USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку п'яний водій зніс електроопору і знак

16 Лютого 2018 11:53
У ніч на 16 лютого екіпаж отримав повідомлення про ДТП на вулиці Боженка у Луцьку.

Тут водій Cadillac не вибрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на електроопору і дорожній знак, повідомили у патрульній поліції Волині.

Електроопора впала, зачепивши лінію електропередач, тому на місце викликали необхідні служби для усунення пошкоджень.

51-річного водія освідували в наркодиспансері, він мав 1, 23 проміле алкоголю, що в 6 разів вище норми.

На чоловіка оформили 3 протоколи: за керування в стані сп’яніння, вчинення ДТП і пошкодження вулично-шляхового майна.

Міру покарання винуватцеві визначить суд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
jkfdjkfjksd Показати IP 16 Лютого 2018 12:03
Уууууу зновууууу бляхиииии
123 до jkfdjkfjksd Показати IP 16 Лютого 2018 13:02
Де Ви бляхи бачите?!
утилізатор блях до 123 Показати IP 16 Лютого 2018 14:03
там вся машина одна сплошна бляха!
Водій євроблях. їждж Показати IP 16 Лютого 2018 12:33
у нас люди безстрашні! невже нікого не лякают штрафи? досвід "попередників" які попалися? невже всі думают що пронесе? не пронесе! такий закон життя! ну випив, з ким не буває. постав машину їдь маршруткою (на таксі). машину завтра забереш! на таких треба облави робити, попався пяним - автомат в руки і в АТО. так може щось научить!
лучанин до Водій євроблях. їждж Показати IP 16 Лютого 2018 13:01
та г?ида і в ато бухати буде та підривати моральний облік воїна.. краще забрати права на завжди
Водій євроблях. до лучанин Показати IP 16 Лютого 2018 13:21
згідний. в Україні давно пора запровадити кримінальну відповідальність за водіння в нетверезому стані. Пяний за кермом - потенційний вбивця. добре що у нього на шляху був стовб.
Читач до лучанин Показати IP 16 Лютого 2018 18:01
Напевно по собі судите. Не судять несудимі будете!?