USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У Луцьку патрульний, обороняючись, вдарив ножем чоловіка. Оновлено

10 Лютого 2018 22:54
У Луцьку патрульний поліцейський не при виконанні вступив у сутичку з молодиками у парку імені Лесі Українки навпроти гімназії №4, пише Під прицілом.

Правоохоронець ввечері 10 лютого вигулював собаку в парку у цивільному одязі і зробив зауваження хлопцям, які розпивали алкогольні напої.

Між сторонами зав'язалась бійка. Поліцейський для самооборони використав ніж і вдарив ним одного з нападників у район нирки. Постраждалий потрапив до лікарні у важкому стані. Лікарі борються за його життя.

Згодом інцидент підтвердили у патрульній поліції Волині. Деталі - за посиланням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 72
—— Показати IP 10 Лютого 2018 23:00
На ніж є дозвіл???
Читач до —— Показати IP 11 Лютого 2018 09:26
Ніж розкладний, на нього не треба дозволу і він по довжині є відносно безпечним
Иван до Читач Показати IP 11 Лютого 2018 13:09
Всё то, что достаёт до почек и печени - есть безопасным. Вопрос: а почему самооборона не проходила с помощью палки, камня, любых других подручных средств? Или - почему не отступил, почему вовремя не вызвал полицейских? Не делайте из этого недоКОПа героя. Суд разберётся может ли каждый из нас носить нож и самообороняться
987 до Читач Показати IP 11 Лютого 2018 23:01
Є чіткий перелік куди можна наносити удари, гумовим кийком, палицею, ножем, це ноги та руки, але не в життєво необхідні органи, чого його тільки навчили в школі поліції. Чому він не повідомив своїх колег які при виконанні, а в ступив у конфлікт з даними особами? Просто не оцінив обстановки, а за ніж прийдеться відповідати, в залежності від довжини леза та глибини проникнення, а також системи розкладання ножа... Через дурість та тупість копа, людина може померти або залишитись інвалідом, а в копа якщо є совість тягар на серці до кінця життя...
Тоха до 987 Показати IP 12 Лютого 2018 11:24
Він тіпа з атомів то гірой. Йому Мона людей різати.
ник Показати IP 10 Лютого 2018 23:07
выгулював собаку в парке...вот за це иогои и треба гнати з полиции
Таня Строцюк до ник Показати IP 11 Лютого 2018 10:11
А ід*от поліцай подзвонити на 102 не міг? Сам скотина п'яна з скаженою собакою до людей причепився! Яке лайно понабирали на службу!
макс до Таня Строцюк Показати IP 11 Лютого 2018 10:50
а нуда то певно твої йо...рі були того ти їх і захищаєш. Все він правильно зробив.
Вася до макс Показати IP 12 Лютого 2018 05:47
Макс, ты идийот шоли?
Кіндрат Панасович Показати IP 10 Лютого 2018 23:11
такого ідіотізма даже не побачиш в бойовиках американських 90их років про доблєсних копів )))
Кіндрат Панасович до Кіндрат Панасович Показати IP 10 Лютого 2018 23:47
до тих хто поставив "-". Я в шоці. Ви серйозно вважаєте нормальним те що патрульний прирізав людину за те що вона вживала алкогольні напої в парку!? Ви придурки?!
Індивідуально до Кіндрат Панасович Показати IP 11 Лютого 2018 00:45
"Між сторонами зав'язалась бійка. Поліцейський для самооборони використав ніж і вдарив ним одного з нападників у район нирки." Ви неуважно прочитали/навмисно проігнорували (потрібне підкреслити), спробуйте ще раз.
