USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку освистали нового начальника УМВС

9 Березня 2014 16:33
Криками «ганьба» зустріли на сцені луцького Євромайдану генерал-майора Віктора Швидкого.

Інцидент трапився під час Народного Віча, що відбулося 9 березня на Театральному майдані у Луцьку.

Віктора Швидкого як нового головного міліціонера області представив громаді голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт. З його слів, той активно діяв у ГО «Майдан», очолював Самооборону в області, організовував охорону кабміну під час подій у Києві.

Вигуками «він хабарі брав!» та «фу!» зустрів цю звістку дехто з учасників віча. Начальник УМВС України у Волинській області почав розповідати свою біографію, проте люди скандували «ганьба» та не дали йому змоги продовжити виступ.

Голова ОДА зазначив, що патріотичних офіцерів у міліції наразі достатньо, він готовий розглянути інші кандидатури на цю посаду. Сьогодні, з його слів, потрібно повернути керованість міліції, отже ця посада – тимчасова, на період. Віктору Швидкому кабмін поставив чітке завдання, яке той повинен виконати. Після цього, мовляв, діяльності нового начальника УМВС дасть оцінку громада. Учасники віча зустріли це повідомлення вигуками обурення.



Як згодом повідомив зі сцени лідер «Правого сектору» на Волині Павло Данильчук, в його організації отримували чисельні скарги на нового очільника УМВС від працівників та ветеранів міліції. У чому саме його звинувачували, Павло Данильчук з етичних міркувань відмовився оприлюднювати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 124
міліція Показати IP 9 Березня 2014 16:36
Добре що освистали Швидкого-гнати його треба.Він вже керував нами.
Патріот до міліція Показати IP 9 Березня 2014 21:44
Поідьте з Данильчуком в Крим і там покажіть свою сміливість, а за спинами людей, які дійсно бажали кращого для себе і своіх сімей, ні чого проявляти свою сміливісь. Ви Швидкого просто боєтеся!!'
Ваня до Патріот Показати IP 10 Березня 2014 00:56
Тодi скажiть, що вiн зробив доброго, як ви кажете, для сiмей (окрiм своэi) пiд час роботи на цьому мiсцi???
ГСМ до міліція Показати IP 9 Березня 2014 22:31
Повністю підтримую. Верхівку міліції потрібно змінити. Швидкому в ній не місце. Міліцію нині може врятувати тільки військова дисципліна. На цих міліціонерів соромно дивитися. Вважаю що кращий кандидат на цю посаду Алєксєєнко. У нього був порядок в Національній гвардії ,буде і в міліції.
Офіцери Волині до міліція Показати IP 9 Березня 2014 23:09
Спочатку тебе, а потім побачимо!
Спостережна комісія до міліція Показати IP 10 Березня 2014 12:48
З міліції при Швидкому звільнялися ті, хто неугодний був начальству: порядні, думаючі, принципові і чесні. А залишались ті, хто був тупий, вмів вилизати начальницький зад, принести в гнилих зубах замовлену кількість "бабла" (за чергову зірочку, за посаду). Це взагалі апофеоз абсурду -втрете ставити керівником міліції хабарника, який перетворив міліцію в ОЗГ! Я розумію, що ще результат політичного лоббіювання, швидше за все Луценка, але громадяни повинні сказати своє ФЕ! А то дивись повернеться вся бидлота, яка обкрадала народ, у якої замість совісті бобло, бобло і ще раз бобло! Це вони виховали той беркут, який ще до майдану безкарно грабував простих громадян, долю засилали Швидкому. Це при ньому за бобло закривали очі на явний кримінал і знову ж за бобло відкривались замовні кримінальні справи. Це такий собі міні Захарченко і Пшонка в одній особі.
зрадник Показати IP 9 Березня 2014 16:41
Швидкий і Алєксєєнко - підставні кандидати, щоб випустити пару. Начальником УМВС буде генерал Ходирєв. Рішення вже прийнято.
міліція до зрадник Показати IP 9 Березня 2014 16:44
Ще краще.....Ще рішення мінятимуться і мінятимуться......
доця Показати IP 9 Березня 2014 16:43
Пустовіт працює, тобто відпрацьовує.
Лучанка Показати IP 9 Березня 2014 16:45
Поверніть Руденка!!!
Анонім до Лучанка Показати IP 9 Березня 2014 16:56
він член мафіозно-міліцейського угрупування.
совесть до Анонім Показати IP 9 Березня 2014 17:20
в тебе є докази?
Анонім до совесть Показати IP 9 Березня 2014 17:22
Швидкий докаже.
