USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

Смертельна ДТП у Луцьку: зіткнулись дві вантажівки, рух вулицею перекрили. Відео

15 Листопада 2019 15:18
У Луцьку на вулиці Набережній трапилась ДТП, в результаті якої зіткнулися дві вантажівки.

У зв’язку з ДТП рух вулицею тимчасово перекрили від кільця Набережна-Яровиця до кільця Набережна-Героїв УПА, рух ускладнений. На відео, опублікованому очевидцями, видно, що одна вантажівка злетіла з дороги, інша перевернулась.

Як повідомив Інформаційному агентству Волинські Новини очільник патрульної поліції Волині Андрій Крутень, один водій загинув, іншого госпіталізували в лікарню з травмами.

На місці події працюють рятувальники, медики та поліція.

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 15 Листопада 2019 14:52
На калькулятор знімав,оператор від Бога.
колік до Анонім Показати IP 15 Листопада 2019 19:04
ОПЕРАТОРУ оскар
УЖАС ЯК КЛЬОВО!!! Показати IP 15 Листопада 2019 15:35
Ці ідіоти на вантажних авто здуріли!!! Куди воно летить одне з другим? Це добре що набережна тут практично не пішохідна!!! Але воно так само валить по всьму місту і попробуй 20 тон зупини!!!
директор школи Показати IP 15 Листопада 2019 15:40
КРАЗ БЕЗ ТОРМОЗіВ З БУДМАЙДАНЧИКА ПОЛІЦІЇ ВИЇЗДЖАВ???
123 до директор школи Показати IP 15 Листопада 2019 16:39
Той будмайданчик має таке відношення до поліції, як ти до сонця
Євробидло Показати IP 15 Листопада 2019 16:53
ПАходу перегружений Краз не зміг загальмувати і зупинитися на спуску, бо: 1. його перегрузили. 2. не провели вчасне ТО і заміну гальмівних колодок/циліндрів/супортів....
123 Показати IP 15 Листопада 2019 23:44
Да не раз летять по Львівській на червоне бо затормозити не може!!!! Мене вже 2 рази чуть не розтирати об дорогу..... і сидять за кермом якісь старі хрони таке враження що нетверезі))))