Лучанин до Кіндрат Панасович Показати IP 11 Лютого 2018 01:46
Це я в шоці з тебе, дядя, шо ти осилить статтю не можеш. "Поліцейський для самооборони використав ніж і вдарив ним одного з нападників у район нирки." Де ти тут побачило "поліцейський вдарив через розпиття алкоголю" ДЕ? Коли ти будеш 1, а на тебе нападуть парочка п'яних, агресивних і безбашених кусків м'яса, тоді б зрозумів, що ти будеш захищатись будь-якими методами, бо своє життя важливіше. Але я тобі цього не бажаю ні в якому разі, потрапляти в такі ситуації. Ніколи...
Вячеслав до Кіндрат Панасович Показати IP 11 Лютого 2018 08:22
В статті сказано що Він оборонявся. А далі покаже слідство.
Василь до Кіндрат Панасович Показати IP 14 Лютого 2018 14:32
Ми рахуємо нормальним що люди почали робити зауваження би?лу яке сцить в підїздах, а те що придурка підрізали його вина , як би воно спокійно пішло а не почало бикувати жодних проблем не було б
Задрот поносович до Кіндрат Панасович Показати IP 11 Лютого 2018 09:38
Часто бачу твої коменти і можу відповідально заявити що тобі потрібно звернутись за кваліфікованою допомогою до психіатра!
до поносовича і луча до Задрот поносович Показати IP 11 Лютого 2018 11:49
ви в курсі що ви особи з латентним сондромом Дауна?Удачі вам і вашим дітям.
ігор луцький Показати IP 10 Лютого 2018 23:12
Кандидат на ментовську зону.
123 Показати IP 10 Лютого 2018 23:28
З собако в парку не можна гуляти це раз І як би так раніше то вже в сізо грів би полки
321 до 123 Показати IP 11 Лютого 2018 10:00
Та п'янь гірше собак,їм теж не можна в парку гуляти
Олександр Показати IP 10 Лютого 2018 23:32
Я так бачу, тут усі експерти. Не знаючи усіх деталей та фактів справи, упереджено проводите суд Лінча.
Небидло до Олександр Показати IP 11 Лютого 2018 00:39
Ну так очевидно ж, що вигулював собаку, побачив алкашів і захотів всіх перерізати від нудьги, одного підрізав, а інших не встиг - повтікали. Був з собакою, тому наздоганяти не став. За фактом, ті експерти - такі самі алкаші, які не вміють вести діалог та не мають а ні манер, а ні уявлення про культуру поведінки вцілому. В кращих традиціях "руского міра".
Всі прочитав до Олександр Показати IP 11 Лютого 2018 08:43
Ті що зверху пишуть ніколи не попадали на такі компанії молодиків які герої коли їх багато.Герої зробіть хоть раз таким зауваження і ви не тільки за ніж за сокиру візьметься.А писанки зверху це ті хто пройде стороною коли будуть когось грабити або бити
Житель Показати IP 10 Лютого 2018 23:32
Правильно зробив!
Вася до Житель Показати IP 11 Лютого 2018 18:54
А с каким оружием нападали нападальщики пьяные? Чем были вооружены? Что послужило необходимостью применения "перочинного" ножа а не ближайших подручных средств: камня, палки и т.п.??? "Пырнуть" ножём пьяного невооружённого супротивника - явная самооборона - тут не поспоришь
Anonymous до Вася Показати IP 11 Лютого 2018 20:58
Нападали ГРУПОЮ осіб, перевищення самооборони НЕ застосовується, хоч сокирлю рубати міг, правий коп на 100%
Коля Показати IP 11 Лютого 2018 00:18
Молодець, дбає про порядок
Стасік до Коля Показати IP 11 Лютого 2018 14:41
порядочно резанул непорядочного человека?