477 до Анонім Показати IP 9 Березня 2014 17:25
Не розводьте плітки, а наводьте конкретні факти. А то виходить радіо "ОБС"!!!
333 до Анонім Показати IP 9 Березня 2014 22:39
У вас дуже бурна фантазiя, Шановний!
Катя до Анонім Показати IP 10 Березня 2014 00:44
А ви просто член, до брешете тут!
мотя до Катя Показати IP 10 Березня 2014 10:31
якого тобі напевно не вистачає?
Катя до мотя Показати IP 10 Березня 2014 12:29
Давайте не будемо вашi комплекси зараз тут обговорювати
477 до Лучанка Показати IP 9 Березня 2014 17:22
100% погоджуюсь з вами.
Роман до Лучанка Показати IP 10 Березня 2014 00:42
ПiДтримую!
Саня Показати IP 9 Березня 2014 17:05
Швидкий-непорядна людина-кинув дружину, взяв собі молодуху-свою секретарку і ще й дитину їй вклепав(?), слизький чоловік-такому не місце в органах-та вже і старий-нехай із своєю молодухою кошики плете!
Нікіта до Саня Показати IP 9 Березня 2014 21:46
А ти спробую в його віці ще дитину вклепати!!!
шура до Нікіта Показати IP 10 Березня 2014 10:31
а то шо довго робиться?
громада Показати IP 9 Березня 2014 17:08
А де інформація про обговорення кандидатів на місце заступників голови ОДА? Вже і часу досить багато пройшло, а інформації нема, а тільки про Швидкого написали. Що - не по сценарію цей цирк і посміховисько пішло?! Закінчуйте се сміхолюдство, влада епрст... Ви так і до виборів владу на Волині не сформуєте!!!
Анонім до громада Показати IP 9 Березня 2014 17:09
А виборів не буде!
заступник Показати IP 9 Березня 2014 17:08
Пустовіту - ганьба!!!
БОГДАН Показати IP 9 Березня 2014 17:10
Анархія,махновщина,руїна продовжує нищити Україну Влада не взмозі затвердити на посаді нач. УМВС навідь друга та протаже Юрія Луценка Якщо далі так піде ,то призначатимуть, в кінці кінців, фюрера Данильчука.
Григорій Іванович до БОГДАН Показати IP 11 Березня 2014 20:04
А відносно того, що держава стоїть на краю могили, якраз заслуга отаких Луценків і! Був при владіне оди раз , була можливість. Абсолютно нічого не зробив для реформування міліції (всі оті перевертні, врадіївські кати, вбивці Індило і т.п. не сьогодні прийшли в міліцію, а "виучку" отримали в тому числі і при Луценку). А Богдан тупо чекає поки "пакращівателей" поміняють Гапони і принесуть "благоденствіє і процветаніє". Уже було. Куди завели? Чекаємо нових лідерів і нові політичні сили, які не мають нічого спільного з людьми, які будь коли були при владі в Україні. Бо ні один з них абсолютно нічого хорошого не зробив. Тільки дорвався з великою ложкою до корита і про народ забув геть!
Галина до БОГДАН Показати IP 12 Березня 2014 09:51
Знаємо ми , які друзі у наших екс-міністрів. Значна частина призначених по квоті Яценюка - Табалови і Діми Березовські. А про Луценка взагалі говорити не хочеться. Всі врадіївці а також беркутівці виховані в тому числі при Луценку. Двічі був міністром, абсолютно нічого не зробив для наведення порядку. Міліція давно стала небезпечною для суспільства, в першу чергу для законослухняних громадян. Перетворилась в таке собі ОЗГ в погонах. А тут богдани волають ....як так Юга сказав а лохи не слухають!?
Анонім Показати IP 9 Березня 2014 17:17
Невже мало нормальних офіцерів!!! Знову вертаються ті ж самі що були при Ющенку!!!! Мабуть не встигнуть вони бруківку на Грушевського покласти, і відновити фасад будівлі УМВС як все почнеться знову!!!! НЕ ЗА НИХ ГИНУЛИ І ПРОДОВЖУЮТЬ ПОМИРАТИ ХЛОПЦІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 9 Березня 2014 17:21
При Ющенку ніхто не гинув, і ніхто не нападав на країну.
Олег до Анонім Показати IP 9 Березня 2014 18:32
Молоді кадри треба висувати на керівні посади, а не пенсіонерів, які вдало вислужувались старій системі. Тільки так можна реформувати МВС.
таня Показати IP 9 Березня 2014 17:23
куди лізе аферист карпюк!!!гнати таких треба!!! ганьба
Галина до таня Показати IP 11 Березня 2014 20:06
Ти разом з ним аферюжничала?
