USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку невідомі зіпсували сітілайти «УКРОПу», - ОПОРА

11 Жовтня 2015 14:14
Зіпсовані агітаційні матеріали «Українське об’єднання патріотів «УКРОП», а також інших політичних партій зафіксували спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА у Луцьку.

У Луцьку по проспекту Перемоги 10 жовтня зафіксували пошкоджений сітілайт Волинського обласного осередку політичної партії «Українське об’єднання патріотів «УКРОП» із зображенням кандидата в депутати до Волинської обласної і Луцької міської ради Ігоря Палиці та кандидата на посаду Луцького міського голови Олександра Товстенюка.


Крім того, по проспектах Соборності та Перемоги спостерігачі ОПОРИ зафіксували зіпсовані агітаційні стенди кандидата у депутати до Волинської обласної ради від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Чорнухи, а по проспектах Волі і Перемоги, а також на вулиці Винниченка - зіпсовані білборди Волинського осередку Луцької міської організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що відповідно до частини 1 статті 157 Кримінального Кодексу України перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права та перешкоджання діяльності іншого суб'єкта виборчого процесу караються штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.

За коментарями звертайтеся: Людмила Хомич

Координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області, +380678896667
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
777 Показати IP 11 Жовтня 2015 14:34
Горе то какое!!!
Анонім Показати IP 11 Жовтня 2015 15:47
Псують все підряд,це значіть що людям надоїло ВСЕ;вибори,перевибори,майдани зі стрибками,автомайдани ,ніби-то АТО та підвищення статків...
Анонім до Анонім Показати IP 11 Жовтня 2015 18:35
Таке роблять не люди, а бидло
Анонім до Анонім Показати IP 11 Жовтня 2015 19:08
А ти вважаєш, що на Майдані були люди? При своїй відповоді врахуй те, що вельми довгий час там зоставались майданівці, які навіть спробували в центрі Києва не тільки вирощувати городину, но й викормлювати свиней.
Анонім Показати IP 11 Жовтня 2015 15:52
ще тим хто зображений на них хай би підкинули
Дідо до Анонім Показати IP 11 Жовтня 2015 17:07
Хай Ківалов їм підкине, те що собі підкидав, щоб знятися з виборів!
Реаліст Показати IP 11 Жовтня 2015 17:19
Цього робити не потрібно- ні конкурентам,ані симпатикам-для підвищення рейтингу,це-примітивізм.
виправте Показати IP 11 Жовтня 2015 17:29
вулиці ВинниченК
капкан Показати IP 11 Жовтня 2015 20:15
Усі вибори це гра, велика чи мала. Нікому вірити не можна. Надоїло за 24 роки бути незалежним, обдуреним зі спустошеним майбутнім із-за безкінечної війни на сході. Одні повертаються звідти 200, 300 а інші стають власниками хатів та автівок. Невже цього не бачить шоколадний. Ганьба, проте є прапор, гімн, тризуб і червона від сорому калина...
Анонім до капкан Показати IP 11 Жовтня 2015 21:11
Він це затіяв...
Валентина до капкан Показати IP 12 Квітня 2019 14:51
Краще прапор, гімн, тризуб й червона калина... ніж залатана сіренька ватна кожушина
Андрій Показати IP 12 Жовтня 2015 00:35
З цими порваними сітілайтами не все так просто. У мене питання - для чого вішати рекламу НА скло, якщо треба вішати ПІД скло? Невже для того щоб її порвали? Якщо так, то це дешевий хід. А хочеться бачити шедевральні, багаті, розумні ходи в цій передвиборчій гонці за "крісло".
Андрей до Андрій Показати IP 12 Жовтня 2015 09:12
и сильно вам хочется "А хочеться бачити шедевральні, багаті, розумні ходи в цій передвиборчій гонці за "крісло "? не насмотрелись еще - "шедевров", зритель?
Андрій до Андрей Показати IP 12 Жовтня 2015 14:36
В Україні, на відміну від РФ і Білорусі, всяка передвиборча боротьба це цікава гра. Не так щоб дуже сильно хочеться, але я дуже не люблю нерозумних!!! дій, вчинків, розмов, обіцянок і т.п, вони мене і багатьох просто смішать.
Анонім Показати IP 12 Жовтня 2015 12:22
Досить обирати "партейних" хапуг. Лізуть у владу, щоб ще більше награбувати! Де ти квітуча, багата і ..... УКРАЇНА? Майно олігархів треба націоналізувати і видворити за кордон, а не продавати останні державні підприємства! Коли вже буде хочь якійсь порядок у державі? Закони треба приймати на користь держави, а не окремих У ВР сидять більша частина продажних ідіотів, судячи по деяким прийнятим законам.Наприклад, ПДВ Завжди виписували податкові накладні на електроенергію, газ, Укртелеком по оплаті, а тепер в кінці місяця.Дебілізм і лобіювання олігархічних інтересів!
Анонім Показати IP 12 Жовтня 2015 22:33
І правильно хай хоч перевиборами більше попрацюють ці Вартіські ледарі, а то маючи за три виїзда в місяць в сумі по годинах працюючи 24 години в місяць! В місяць, вони мають по 4 тис грн!