USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку з нічним дощем випав незрозумілий коричневий осад

1 Березня 2016 12:33
У різних районах Луцька містяни зафіксували, що разом із дощем випав невідомий осад. Якщо придивитися на краплі, то вони брудні - з вмістом коричневої речовини.

Незрозумілу речовину виявив лучанин Вадим на своїй автівці сьогодні зранку, 1-го березня. Зі слів чоловіка – одразу перетелефонував друзям і поцікавився, чи подібне коїться в різних частинах міста, на що йому ствердно відповіли.

«Сьогодні зранку, вийшовши до свого автомобіля у двір житлового будинку, я побачив на своєму авто і авто сусідів незрозумілий осад коричневого кольору. Також обдзвонив знайомих з різних районів міста, друзів і вони підтвердили той самий факт», - звернувся пан Вадим у Інформаційне агентство Волинські Новини.

Лучанина турбує, що саме випало в ночі разом із дощем на наші вулиці міста, і що з цим осадом буде, коли спаде волога.

Цю ситуацію коментує головний спеціаліст відділу екології Луцької міської ради Оксана Тарабанюк.

«Це частинки ґрунту. Швидше за все, він перенесений повітряними масами, як приклад вітрової ерозії. Щоб з'ясувати, чи вони кисліші, ніж зазвичай, Волинський гідрометеоцентр (єдина у нас компетентна організація) проводить аналізи, вивчаючи рівень «pH». Результати ми матимемо до кінця дня», - інформувала пані Оксана.

На світлинах з авто видно, що речовина не тверда й розмивається у краплинах.

ЧИТАТИ ЩЕ: ОРАНЖЕВИЙ ДОЩ ВИПАВ НЕ ТІЛЬКИ В ЛУЦЬКУ, А Й У ЛЬВОВІ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
ПС Показати IP 1 Березня 2016 13:02
Це в росії стільки г@вна шо його вітром на сусідні держави розносить.
Дмитро до ПС Показати IP 1 Березня 2016 22:06
5 з плюсои
шановний гість Показати IP 1 Березня 2016 13:09
не тільки в Луцьку. в Любомлі теж було
Я Лучанка Показати IP 1 Березня 2016 13:40
Так дійсно сьогодні вранці із ринви текла рижа вода в районі вул.Коперника. Осад нагадував щось на зразок тертої цегли.
Патріот Волині Показати IP 1 Березня 2016 13:50
Це пилюка якась...Машину час від часу треба мити!!!
Ігор до Патріот Волині Показати IP 1 Березня 2016 14:11
Вам патріотам, якраз роботи нема, то помийте
Вадим Показати IP 1 Березня 2016 14:19
Патріот Волині - Якщо тобі всеодно що на голову падає і чим ти з своїми близькими потім будеш дихати - твої проблеми, але данний факт я за своє життя не пригадую.
Микола Показати IP 1 Березня 2016 14:41
А я то думав шо то за падло машини піском обсипало))))Одразу на мийку поїхав))
Taras Показати IP 1 Березня 2016 14:50
У Львові теж те саме випало, авто риже ніби болотом облите
віка Показати IP 1 Березня 2016 15:02
В мене теж таке було, я спочатку подумала що то щось з криші натекло, а виявляється це не тільки в мене. ..
валентина Показати IP 1 Березня 2016 15:24
Вчора з вечора вимила машину а сьогодні зранку була шокована що вона як то припудрена цегляною пудрою
Оленка до валентина Показати IP 1 Березня 2016 18:38
В мене та ж картина, думала погано помили, а виявляється все дощ...
Коля Показати IP 1 Березня 2016 15:53
З Києва їхав вночі - та ж хрінь
Денис Показати IP 1 Березня 2016 15:56
В Горохові та Горохівському районі теж йшов такий брудний дощ і продовжує йти
Денис Показати IP 1 Березня 2016 16:06
В Горохові та Горохівському районі теж йшов такий брудний дощ і продовжує йти зараз
Ольга до Денис Показати IP 1 Березня 2016 22:32
В Золочеві Львівської обл теж вночі випав ржавий дощ.
Юрий Показати IP 2 Березня 2016 08:50
Може це якась химія(