Шацький Показати IP 9 Березня 2014 17:26
Швидкий - найкращий із представлених кандидатур. На нього можуть тільки скаржитись злодюги і ледацюги, як працюючі так і ті менти що повтікали на пенсію.
Стас до Шацький Показати IP 9 Березня 2014 22:42
То что вы говорите-смешно!
2323 до Стас Показати IP 9 Березня 2014 23:13
Ти спочатку писать навчись, а потім почни давати оцінку іншим!
Совесть Показати IP 9 Березня 2014 17:28
це вже втретє він прийде як начальник УМВС, навіщо йому це треба? він вдругий-то раз нічого не міг зробити для міліції. а у третій тим більше, хіба що своїх назад поверне та атестує. Це просто для збільшення пенсії, на халяву ще одну квартиру получити... ну і відомстити тим хто працює, до нього, при ньому, після нього і надалі буде працювати... Маріонетка - Швидкий навіщо воно тобі????? Відмовся!!!!!!!!!!!
Юрій Показати IP 9 Березня 2014 17:29
А за ним зараз повертеться цого друг, колишній начальник відділу кадрів пан Остапович. і знову будуть всі посади і звання за валюту, кто працював чи працює в міліції, той знає як воно було...
Солдат до Юрій Показати IP 9 Березня 2014 18:33
Дійсно так було при Остаповичу.
ШВВ до Юрій Показати IP 11 Березня 2014 20:32
Я хабарів не брав! Остапович зі мною не ділився!
Не вірю до ШВВ Показати IP 11 Березня 2014 20:35
Тай на куй такий єнерал, який сном духом не знає. що підлеглі стали перевертнями в погонах!
4554 Показати IP 9 Березня 2014 17:30
Коли бордель перестає приносити дохід то заміна чи перестановка ліжок нічого не дасть. Потрібно міняти б**й!!!
Ігор Показати IP 9 Березня 2014 17:32
ось вам і перезавантаження влади і нові лиця...
Анонім Показати IP 9 Березня 2014 17:49
Ходирєв точно не буде,це головний бандюга Волині в свій час,він прикривав "бєспрідєл" і на нього є достатньо матеріалів,хай тільки сунеться!
правда - юрій Показати IP 9 Березня 2014 17:57
Остапович до Швидкого не повернеться. Він старих всіх зрадив, а втерся до "нових"- янучарів. А зараз напевне мастить заднє місце. А кандидатура Швидкого найкраще підходить на цю посаду в теперішній час. Серед представлених кандидатур на посаду нач. УВД - він один з найкращих. А що хіба Алексеєнко чи Соколюк були б кращими ? Для Сані: А те що дружину взяв молоду то і молодець. Ще раз доказав, що є ще порох в порохівницях. Молода сачкувати не дасть.
Юрій до правда - юрій Показати IP 9 Березня 2014 18:03
Якщо ми боролись за перезавантаження влади та за нових молодих керівників, то де вони...??? Знову все те саме опозиція дерибанить посади... навіть якщо він і найкраща кандидатура з тих то є то мене всерівно не влаштовує, я не хочу найкращого серед гірших, вони всі вже своє відбули... соромно має бути, не за те повмирали хлопці на майдані, щоб змініти одну банду на іншу...
Юрій до правда - юрій Показати IP 9 Березня 2014 18:19
То ді вже давайте Горбатюка з УБОЗУ поставим, а що, яка різниця хто красти буде...
Юрій до правда - юрій Показати IP 9 Березня 2014 18:19
То ді вже давайте Горбатюка з УБОЗУ поставим, а що, яка різниця хто красти буде...
скажи до правда - юрій Показати IP 9 Березня 2014 19:55
а хто їх пропонував? Ви у тих запитайте, хто з ними працювати буде. А то влада, яка сіла у крісла через кров людей, дає пропозиції на кандидатів до таго ж таки владного корита. Бридко! Ганьба!
Анонім Показати IP 9 Березня 2014 18:06
Остапович,Ходирєв, Соколюк - хапуги і бандота, то знають всі .
Рома Показати IP 9 Березня 2014 18:19
Як на мене, то в даний час це абсолютно адекватне призначення. Наскільки мені відомо, то йому довіряють прості працівники. На рахунок Остаповича, то всі знають, що він людина не Швидкого. Але якщо навіть під тиском Швидкий поверне його, то цим суттєво підірве свій авторитет. Коли не можливо знайти аргументів некомпетентності кандидата, то опоненти починають копирсатись в особистому житті, аче свідчить лише про їх слабкість. Щодо правого сектору, то вони уже все сказали та зробили, так що Путін весь світ лякає відеороликами з Волині та використовує їх як аргумент своїх дій, а тому поступили вірно. Звичайно, до вчьорашнього дня кандидатом на начальника УМВС була інша людна, яку висували відповідні протеже, а тому сьогоднішнє призначення Швидкого В. їм як серпом по ... . Звідси і відповідна реакція на майдані і заяви ПС.
