USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку перекрили дорогу

3 Червня 2015 11:22
У Луцьку 3 червня перекрили рух транспорту на вулиці Карпенка-Карого.

Причиною перекриття дороги стали роботи щодо відновлення дорожнього покриття, - інформує ВолиньPost.

Внаслідок цього утворився великий затор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
123 Показати IP 3 Червня 2015 11:35
стаття в 11:00 про те, що з 09:00 перекрили вулицю... Ви ще напишіть, де вчора відключали світло... Такі статті потрібно завчасно публікувати, бажано звечора, бо багато людей можуть їдуть на роботу..
Mik (галицька миша) Показати IP 3 Червня 2015 12:28
Влаштували затор.
yeti Показати IP 3 Червня 2015 12:34
те що лагодять дорожне покриття то дуже ок! подяка і меру і дорожній службі. але такі роботи треба проводити вночі.
Mik (галицька миша) до yeti Показати IP 3 Червня 2015 13:24
Вночi - це додатковi проблеми. I дорожчають роботи через згаданий чинник.
Кіт з'їв мишу до Mik (галицька миша) Показати IP 3 Червня 2015 14:17
Не треба ла-ла... У нічний час тариф на електрику пільговий або дешевший - було б бажання працювати і враховувати потреби і комфорт людей!!!
Лучанин до Кіт з'їв мишу Показати IP 3 Червня 2015 15:03
сам сильно готовий працювати по ночах?
Роман до Кіт з'їв мишу Показати IP 3 Червня 2015 16:17
ххД) ну да вантажний автомобіль, асфальтоукладчик і люди працюють на електроенергії) чи солярка вночі дешевша??
ул до Роман Показати IP 3 Червня 2015 19:06
тільки асфальт)
Mik (галицька миша) до Кіт з'їв мишу Показати IP 4 Червня 2015 06:42
Котику, а ти яку саме з'їв мишу? Звичайно, не галицьку!