USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку вирішать майбутнє Волинської ОДТРК

11 Квітня 2014 13:47
Волинська ОДТРК готова до громадського обговорення причин та напрямків оновлення волинського телебачення, повідомили у прес-службі луцького Євромайдану.

З цієї нагоди у Луцьку організовують круглий стіл під однойменною назвою - "Причини та напрямки оновлення Волинської ОДТРК".

Під час заходуобговорять питання:

- презентація результатів моніторингу випусків новин Волинського телебачення у період з 1 грудня 2013 року до 28 лютого 2014;

- обговорення шляхів реформування ВОДТРК та запровадження механізмів громадського контролю за діяльністю телерадіокомпанії;

- підписання тексту звернення до Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

На круглий стіл запрошені керівники Волинської облдержадміністрації, депутати обласної ради, громадські діячі, працівники Волинської ОДТРК, представники журналістських спілок, журналісти інших ЗМІ та усі небайдужі.

Обговорення відбудеться у понеділок, 14 квітня, о 14:00 у конференц-залі "ВолиньМедіа" (вулиця Ковельська, 2, 4-й поверх). Орієнтовна тривалість події - 2 години.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Sirius Показати IP 11 Квітня 2014 14:01
Це Державна телекомпанія, а не комунальне підприємство міста чи області і всі питання з реорганізації, перебудови у роботі будуть вирішувати у Києві! Хочете внести пропозиції - шуруйте до Києва у РНБО є там така пані Сюмар, є пан Княжицький, Томенко...от там і вирішуйте і досить Самооборонам, Автомайданам і Правим секторам тероризувати людей!!! Ділки знайшлись! У лавах Збройних Сил покажіть своє "вміння" щось корисе робити для суспільства!!!
хай все до Sirius Показати IP 11 Квітня 2014 18:13
буде як є.робіть дальше документалістику в стилі "наша катерина" ,"відкритість влади" і т.д.як колись казав ваш керівник вже при ющенку-основне завдання вт висвічувати роботу місцевих органів влади.так виходить на кожен орган один працівник вт (в фізичному розумінні).за кожним депутатом закрепльонний джурналіст?нащо вас там держать огонькі новорічні показувати?та трактори з клімчуками на посівну та жнива?а вставка-наша мова калинова між ними.ви більше спаскудили ту укр. культуру чим поплавській своєю первісною радянською цнотою в публічних домах ющенків,кучм та золотих батонів.а дехто ще при Кравчуку "приносив користь суспільству".ви ж ще 2 місяці назад любі передачі навіть про той націон.визвольний рух який був 60 рок. з гаком назад показували після 10 вечора.в рнбо треба вимагати щоб відкрили всі архіви кгб за 70-80 роки.тоді ми побачим хто вами керує та керував без Сюмар .бач якого польоту асси.робіть приватну компанію та їздіть тракторами з клімчуком по коровниках-хоть доярки за масовку пару гривень зарооблять..одним словом як були "комунальним змі "так хочете ним залишитись з тими ж функціями та привілегіями для партайгенос ваших,а вам і 1200 кінуть за діфірамби..і то гроши..ви ж люди.агов
бачу до Sirius Показати IP 11 Квітня 2014 19:31
інтєрнєт клуб фсб з Таганрога знає що таке вт...подключився главний паліттєхноог з казарми?чи батюшка з кєлії акі доброє дєло спасєніє савка на землях крєщьоних ранєє основанія маскви на многвя сотні годов?батюшка піст!
тока Показати IP 11 Квітня 2014 14:22
Дійсно, скільки можна? ВОДТРК - державна, показували те, що мусили, а інакше багато людей могло б залишитися без роботи. Звичайно,це свідчить про безхребетність кервництва, але куди від цього дінешся?
мітли до тока Показати IP 11 Квітня 2014 18:15
в руки.народ заставить.змусим
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 15:09
Так був Янукович-говорили що йому треба,прийшла хунта-мусимо брехати що їм потрібно,прийде третя влада-будемо що їм потрібно говорити і покажувати.Ось так реалії роботи.
ти до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 18:17
строй сваю расєю на болотах мордовіі.тут без тєбя много гавн.. вспливаєт постоянно..політрук вс..
................ Віт Показати IP 11 Квітня 2014 16:49
коментар було видалено
123 Показати IP 11 Квітня 2014 17:47
Не скажу що ВОДТРК супер, але дайте людям спокій. Чому тут Пустовіт мовчить, пане голово, хто вас піарити буде? Без місцевого телебачення навіть прізвище ваше забудуть.
от до 123 Показати IP 11 Квітня 2014 18:18
того і на дємбель...таких не тре..всіх на дємбєль