правда до Рома Показати IP 9 Березня 2014 18:25
рома ти напевно агент швикого. а народ кричаф фу це тобі не слово
До правди про Рому до правда Показати IP 9 Березня 2014 19:40
Правда ти сам агент Алексеєнка, якщо ти коли небудь працював із Швидким і дійсно працював, то ти позитивно висловишся за нього, а якщо ти як Остапович був "Золотим" (це його кличка - він рублі золоті колекціонував і любив, коли йому їх дарували) то ти кричав фу
Галина до До правди про Рому Показати IP 11 Березня 2014 20:08
Так доляху кому Остапович носив? Чи не Швидкому?!
Мик Показати IP 9 Березня 2014 18:26
Карп"юка - на посаду заступника голови ОДА? Люди, Ви на що погоджуєтесь? Це ж людина брехдива
Павло до Мик Показати IP 9 Березня 2014 18:43
Щодо Карп"юка, то тут потрібно висловити категоричне НІ !!! Цей пан здасть і своїх, і чужих. Він при Грицюку виконував усі його замовлення на оббріхування неугодних, а пізніше і Грицюка "злив". А як він повівся із своїм другом з волинського козацтва, яке очолює? Може за такі заслуги голова ОДА ПУСТОВІТ йому посаду дає??? Ганьба, кращі люди - герої майданів дивляться на Вас, пристройші. Люди, не мовчімо!!!!
Волиньській міліціон Показати IP 9 Березня 2014 18:34
Освистували Швидкого і обвинувачували у хабарництві ті, хто їх брав і на цю посаду свою кандидатуру мітив (типу Алексеєнко). Швидкий як працівник ОВС профі, це з команди Москаля, а він повірте мені лапті плести бандюкам вміє. Порівняйте розкриття злочинів ті, що були при Швидкому і без нього, тоді побачите різницю, а при ньому повірте не було окозамилювання, а розкривали резонансні злочини, не ті що зараз.
Волиньській міліціон Показати IP 9 Березня 2014 18:34
Освистували Швидкого і обвинувачували у хабарництві ті, хто їх брав і на цю посаду свою кандидатуру мітив (типу Алексеєнко). Швидкий як працівник ОВС профі, це з команди Москаля, а він повірте мені лапті плести бандюкам вміє. Порівняйте розкриття злочинів ті, що були при Швидкому і без нього, тоді побачите різницю, а при ньому повірте не було окозамилювання, а розкривали резонансні злочини, не ті що зараз.
Офіцери МВС Волині до Волиньській міліціон Показати IP 9 Березня 2014 23:06
Офіцери Волині за Швидкого!
555 до Офіцери МВС Волині Показати IP 10 Березня 2014 00:46
Не вiдповiдайте за всiх, будь ласка!!
еско Показати IP 9 Березня 2014 18:37
Треба провести ремонт фасаду УМВС. Центр міста .
4554 до еско Показати IP 9 Березня 2014 20:01
Кабмін постановою №69 заборонив проводити ремонти приміщень. Прийдеться Данильчуку з Козюрою розкошелитись
розум Показати IP 9 Березня 2014 18:57
У мене повне дежавю. Колись все це уже було. Все ті ж обличчя, все ті ж люди, і все той же дерибан посад. Але саме смішне це Карпюк - заступник голови ОДА. Люди, ви всі зійшли з розуму чи як. Таке і в страшному сні не присниться.
007 Показати IP 9 Березня 2014 19:06
Оперативна інформація - обурений тим, що його не призначили на посаду, Алєксеєнко зібрав крикунів і виставив на майдан, щоб ніби то під тиском громадськості не погодити призначення Швидкого і повернутися до кандидатури Алєксеєнка. Алік, будь ти офіцером. Не опускайся до рівня Гузя.
