USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку посеред вулиці невідомі побили чоловіка

7 Липня 2017 13:17
У Луцьк посеред вулиці група осіб побила чоловіка. Це трапилося 7 липня на проспекті Відродження біля будинку №22а, повідомляє ВолиньPost.

За словами очевидців, біля будівлі стояла компанія чоловіків і вони почали штовхатися з іншим чоловіком. Той впав. Після того йому нанесли декілька ударів.

У чоловіка - травми голови. Після сутички невідомі сіли в легковикчорного кольору та зелений бус і поїхали з місця події. На місце події приїхала швидка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
LH Показати IP 7 Липня 2017 13:59
Йоб в*шу мать, або повертайте стару міліцію, або робіть щось, бо такої х*йні, як зараз робиться в Луцьку не було навіть у 90-ті роки.
! до LH Показати IP 7 Липня 2017 14:14
Або тобі в 90 - сті було 3 рочки, або ти 90 сті просинячив у "горотдєлі", а зараз получив смачного підсрачника. Бо у 90 сті чоловіче була купа трупів, стрілянини і спалених машин, так що не мели!
LН до ! Показати IP 7 Липня 2017 16:37
це ти десь синячиш і "получаєш смачні підсрачники", що мелеш таку херню. Трупи, спалені машини , стрілянини, пограбування-нальоти на будинки -квартири, як багатих так і не дуже, про які на багато років вже всі забули, знову повернулись, плюс регулярні побиття зграєю вибраної жертви, плюс зривання серед білого дня прикрас , виривання сумок, плюс пограбування одиноких стареньких пенсіонерів(такого навіть в дев"яності не було), плюс повний безпрєдєл на дорогах, а якщо трупів ще не складають в купи, то це не показник того, що ситуація краща в цілому. Так що заткни свою пельку. Нова поліція не здатна впоратись, або не хоче, з тим що зараз твориться.
! до LН Показати IP 7 Липня 2017 17:55
Хаха, в тебе вже істерика, значіть я вгадав.
Я Показати IP 7 Липня 2017 14:03
Артьомка получив). Не пий Артьомка...
Василько до Я Показати IP 7 Липня 2017 14:26
То ти голубе думаэ, що можна от так товарити людей...? Навіть допущу думку , що цей товариш десь був в чомусь неправий...Так не має бути голубе.
Цитата Показати IP 7 Липня 2017 14:11
Безкарність породжує хаос.
! Показати IP 7 Липня 2017 14:12
Граються з вогнем ...
Кіндрат Панасович Показати IP 7 Липня 2017 14:25
видно було за шо. Таких люлєй просто так не навішають.
Добре Показати IP 7 Липня 2017 14:42
Що хоть не учасника ато побили.
гришни Показати IP 7 Липня 2017 18:59
У Бога нет религии… А еще у Бога нет канонов, пяти столпов и правила не носить цветастую одежду. Ему все равно едим ли мы яблоки до Спаса, готовим ли молоко и мясо на разных плитах и принимаем ли пищу в светлое время суток во время рамадана. Он не требует читать намаз, совершать обрезание и верить в то, что мир основан на страдании. Ему не нужен наш двухнедельный пост, постное лицо и вырезанная дыра в районе сердца в знак скорби за усопшими. Все это придумали сами люди: слепили богов, нарисовали иконы и нанесли на белый камень орнаменты. Столетиями вели религиозные войны, уничтожали рыжеволосых женщин и тех, кто думал иначе. Написали сотни книг, разработали тысячи правил и ограничений. Осудили всех, кто не выполняет «Миквэ», не молится за умерших, на манер протестантов и не признает литургии. И ничего за 2000 лет не изменилось. Мы изучили языки, пользуемся интернетом, разработали умные палочки для еды и храним пуповинную кровь, но продолжаем убивать, грабить, врать и ненавидеть, невзирая на Иисуса, Кришну, Мухаммеда и Будду. Мы ссоримся на улицах и в вагонах метро. Имеем сотни врагов и половину друга. Играем в прятки и подделываем голоса. Носим маски и искусственные клапаны. И напрочь забыли, для чего живем, дышим и сцеживаем молоко. И даже не догадываемся, что пришли на эту Землю с одной единственной задачей – обрести счастье!
Хрен собачий до гришни Показати IP 7 Липня 2017 19:23
На эту землю мы пришли служить нашему создателю, а счастье или наказание как награда за службу ожидает на том свете. Для этого Бог дал нам свободный выбор...
алергія до Хрен собачий Показати IP 8 Липня 2017 10:47
коментар було видалено
567 до гришни Показати IP 7 Липня 2017 20:40
Полішуки не зрозуміють Ваш меседж. Не той рівень свідомості.
567 до гришни Показати IP 7 Липня 2017 20:56
Полішуки не зрозуміють Ваш меседж. Не той рівень свідомості.
Цукерман до 567 Показати IP 8 Липня 2017 12:40
Ну у вас рівень свідомості на рівні, аж зашкалює, куда там полішукам до парочки "просвітльонних".
Анонім Показати IP 8 Липня 2017 17:14
Нічього Тьома.заживе))))))))
Анонім Показати IP 8 Липня 2017 17:20
Бачиш Артьомка ти уже як 90-их. Буває-буває.
1 Показати IP 8 Липня 2017 22:37
Аж цілих дві машини, кучкою на одного, ото герої ! Навіть якщо в чомусь винен, свідомі так не вчіняють!
8=====> Показати IP 9 Липня 2017 09:32
Може перепутали його??? Все може бути...