USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку жінка-водій намагалася втекти від поліції

6 Березня 2017 22:16
Патрульні помітили, як за кермо автомобіля на вулиці Сверстюка сідає жінка з підозрою на стан алкогольного сп’яніння. Патрульні зупинили транспортний засіб, - повідомили у прес-службі патрульної поліції Луцька.

Водій відмовлялась представлятись і надавати документи, не реагувала на законні вимоги патрульних та всіляко перешкоджала їхній роботі.

Громадянка не могла зрозуміти, що патрульні виконують свою роботу і, якщо є така підозра, повинні перевірити її на вміст алкоголю в крові.

Невдовзі до місця події під’їхали сторонні особи, які втрутились у процес затримання, почали конфліктувати з полісменами, погрожували їм, спричиняли штовханину, шарпали за формений одяг.

Водійка тим часом почала втікати, її затримали та врешті посадили до службового автомобіля.

Під час події патрульній було завдано легких ушкоджень, вона зараз перебуває на лікарняному, життю й здоров’ю нічого не загрожує. За цим фактом написана відповідна заява, ведеться слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Зайчик Показати IP 6 Березня 2017 22:40
Ніби старша жінка а розуму як в равлика
лучанин Показати IP 6 Березня 2017 22:46
чому простого дядька який торгував чекушками з фотаграфували звідкритим обличям, а звезду яка керувала автомобілем п*яна обличчя не показую
Нарколог Показати IP 6 Березня 2017 23:03
То жінка була п'яна чи ні? Редакція, прошу перевірити. Знайдете багато цікавої інформації.
Анонім Показати IP 6 Березня 2017 23:32
Коли вони вже св*лочі понапиваються ? Сіла п'яна за руль -забрати права на 10 років і штраф такий, щоб до кінця життя не могло розрахуватись, тоді буде порядок!!!!!!
лучанка Показати IP 7 Березня 2017 00:02
цирк. фурія, певно, працює в одному з офісних приміщень "фабрики". дуже схожа на власницю шкіргалантереї, що раніше розташовувалась на повороті до майдану.
Вальтер до лучанка Показати IP 7 Березня 2017 00:26
Єрьоменко?
Анонім2 до Вальтер Показати IP 7 Березня 2017 09:00
Це точно не вона..її сімя має пряме відношення до медецини, чоловік її питання закриє через наркодиспансер, а вона знову сяде за кермо випивша...аж поки когось не зібє
лучанка я до Вальтер Показати IP 7 Березня 2017 11:37
Жінка Петровського )))Там же мільком видно його
666 до лучанка Показати IP 7 Березня 2017 08:13
Не вона
Анонім до 666 Показати IP 7 Березня 2017 15:57
вона вона, не обманюйте людей
123 Показати IP 7 Березня 2017 07:54
Скільки в ж*пу можна цілувати тих порушників??? Сміх, а не поліція
Анонім2 Показати IP 7 Березня 2017 08:16
Жінка працює лікарем...а чоловік її ох і дуже відомий лікар..а поводив себе як б*дло. Також цікаво пяна була чи ні???
Анонім2 Показати IP 7 Березня 2017 08:53
Повторюсь: Жінка лікар..чоловік дуже відомий лікар, а поводив себе як б*дло. І мені цікаво пяна водійка була чи ні?
sd Показати IP 7 Березня 2017 09:53
А потрульні почули .....біля одно місця. Чому не пишуть як бив дану громадянку по ногах з метою збити з ніг???? і ще дуже багато цікавого - відразу пройшовши освідування у присутності поліцейських жінка виявилась теверезою. Просто виникає питання - Ви кожного можете запідозрити у стані спянніння,одіти кайданки, положити лицем в землю і водити по лікарні як особливо небезпечного злочинця, а чому жодного дійсно злочинця Ви не можете затримати, а зганяєте злість на простих громадянах ( які можливо інколи і дійсно вчинили адміністративне правопорушення). P.S. - це не стосується всіх патрульних.
999 Показати IP 7 Березня 2017 10:04
Ви знаєте, жінка дісно не пЯна була!!!!!! А хто прав чи ні - встановить суд!!!!!!!
Читайко Показати IP 7 Березня 2017 10:24
Аноніми - ви не аноніми, ви - она*ністи. Думаю, у формі. Менше пишіть, а йдіть виконуйте свої обов'язки, якщо вмієте. А ні - в читальний зал, читати кодекси. Патрульні я вас вітаю. Обк*кались. Шкода, що не було громадських активістів. У Ніколайчука з Рижковим був вихідний напевно.
Анонім2 до Читайко Показати IP 7 Березня 2017 11:37
Ой як шкода що не було активістів..тоді б зразу відео в інтернет попало б..і побачи ли б усю правду. А не те що тут пишуть
Анонім2 Показати IP 7 Березня 2017 11:26
Шановний sd! Я за свої слова відповідаю! Поліцейський з ніг її не збивав!!! Освідчення на драгері вона не пройшла!!! А повезли в наркодиспансер бо чоловік все зробить!..а ви шановний або син або наближений до родини!! Можу написати прізвище...я думаю багато хто буде шокований. Пишіть правду, а не брехню
123 до Анонім2 Показати IP 7 Березня 2017 12:10
Напишіть.......люди мають знати своїх хероїв
Анонім до 123 Показати IP 7 Березня 2017 16:00
вже вище написали хто то був :)
Анонім2 Показати IP 7 Березня 2017 11:30
Читайте закони шановні!!!! Не покора поліцейському і перешкоджання сторонніми особами при затриманні. Просто в нашій країні ці хлопці не захищені ..бо можна все "порішати". В другій країні не сюсюкалися б а давно затримали б усіх...думаю в недалекому майбутньому зявиться повний відеозапис інцеденту і всі побачать хто був і як поводились.... і народ розсудить праві поліцейські чи ні.
до sd Показати IP 7 Березня 2017 14:45
Я був свідком того, що сталося. І скажу Вам, що з ніг її ніхто не збивав. І була вона трошки не в адекваті: чи п'яна чи ні, це нехай стверджують відповідні органи... А те що чоловіки, які прибули їй на "допомогу" поводили себе, як б*дло - це факт. Ображали патрульних. Пробували бити патрульну жінку. І тепер виникає питання: А чи вони були тверезі? і друге питання: ЩО це за ЧОЛОВІКИ(!!!???) ЩО ВОВТУЗЯТЬ ЖІНОК????? Навіть якщо вона поліцейська???? І синок потім підїхав, незнаю чи крутелик чи мажор...але те що ця трійця так званих "мужиків" о*****шая в корінь - це факт!!!!! Таких уродів треба саджати, а не спускати їм все з рук!!!!
Тарас Показати IP 9 Березня 2017 10:06
Ім'я "героїні" - Рожанська Галина Іванівна. Лікар-невролог Луцької міської клінічної лікарні (Луцьк, пр.Відродження, 13).
Свідок Показати IP 10 Березня 2017 08:00
А жінка була твереза, забула гаманець з документами вдома, за те патрульні зламали пані ребро. Буде суд.
Панцуктілов Вадим Показати IP 11 Лютого 2024 09:42
Патрульні