До 007 до 007 Показати IP 9 Березня 2014 19:35
100%
позор Показати IP 9 Березня 2014 19:12
скоростной когда стал начальником увд в 2005 всякую дрянь понабирал в мусарню назад в основном ментов которые были замешаны в грязных делах и крышевали автоугонщиков и другой преступный бизнес
Для позора до позор Показати IP 9 Березня 2014 19:34
Не роби із себе розумника, приклад приведи, фамілілії озвуч, але скоріше всього Швидкий тебе з мєнтури вигнав
Волинь Показати IP 9 Березня 2014 19:29
Хлопци скоро у нас начальника міліції будуть призначати - в Луцьку за погодженням із "Асланом" і "Забужаном", в Ковелі із "Ванькою Тельбухом", у Нововолинську із "Носом", в Любомлі із "Пікульським", в Шацьку із "Начьосом", в Ківерцях із "Німцєм", та в інших районах із всякими "Мотями", "Бандерами" і т.п., а при призначенні начальниками виправних колоній обов"язково питатись при призначенні у Маневицькій ВК у Рубаса Романа, а в Цумані у Притули. Не ламайте комедії із призначеннями керівників силових структур, дураків призначать чи жополизів то з вас потім сміятися будуть.
лот Показати IP 9 Березня 2014 19:43
Біг по колу Лава запасних пуста
Майдан Показати IP 9 Березня 2014 19:49
Швидкого в Крим там не вистачає генералів!!Хто він ми вже скуштували ДОСИТЬ!!!
Лучанин Показати IP 9 Березня 2014 19:55
Не лише київский, а й волинський майдан має "заслуги" в розвалі соборності України. Комедія продовжується... Здійснтлося передбачення, що кожна кухарка буде управляти державою... Майдан в Донецьку вимагає, щоб губернатором був лише Губарєв, а що, хіба вони мають менше прав луцького натовпу?
Галина до Лучанин Показати IP 11 Березня 2014 20:11
Не швидкий не кухарка. Він з сімї слюсарів.
456 Показати IP 9 Березня 2014 20:09
прав той, хто має більше прав. Неможуть всі бути рівними, обов'язково хтось рівніший. (це я в продовження теми про те, що на майдані всі кричать і кожен правий)
стоп Показати IP 9 Березня 2014 20:10
швидкий та бондародна пара
сирий Показати IP 9 Березня 2014 20:11
нас усих розвели як котят
Александр Гуц Показати IP 9 Березня 2014 20:47
Голосом народа говорит бог. Что говорит народ, то и необходимо выполнять. .
Сакол Показати IP 9 Березня 2014 20:53
Швидкий нехай працює!
МВС Показати IP 9 Березня 2014 21:06
Швидкого не слухали і не дали сказати бо він почав розповідати,що він зробить на цій посаді. А він повинен був би розповісти про те, що він зробив доброго на Волині за ті два рази коли очолював Волинську міліцію... А не зробив він НІЧОГО доброго, але зараз з третього разу переконує, що в нього щось вийде... ГАНЬБА таким призначенням. Краще вже Алексєєнко, - той хоч не був на тій посаді, та й наш Волинський...
Александр Гуц Показати IP 9 Березня 2014 21:15
Алєксеєнко залишається з народом увесь час. Ніколи не зраджував Україні і нікуди не тікав.
5767 до Александр Гуц Показати IP 9 Березня 2014 23:45
Він в той час на стакані сидів, серед сосен в Сокиричах!
Майор (на пенсії) Показати IP 9 Березня 2014 21:18
Особисто кричав Швидкому "Ганьба" чи не найголосніше. Кажуть "двічі в одну річку не ввійдеш", а він втретє намагається і все обіцяє, що він зробить для нас волинян доброго. Може при його керівництві міліцією хабарів не брали, даішники мзду не брали і не відправляли на Київ, чи він квартири в УМВС розприділяв чесно і справедливо? Нехай розповість про свої здобутки. Особисто я не кричав ЗА когось (Алєксєєнка, Ходирєва, Соколюка і т.д), а саме ПРОТИ Швидкого, бо в нього як нікого іншого була можливість щось робити і міняти, але йому це не потрібно, адже бізнес в УМВС є і він працює, але йому потрібно його просто очолити. А я як і тисячі лучан і мільйони українців хочу щоб ЗМІНИЛАСЯ САМА ЦЯ КОРУМПОВАНА СИСТЕМА... Тому я за НОВІ ОБЛИЧЧЯ в міліції.
1141 Показати IP 9 Березня 2014 21:20
Служу у внутрішніх військах МВС в Луцьку. А де ж дівся кандидат на цю посаду полковник Алексієнко Павло Анатолійович ? Його кандидатура набагато достойніша, чому б йому не дати шанс змінити щось у нашій міліції ?
Олексій Юхненко Показати IP 9 Березня 2014 21:30
А де всі були коли засмерділо гарячим, коли народ пішов у наступ.Хто налагодив працю міліції. Так Алексеєнко!
1141 до Олексій Юхненко Показати IP 9 Березня 2014 23:59
Не підскажеш, яку саме роботу?