ЛУЧАНКА Показати IP 11 Лютого 2018 00:45
ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ МОЛОДЕЦЬ! ТЕ ВСЕ БИ..ЛО ВЖЕ ДІСТАЛО! І ВСІ БОЯТЬСЯ РОБИТИ ЗАУВАЖЕННЯ, МОЖЕ ТЕПЕР У ВІДПОВІДЬ ХАМИТИ БУДУТЬ БОЯТИСЬ... А В ЖУРНАЛЮГ ЗАВЖДИ ВИННІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ, ВЧИТЕЛІ, ЛІКАРІ, ПІАРИТИСЬ НА ЧОМУСЬ ТРЕБАЖ ОТ І ВЧИТЕЛІВ, ЯКІ НЕМАЮТЬ ПРАВА РОБИТИ ЗАВУВАЖЕННЯ ЗАЦЬКУВАЛИ, МЕНТІВ, ЯКІ ЗМУШЕННІ ЗАСТОСОВАВАТИ СИЛУ ДО БАНДИТІВ ЗАЦЬКУВАЛИ ТЕПЕР БОЇМОСЯ У ВЕЧЕРІ ВИЙТИ З ДОМУ. ПІСЛЯ 20 ГОДИНУ В ЛУЦЬКУ ТІЛЬКИ ПЯНЕ ДИДЛОТЯ ШАСТАЄ....
Шок Показати IP 11 Лютого 2018 00:47
А це нормально, йти вигулювати собаку і брати з собою ніж, то давайте всі тепер будемо ходити гуляти з ножами, раз навіть поліція не вірить в безпечність на вулицях міста
Ярик до Шок Показати IP 11 Лютого 2018 09:34
Поліція знає що відбувається на вулицях нашого міста тому і не вірить в безпечність...
Лучанин до Шок Показати IP 11 Лютого 2018 09:53
Я теж гуляю з ножем, бульбу або салат часто потрібно нарізати
Anonymous до Шок Показати IP 11 Лютого 2018 21:03
Ходжу. Щодня. З ножем. Не завжди він є розмірами з сірник, не завжди - один (рибалка, гриби і т.д. - мінімум 2). Жодного разу не притягувався до жодної відповідальності, і не порушував закон. Раз застосував по гопоті при розбої групою осіб, в суду питань не було - потерпілий, необхідна самооборона (в мене був зламаний ніс, струс і палець на руці). Треба було дати себе вбити? Чи заговорити відморозків? Я того... маньяк, так?
555 Показати IP 11 Лютого 2018 01:25
Теперішня така молодь(хамовиті,безкультурні,не виховані),що й слова зауважити не можна,тому що Відгавкуються до тебе гірше бродячих собак,думають ,що їм все дозволено і все можна...
думаю Показати IP 11 Лютого 2018 01:54
нефіг бухать на лавках, собачка, надіюсь, не постраждала :(
Біткоїн Показати IP 11 Лютого 2018 02:10
"Во пєврвіх, Рафік біл полнностю невіновін!"
Рафік Показати IP 11 Лютого 2018 02:10
Папа, я ничего этого не делал
Иван Показати IP 11 Лютого 2018 04:32
Нормальные люди ножи не носят с собой. Самообороной трудно назвать тот случай, где эта самооборона происходит на улице вне границ собственного жилья да и еще с личным холодным оружием
ххх до Иван Показати IP 11 Лютого 2018 10:06
Нормальні люди в парку не “бухають” і на зауваження про адмін.порушення руками не махають. Хотів би я подивитись на вас чим би ви захищались коли на вас “летить тріо бухих не адекватів”. До того ж ще не відомо чий був ніж...
Иван до ххх Показати IP 11 Лютого 2018 13:01
Ты поди трезвенник? В таком случае нужно любой пьяной компании делать замечание, а если что не так - то "обороняться" с ЛИЧНЫМ холодным оружием, вместо того чтобы отступить и вызвать тех, кто на службе.
Anonymous до Иван Показати IP 11 Лютого 2018 21:05
Нормальні люди носять... Не носять Анекдот в тему: - А для чого тобі ніж? - Вам! - Не зрозумів. - Людину з ножем треба називати на Ви!
Віктор Показати IP 11 Лютого 2018 05:36
Мусор ,повинен сісти за грати!!!! Тут навіть обговорювати не потрібно.
Ссд Показати IP 11 Лютого 2018 07:51
Кришу полiцаям рве -неадеквати .
