USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку оголосили збір коштів на ліки військовим

9 Лютого 2022 09:13
Волонтерка з Луцька Роксолана Несторук відкрила збір коштів на медикаменти для військових взводу снайперів.

Про це йдеться на її сторінці у Фейсбуці.

«Одна чудова військова дівчина, яка відправилась на війну ще 5 років тому, як тільки їй виповнилось 18 років попросила допомогти ліками для їхнього взводу снайперів.

- тонометр автоматичний (~1000грн) ;

- знеболювальні (зокрема «Німесил» та «Дексалгін»);

- порошки від застуди, краплі для носа та спреї проти болю в горлі;

– ліки для шлунку та проти печії.

Прошу зібрати 5000 грн на ліки», – пише волонтерка.

Як зазначила, звітність щодо використання коштів гарантується.

Реквізити:

Картка Приватбанку 5169 3600 1705 6080

Отримувач: Несторук Роксолана Русланівна
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 9 Лютого 2022 10:21
З моєї зарплати вираховують військовий збір.
Активіст Показати IP 9 Лютого 2022 11:09
Як вони вже надоїли.
123 Показати IP 9 Лютого 2022 11:54
Справа в тому, що вони там, на передовій, справді не забезпечені нічим. Навіть звичайного анальгіну від температури немає. Просто хотілося би вище керівництво спитати, куди йдуть гроші, адже на військові потреби виділяється достатньо коштів.
Я до 123 Показати IP 10 Лютого 2022 05:40
за свої зарплати купити собі ліки вони не можуть??????????????
Олександр до Я Показати IP 10 Лютого 2022 09:51
З зарплати вони скидуються на потреби частини,ми наприклад скидувадись на ремонт машин.Бо заявки не виконуються.Наприклад від нашої позиції до госпіталя 120км,медика скоротили.Не хоч те не допомагайте,тільки не нийте.
ОДІН. Показати IP 9 Лютого 2022 12:39
ПОТРІБНО ВІЙСЬКОВИМ БРАТИ КЕРУВАННЯ ДЕРЖАВОЮ ПІД СВІЙ КОНТРОЛЬ.....
Без льгот Показати IP 9 Лютого 2022 15:58
Задовбали вже !!!!З кожної зарплати забирають на фінансування війни!!!Зарплата у тих "бідних " військових явно не як у мене мінімалка,землю їм,квартири,пенсії , льготи на проїзд і комуналку ...і ще дайте !?