Патріот Показати IP 9 Березня 2014 21:34
Швидкий право захисник,який дійсно потрібний Волинській міліціі!Відважна,людина,яка буде відстоювати інтереси,жителів волині і врешті наведе лад в правоохоронних органах умвс волині.Він здатний позбавитись тих ледацюх та хабарників серед міліціі, побудувати ту міліцію, яка потрібна народу та повернути довіру людей!
Соціолог до Патріот Показати IP 10 Березня 2014 12:31
Потріоту - ."Він здатний позбавитись тих ледацюх та хабарників серед міліціі, побудувати ту міліцію, яка потрібна народу та повернути довіру людей!" - так якого милого не позбавився?! Двічі мав шанс! Чи не тому, що сам перший хабарник! Місце йому на зоні а не в міліції! Призначення швидкого - результат лоббіювання югою луценко - ще одним двічі міністром , який тільки язиком молов і абсолютно нічого не зробив для реформування міліції!
1212 до 1141 Показати IP 9 Березня 2014 21:35
Про шо ти говориш служивий!!!! Що він може змінити???
Олег до 1212 до 1141 Показати IP 9 Березня 2014 21:51
Ти правий
4300 Показати IP 9 Березня 2014 21:54
Швидкий нормальний мужик і спортцмен!З таким генералом можна і в Крим іхати, і на Путіна!
Соціолог до 4300 Показати IP 10 Березня 2014 12:33
4300 - ти вже очевидно з ним в Крим позаминулим літом їздила, за державний кошт!
луцьк Показати IP 9 Березня 2014 22:03
дійсно то вже краще руденка залешити хоча терещук був толковий але його вже списали бо не при тій владі був поставлений хоча зря толковий мужик. такий чоловік як марчишак навіть ремонт зробив в дівчачому "00" тай коври застелив а крохмаль керував керував і не х** ненакерував
Валера Рудюк Показати IP 9 Березня 2014 22:22
Алексеєнко здатний повернути довіру людей, та побудувати ту міліцію яка необхідна народу. Він рішуча, відважна людина яка особисто відстоює інтереси жителів волині. Алексеєнко ніколи їх не зрадить.
Іван Галущак до Валера Рудюк Показати IP 9 Березня 2014 23:53
А хто він такий і що зробив для волинськіх міліціонерів?Щось побудував, щось здобув, яким чином себе проявив?Шановні з таким успіхом можна на вулиці зловити пристойно одягненоо чоловіка і назначить майданом на посаду прокурора, начальника міліціі? Повинні процювати професіали!!!
голос Показати IP 9 Березня 2014 22:23
Швидкий - найкращий із всіх представлених кандидатів. Дайте людині працювати. Голосую "ЗА" !
Галина до голос Показати IP 11 Березня 2014 20:16
Малороси, ананаси...ви ганьба вкраїнской раси!
Сергій Воробйов Показати IP 9 Березня 2014 22:25
За Алексеєнко. За народ.Слава Україні!
Костя нововолинський до Сергій Воробйов Показати IP 9 Березня 2014 23:57
Звучить як тост, а нам потрібний надійний начальник міліціі
Анатолій Максименко Показати IP 9 Березня 2014 22:29
Алексеєнко! Найкращої кандидатури нема. Він у скрутну годину був з нами, знародом!
Боднарук Ігор Показати IP 9 Березня 2014 22:32
Хто не покинув нас у критичний момент-Алексеєнко. Він наш - волинський!
ГСМ Показати IP 9 Березня 2014 22:34
олр до громада Волині 8 Березня 2014 07:37 відповісти + 2 - 0 Пустовіт відправцьовує преференції, які йому надавав Башкаленко. Алексєєнко 100% людина Башкаленка. Окрім того за невідповідальність займаній посаді Алексєєнко був звільнений з посади начільника Національної гвардії, і тільки завдяки родинним зв'язкам (які є членами ПР) був призначений на посаду головмента у Нововолинську. ГСМ до олр Сьогодні 21:40 відповісти + 0 - 0 Що ти несеш ? Алексеєнко був толковим командиром батальону Національної Гвардіі України. Він був першим офіцером на Волині , який дав присягу на вірність народу України в 90-х роках. Я колись служив у Національній гвардії у цій частині і можу сказати ,що це порядний і відданий своїй справі і Україні офіцер. На рахунок його звільнення по невідповідності взагалі брєд сивої кобили. Його перевели в Крим на вищу посаду. Це особисто він зі своїми підлеглими гвардійцями захистили Тузлу. Не пиши того чого не знаєш. Ти троль. На сьогодні нашій міліції потрібні дисципліна і порядок. Я вважаю , шо ця посада повинна бути за Алєксєєнко. Так у кожної людини є свої плюси і мінуси. Його плюси- 1. Порядність і чесність 2. Відданість своїй справі 3.Любов до України ну і т.і. Мінуси - головний мінус, на мою думку, що він не боїться вищих начальників.Не вміє гнутися перед ними.Можливо це і не мінус , а дійсно великий плюс. Особисто я б так не зміг , чесно признаюся. Якщо ви думаєте ,що я людина Алєксєєнко , то ви глибоко помиляєтеся. Він мене завжди драв як сидорову козу і спуску мені не давав. Маю навіть на нього образу,що будучи на посаді начальником служби ПММ я не міг потягнути ні літра пального. Началником волинської міліції бачу тільки Алєксеєнко.