По факту Показати IP 11 Лютого 2018 07:56
Правильно коп зробив.Цим мерзотам інакше не доведеш.А розвелось цих відморозків вже повно.
Иван до По факту Показати IP 11 Лютого 2018 13:04
Все трезвенники вооружаемся ножами ведь это не противозаконно, ведь это с целью самообороны!
коля Показати IP 11 Лютого 2018 08:17
а чому він взагалі ходив з ножем по парку?
А до коля Показати IP 11 Лютого 2018 09:57
Я пилочку для нігтів ношу з собою в кармані на вся випадок і що?А сидіти і розпивати в парку можна??Воно ж вип'є добре,а потім хто зна на які вчинки його та горілка потягне...
Тарас Показати IP 11 Лютого 2018 09:39
Якби компанія п'яних згвалтували дівчину то писали б що поліція нічого не робить а гвалтівників надовічно. Парадокс і реалії сьогодення.
Віктор до Тарас Показати IP 11 Лютого 2018 15:18
Придурок, як би тебе не звалтували))що ти мелиш
хехъ Показати IP 11 Лютого 2018 09:46
ношение холодного оружия противозаконно. Уголовно наказуемо.
Саньок до хехъ Показати IP 11 Лютого 2018 13:21
Так, протизаконно. Тут щось сказано про холодну зброю? Ніж носити законом НЕ ЗАБОРОНЕНО, а чи він хз скаже тільки експертиза.
Anonymous до хехъ Показати IP 11 Лютого 2018 21:07
Давно пора дозволити, як і вогнепальну - і гопоти поменшає, різко так.
хехъ Показати IP 11 Лютого 2018 09:47
почему он не вызвал подкрепление? почему довел до поножовщины? явно неадекватное поведение...
Alex Показати IP 11 Лютого 2018 09:56
А хто сказав, що ніж його? Може під час сутички він його відібрав в одного з нападників? Ікспєрди малолітні, коли в вас в школах карантин закінчиться?
Ваха Показати IP 11 Лютого 2018 09:57
Моліться,що є хоч які несуть поліцейські.
777 Показати IP 11 Лютого 2018 10:28
Класні в мусора звички. Носити з собою ніж і ним махати.
Тоха до 777 Показати IP 12 Лютого 2018 11:32
Він атошник. Він герой.
Правда Показати IP 11 Лютого 2018 11:01
Поліцейський просто красавчік. Особисто я неодноразово гуляючи в парку і не тільки неодноразово ставлю бидлюків на місце... було що скакали до очей і різко падали і ніхто не жалівся, не знають що я мастер спорту по боксу...Культури нуль, з дружиною йдеш то вона в шоці від кількості бидла. Копам ще мало дають прав по них. Впевнений що більшість що тут пишуть були в ЄС, зокрема в тій же Польщі...і що ви там бидло бачили, чисто, вночі ходи, ввечері гуляй по місту, порядок скрізь. Про Білорусію мовчу там таке явище відсутнє повністю, найбезпечніша мабуть країна в світі. Так що всі хто тут проти поліцейського, який я ще раз наголошу справжній чоловік, це некпотріб країни який сидить тільки у квартирці і нікуди не ходить та всіх боїться... так звані інтернет-критикани. Сьогодні давайте підемо в парк та побачимо скільки бидлоття і провіримо вашу громадську зобов'язаність чи дасте хотяби жалюгідне зауваження бидлу.
Віктор до Правда Показати IP 11 Лютого 2018 16:36
на лобі собі надрукуй, що ти майстер спорту по боксу.
хехъ до Правда Показати IP 11 Лютого 2018 22:15
Браво! От твоей "правды" комсомолией за версту прет.
