді за підписом заступника прокурора області йшлося, що рішення про наявність чи ненаявність ознак превищення службових повноважень працівниками силового відомтсва нададуть після закінчення службової перевірки.

А у відповіді за підписом начальника Волинського УМВС Петра Шпиги зазначено, що факти протиправних дій правоохоронців не відносяться до підзвітності органів внутрішніх справ. Мовляв, це юрисдикція органів прокуратури.

«Тому повторно звертаюсь із депутатським запитом дати конкретну відповідь – кого покарано за політичні переслідування активістів Євромайдану. Зокрема, хто віддав наказ кинути вибуховий пристрій та хто його виконав», - заявила Валентина Блінова.

Запит депутата колеги підтримали.

Штурм будівлі будівлі УМВС Волині. Фото з архіву Інформаційного агентства Волинські Новини:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Дринова Показати IP 11 Липня 2014 12:19
Так давно відомо хто!!! Гузь, Данильчук і Ко.!!!
шамп до Дринова Показати IP 11 Липня 2014 13:15
Ідіоте, запитання хто В АКТИВІСТІВ кидав гранати..
Анонім до шамп Показати IP 11 Липня 2014 13:17
а де кримiнальне проти активiстiв шо розтрощили будiвлю ?
Ярик до шамп Показати IP 11 Липня 2014 17:26
Дибіл,тобі ж правильно написали Гузь,Данильчук і Ко!Ця банда усе тут і замутила,а потім на інших усе спихнула.
Лучанин до шамп Показати IP 12 Липня 2014 03:16
Дибіле, ти бачив що у когось кидали саме гранати? Очі розкрий. Спочатку вивчи що таке граната.
Дмитро Показати IP 11 Липня 2014 12:21
а назвіть тих героїв які будівлю розтрощили
Лучанин Показати IP 11 Липня 2014 13:46
Всі і так знають... це той заступник, якого зараз немає в Луцьку... Хоч генерал перед тим особисто всім сказав - здаємо будівлю по тихому... так само як і міськвідділ... А коли всесталося, то він змінити вже нічого не зміг...
0001 до Лучанин Показати IP 11 Липня 2014 21:27
Ви дякуйте, що тих "...." не постріляли, а лише гранати ШУМОВІ кидали. Я б все ж таки відкрив вогонь (згідно закону)
до лучанин Показати IP 11 Липня 2014 14:27
Звідки ти все знаєш? я б подивився, що б ти робив, якби твою хату чи офіс прийшли громити...
ФигВам Показати IP 11 Липня 2014 15:44
Т.е. не хотят называть тех, кто согласно своих должностных обязанностей защищал конституционный порядок от т.н. "революционеров", а проще говоря - бандитов?
До адміністратора Показати IP 12 Липня 2014 06:45
Зашкалює кількість неадекватних,безкультурних,ворожих коментарів.Щоб не перетворювати ВН у помийну яму можливо варто закрити коментарі.Діалог цивілізований та аргументований конкретними фактами приємніше читати.Звісно,попередня модерація відсутня - ховаючись за нікнейм обливають брудом все і всіх.