Макаренко Сашко Показати IP 9 Березня 2014 22:35
Нам потрібні зараз не спортсмени на посаді начальника УМВС, а віддані народу люди. А це тільки Алексеєнко!
1212 до Макаренко Сашко Показати IP 9 Березня 2014 23:42
То на твою думку "бухарик" кращий начальник УМВС, чим досвідчена людина із великим досвідом?Вам того і потрібно, щоб і на далі нічого не робити, а тільки сидіти в теплих кабінетах і "сьорбати піво да водочку"!Люди прийдіть до здорового глузду!В якій краіні будуть жити наші діти і хто нею буде керувати?Злодіі, алкаши та бандюки!Швидкий давай керуй і пошли іх всіх за "Яником"!ЗА Швидкого!
Спостережна комісія до 1212 Показати IP 12 Березня 2014 17:55
"чим досвідчена людина із великим досвідом" - хабарництва і створення злочинних схем, кришування остаповичів та крохмалів???!!
Я - ГСМ, Макаренко С Показати IP 9 Березня 2014 23:06
Для ГСМ Видно Алєксеєнко поганенько тебе "драв як сидорову козу", якби драв нормально то ти так би зараз неспівав тут. Видно зразу, який писака - такий і протеже. МАбуть разом і стаканите... читаєш такі коментарі і просто жах !!! Для Макаренко Сашко. В міліції слюнтяї непотрібні. А потрібні сильні, мудрі, керівники. А Швидкий один з них. Особисто я за нього.
вчорашній пенсіонер Показати IP 9 Березня 2014 23:10
А я хочу сказати що з приходом Швидкого в попередній каденції багато хто з ментів-шакалів позвільнялися самі. Бігли я ак руді миші з тонущого корабля. На мою думку кандидатура підходяща
Луцьк Показати IP 10 Березня 2014 00:14
Обох на*уййййййййй!!!!!!!!!!!
Любі свині Показати IP 10 Березня 2014 00:38
Інфа - Прудкого вже з Кийова попросили....
майдан Показати IP 10 Березня 2014 00:55
Якщо прислухатися до кожної баби, якій дано кричати "ні!", то ніколи не виберемо нікого. Комусь вигідна анархія. Швидкий - порядний, Його треба призначати. Якщо доведе, що не впорався, то і зняти можна буде швидко. Просто все треба пильнувати!
876 Показати IP 10 Березня 2014 07:01
І для чого було воювати, він точно такий як і терещук, і хабарі бере, і за закордонні паспорти переплатою з ним ділились, оце так заміна
сапм Показати IP 10 Березня 2014 09:29
прийшов Швидкий-потягнув всіх Дніпрпетровських, а Волинських куди дівати!
сапм Показати IP 10 Березня 2014 09:34
зараз знову прийдуть велікіє опєра, які популучали всі квартири у Луцьку - а хтось з простих мєнтів отримав квартиру при Швидкому? ( Фатюха, Шкуропат, Швидкий, Мартовицкий та т.д) Справедливо?
за волинь Показати IP 10 Березня 2014 09:36
В даное время нам нужен руководитель который может организовать работу правохранительных органов!Который проявит себя как инициативный, исполнительный и дисциплинированный работник. Ответственно отнесется к выполнению своих обязанностей как волевой, напористый, целеустремленный.Швыдкий именно тот руководитель который нужен!ЗА-Поддержим генерала!
111 Показати IP 10 Березня 2014 10:53
Швыдкый продал три участка которые выделялись для постройки многоэтажных домов работникам милиции (по ул. Ветеранов уже и новостройка готова),а деньги себе забрал! Он же продолжит то же самое!
4159 Показати IP 10 Березня 2014 10:58
цирк на дроті, наші люди не розуміють що роблять!!!!