Читач Показати IP 11 Лютого 2018 11:42
Скільки ж неадекватних коментів. Радує мене тільки те, що думки нормальних людей набирають більше плюсиків. Значить нормальних людей все таки більше
Є+ Показати IP 11 Лютого 2018 11:47
Ніхто з нас не має права СУДИТИ!!!!!! Ми там не були. Тому не можемо СПРАВЕДЛИВО і НЕУПЕРЕДЖЕНО оцінити ситуацію. Але вже той ФАКТ, що поліцейський, будучи в цивільному одязі, знаючи, що наражається, не пройшов байдуже повз Б*ДЛО, а зробив зауваження, ЗАСЛУГОВУЄ ПОВАГИ!
Хто я? Показати IP 11 Лютого 2018 13:22
ЗУ “Про національну поліцію”, ст 46 пункт: ” 4. Поліцейський уповноважений у виняткових випадках застосовувати вогнепальну зброю: 1) для відбиття нападу на поліцейського або членів його сім’ї, у випадку загрози їхньому життю чи здоров’ю;” у цьому випадку мав право застосувати зброю, якщо мав право на вогнепал, то і ніж не гірше.
хехъ до Хто я? Показати IP 11 Лютого 2018 14:45
поэтому простым гражданам не позволяют иметь короткостволы, кроме олигархов - дабы те не смогли себя защитить??
Рота 2 Показати IP 11 Лютого 2018 21:22
Манза ми з тобою
хз хто Показати IP 11 Лютого 2018 22:35
Вдарив ножем не поліцейський. Вдарив ножем приватна особа, яка в робочий час є поліцейським, ср*ть, чи поліцейський, чи сантехнік жеку. Не при виконанні - приватна особа. Нафіга тут домішувати поліцію? Не при виконанні він може бути хоч сатаністом, і на це всім повинно бути наср*ть, аби він свої обов'язки по службі сумлінно виконував.
жесть Показати IP 12 Лютого 2018 11:49
перейдеш дорогу не на пішеході він на тебе протокол оформить.і ветерана війни в карцер загонить.позбавлення волі від 5 років передбачає кримінальний кодекс він був не на службі а значить повинен відповідати як громадянин. гуляв в парку з ножем і чіплявся до хлопців це більше схоже на обіженого маньяка гомосексуаліста з яким ніхто не хоче дружити із за того він такий злий
Олександр Показати IP 12 Лютого 2018 20:51
Текст лише для тих, хто хоче чути і думати. Реакції на неадекватні питання і коментарі не буде. Людині, що не проходить мовчки повз зло і бореться з ним- повага! Людині, що не злякалася і захистила себе - повага! Людям, які порушують порядок і спокій - ганьба! Інколи ганьба у формі штрафу, інколи у формі дирки у тілі! Крикунам, що самі не в змозі ні словом, ні ділом стати на захист чогось чи когось - ганьба!
Мыкола Показати IP 13 Лютого 2018 04:45
Все правильно зробив!
Дана Показати IP 13 Лютого 2018 12:03
Повага людині, яка зробила зауваження. Багато з вас зробили б зауваження. А ті люди порушували закон, пили, а що потім п'яні роблять в парку грабують, безчинствують ... І тільки встигають писати то в когось сумку вирвали, то по голові дали. І якщо вони так агресивно відреагували на зауваження, то чого від них можна чекати... ??? А якби на вас нападали якби ви себе рятували ...??? Дмитро, людина хороша, порядна і адекватна! і всі його таким знають і сусіди і колеги! В нього все буде добре!
до дани до Дана Показати IP 13 Лютого 2018 18:04
як би це Дана було ваше чадо ви би просили найжорстокішого покарання ! те що він був патрульним нічого не значить,а зауваження потрібно вміти робити правильно враховуючи психічний і моральний стан людей і взвагалі для того є відповідні служби 102. не давно помню в волинські новини потрапила стаття про поліцейського на 33-му який гвалтував дівчинку 13 років його колеги по роботі припіднисли це так що це дівчинка гвалтувала його та вимагала гроші зробивши з неї повію мент педофіл не поніс покарання!!!. він хороша і порядна людина але засунув ніж аж до самих нирок