USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку оштрафували водія, який припаркувався «на світлофорі»

10 Травня 2017 23:20
Водій, який зупинився «на світлофорі» з порушенням в самому центрі Луцька, отримав 2 адмінматеріали, повідомили у патрульній поліції Луцька.

10 травня екіпаж отримав виклик, що на проспекті Волі, навпроти ЦУМу, стоїть BMWХ5 на смузі зустрічного руху, біля бордюру.

Екіпаж виявив автомобіль, однак водія в ньому не було, тож адмінматеріалу не оформили.

Згодом патрульні помітили, що автомобіль рухається центральним проспектом. Водій одразу не виконав вимогу про зупинку, та після невеликого переслідування таки зупинився на вулиці Шопена.

На нього оформили матеріали за порушення правил паркування та за ігнорування вимоги правоохоронців про зупинку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Лучанин Показати IP 10 Травня 2017 23:59
Для таких правила не писані!Всі правила дорожнього руху не для нього!Де хочу там стаю!І думаєте він перестане порушувати ПДР?Наврядчи!Таким не штрафи треба виписувати,а посадити в тюрягу на пару місяців,щоб подумав і вивчив ПДР де можна стояти а де не можна паркуватись!
Га? Показати IP 11 Травня 2017 01:39
Так людина ж цілий день по тій полосі туди-сюди, туди-сюди... От і втомився, зупинився перепочити, Господу помолитися. А ви відразу - порушив! А що, по сусідніх полосах теж можна їздити? Бо казали що сплошної пересікати не можна...
Я Показати IP 11 Травня 2017 02:53
А де фото, піар поліції, чи "воділа" тіпа "порішав". Як водія "Москалика", то фото в повний зріст, а як X5 то 2 адмінпротоколи і все. ( Можливо навіть усне попереддення). Ха-ха-ха.
SIND Показати IP 11 Травня 2017 02:57
А в нас в селі Петро напився і вс&ався, і ніхто не напише про це.
kek Показати IP 11 Травня 2017 08:58
крута країна. кинули автомобіль на зустрічній смузі, і нічого не можна зробити. бо водія нема. ппц. евакуатор і забирати треба.
Роман Показати IP 11 Травня 2017 09:32
А фото-відеофіксацію показали??? Думаю ні. Так можна будь кого зупинити і сказати що він вчора десь-там паркувався. Бардак і годі.......
Мешканець Показати IP 11 Травня 2017 12:45
А де той евакуатор, що вже продали?