Сашко Білий Показати IP 10 Березня 2014 11:54
Алексеєнко порядний і відданий своїй справі і Україні офіцер. Він зі своїми підлеглими гвардійцями захистили Тузлу. . На сьогодні нашій міліції потрібні дисципліна і порядок. Я вважаю , шо ця посада повинна бути за Алєксєєнко. Так у кожної людини є свої плюси і мінуси. Його плюси- 1. Порядність і чесність 2. Відданість своїй справі 3.Любов до України ну і т.і. Мінуси - головний мінус, на мою думку, що він не боїться вищих начальників.Не вміє гнутися перед ними.Можливо це і не мінус , а дійсно великий плюс Началником волинської міліції повинен бути тільки Алєксеєнко. Слава Україні.
пм Показати IP 10 Березня 2014 12:06
З Алєксеєнком нашу міліцію будуть гнобити всякі гузі з данильчуками, але зато вона буде чесною, справедливою, порядною і нахрен нікому такою не потрібною.
Адмін Показати IP 10 Березня 2014 12:33
Всі позитивні коменти за Алєксєєнка з одного ІР. Він всіх за дурнів має. Хвали мене моя губонько.
лана Показати IP 10 Березня 2014 13:18
для чого гинули люди, щоб те ж саме хамло прийшло до влади, яке свого часу повилазило як гаддя при ющенку? Невже небесна сотня вартує десять отих швидких, кривих або сліпих? Правий сектор, якщо ви уже взялися контролювати владу на місцях не допустіть дерибан по другому колу. НЕвже серед молоді немає офіцерів, які могли не лише люстрацію провести, а й достойно керувати будь-якою структурою. А т о як не луценкові дуполизи, то юлькині злодюги, або ще гірше свободівські пацани, яким й надалі треба буде посади відпрацьовувати бало тягати до києва.
міліціонер Показати IP 10 Березня 2014 13:24
Серед відомих мені кандидатів Швидкий мабуть найкращий на дану посаду (тимпаче кажуть ще це тимчасово), що стосуються Алєксєєнка то це мабуть херовий варіант (як вище писали про партію регіонів, про любов до алковитої) та чомусь забули написати і про його власне авто - яке вартую ДУЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ багато грошиків... Тай взагалі як на мене невже неможна вибрати керівника УМВС з числа "чистих" діючих працівників (керівників), які пройдуть люстрацію по принципу того, що не мають машин, дач, віл, не їздять у відпустку за бугор, на роботу - тролейбусом!!!! - ""так би мовити живуть за зарплату"" я наприклад знаю такого серед діючих керівників в УМВС (прізвище не пишу щоб не казали що агітую чи прогинаюсь під кимось)
Для 1212 , Патріота Показати IP 10 Березня 2014 16:07
Не несіть нісенітницю про те, що Швидкий змінить волинську міліцію в краще сторону. Я розумію - таку можливість йому хочуть дати, бо він СПОРТСМЕН, а перші дві спроби були пробні, а нинішня третя- залікова... Швидкий на пенсії- нехай собі відпочиває, а то незамінний ще не все прихватизував...
Анонім Показати IP 10 Березня 2014 16:11
Увидел фамилию Алексеенко как кандидата на должность начальника управления МВС . Служил с ним давно в ракетных войсках стратегического назначения. Ничего плохого о нем сказать не могу. Был лично знаком с его покойным отцом - полковником РВСН (царство ему небесное), который проходил службу на Кубе в период Карибского кризиса и был очень порядочным человеком. Насколько помню, присягу на верность народу Украины Павел Алексеенко принимал в числе первых в месте с нами в январе 1992 года в Луцке на Театральной площади. С началом формирования на Волыни Национальной Гвардии он сразу загорелся этим, - и в итоге стал первым (и по-моему единственным) командиром воинской части НГУ в Луцке. Насколько помню - эта часть никогда не пасла задних и ее ребята пользовались авторитетом в городе (мои сослуживцы служили в этой части). Дай Бог, под его руководством и милиция Волыни будет пользоваться заслуженым авторитетом среди населения. Знаю, что служил в пограничниках, во время конфликта на Тузле командовал погранотрядом в Крыму. Успехов тебе, Павел !!!
Анонім до Анонім Показати IP 13 Березня 2014 10:32
сохацького треба призначати начальником умвс, він професіонал і порядний
Тамара Показати IP 17 Березня 2014 23:38
Кадрові розстановки на Волині засвідчують, що жінки в нашому краї лише за статистикою - більшість населення. До європейського рівня участі в системі державного управління - ще доростати. А може все ж, варто врахувати, яке достойне покоління Майдану ними виховано та, як непросто жінкам стояти живими ланцюгами між сторонами конфлікту.