USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку не хочуть цілодобових магазинчиків

5 Листопада 2014 14:47
Наступного року в Луцьку може не бути магазинчиків, так званих «ларків», які працюють цілодобово.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 5 листопада.

Відповідний проект рішення обіцяють підготувати до кінця цього року. Власне? така ініціатива виникла під час розмови про продаж нічного алкоголю в місті. Так, згідно з інформацією міськради, в Луцьку, попри заборону, продовжують продавати алкогольні напої вночі.

Відтак, члени міськвиконкому погодилися з думкою першого заступника міського голови Святослава Кравчука, що суспільної користі від цілодобових магазинчиків немає, від них лише шкода місту, у тому числі й в плані продажу алкоголю.

Нагадаємо, минулого місяця начальник управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради Олександр Козлюк звітував, що ситуація із продажем алкоголю у Луцьку наступна: 90% торгових установ сумлінно дотримуються розпорядження міського голови та не продають спиртне з 22 до 8 години, утім, 10% не дотримуються закону й нехтують забороною щодо торгівлі «зеленим змієм».

Тому до кінця року в міськраді підготують рішення про обмеження режиму роботи закладів торгівлі у 2015 році. Припускається, що «ларки» працюватимуть з 8 до 22 години. Тож і спокуси продати «нічний алкоголь» не буде.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Брат Показати IP 5 Листопада 2014 14:58
Цілодобові кіоски нехай будуть. Але з порушниками потрібно жорстко: продав алкоголь після 22.00 або неповнолітньому - величезний штраф, забрати ліцензію і знести кіоск без суду і слідства. Тільки так можна працювати з нашими баригами, для яких немає нічого святого і закон неписаний. Ой, вибачте, хотів написати "шановними підприємцями".
настя Показати IP 5 Листопада 2014 14:59
це правильне рішення! підтримую! хто ходить в ночі в магазин ? тільки ті кому треба випити . А всі інші і вдень закупляться до 22 можна закупитись нормально аби гроші
бобо Показати IP 5 Листопада 2014 14:59
правильно, вночі мають карабаси працювати, опери, і все від чого капає нехілий гешефт
бубон Показати IP 5 Листопада 2014 15:21
Мухи окремо а котлети окремо. До чого тут несанкціонована торгівля спиртним до графіку роботи в цілодобовому режимі? Цілодобовий режим це економічно обгрунтована доцільність. Є покупці торгуємо, немає - не торгуємо.... А з порушникамми боріться у встановлений законом спосіб. А то виходить: спиляємо стовпи щоб під ними собаки не сЦяЛи....
бригадир Показати IP 5 Листопада 2014 16:06
Треба знищити усю нічну торгівлю на зупинках, залишити в місці для цих цілей 2-3 супермаркета з цилодобовим режимом роботи і !!!! З дозволом на продаж алкоголю цлодобово - це буде цівілізовано... Навіть в радяньськи часи в кожному місті усі знали де є черговий магазин ...
забубон Показати IP 5 Листопада 2014 16:08
Даже собаку можна навчити с..ти там де треба...
бригадиру Показати IP 5 Листопада 2014 16:18
а ти напевно мазу за супермаркети тягнеш? забирають у вас кусочок нічної виручки?
бубу Показати IP 5 Листопада 2014 16:19
Є покупці - торгуємо, немає - виставили пляшки на вітрині і чекаємо
виктор Показати IP 5 Листопада 2014 16:53
прохання до міськоі влади, в спальних районах міста магазини та кафе мають працювати не пізніше 21.00. Приклад магазин "домашній" вул. Тарасова 29 працює до 23.00 від якого багато шуму та нетверезих людей.
Ирина Показати IP 5 Листопада 2014 17:42
Все киоски вообще давно пора снести к черту, дело не даже не в ночной продаже алкоголя, хотя это очень весомый аргумент- народ алкоголизмом болен повсеместно. Люди спиваются. О каком европейском Луцке может идти речь, если пережитки прошлого портят своим позорным видом все впечатление от города. И если до депутатов это не доходит, то писец всем реформам и никакого порядка не будет, не ждите. Если элементарно просто НЕ СРАТЬ в своем городе мы не можем.
Anonymous Показати IP 5 Листопада 2014 18:25
если киоски закроют то откроют в домах на первых этажах магазины ... ( магазин это уже не киоск ) так что торговать будут это во первых .... как говорил Коломойский " - в Украине запрещено 2 гражданства а 3 не запрещено того у меня 3 ..." и вообще я тоже за супермаркеты с работой 24ч , там и выбор больше и цены ниже ... а ларёк - марёк нужно закрывать ... я лично не в Киеве не во Львове не в Ровно ларьков с продуктами на остановках не видел
У-ух! Показати IP 5 Листопада 2014 19:47
Після 21-22годин необхідно залишити працювати тільки великі чергові магазини.Решту магазинчики та кіоски-на зупинках у дворах,домах,підвалах ...то що, необхідно ЗАКРИТИ:бо там продають неякісні продукти ,дорожчі ніж в супермаркетах.,сурогатні спиртні напої,
правда Показати IP 6 Листопада 2014 02:08
Ночная тоговля мешает тем, кто лобирует супермаркеты. Желающие здорового образа жизни не сопьются, не скурятся, не снюхаются. Детей, мужей, жен нужно воспитывать!!!!! А продукты и все что связано с первой необходимостью позвольте покупать где хочу и когда хочу. Иначе какая блин демократия?
Пашка Показати IP 6 Листопада 2014 14:34
Все дуже просто: влада хоче знищити середній і малий бізнес!! Для цього тільки треба поміняти закон України а рішення міської ради міський голова може повісити собі в кабінеті і любуватися який він розумний. Закон України всьому голова. Сьогодні вони закриють мафи завтра закриють базари, післязавтра прийдуть до вас додому......