USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Міліція озвучила версії вбивства чоловіка у Луцьку

8 Грудня 2014 16:28
Смерть чоловіка, тіло якого сьогодні виявили у Луцьку, наступила внаслідок удушення.

Про це стало відомо під час брифінгу в УМВС України у Волинській області.

Як розповів начальник УМВС Петро Шпига, сьогодні о 7.20 у чергову частину Луцького міськвідділу надійшов дзвінок про те, що на розі вулиці Фрунзе виявили обезголовлений труп чоловіка. Слідчо-оперативна група виявила на місці труп чоловіка віком 45-50 років, наразі його особу не встановили.

Під час огляду на місці події не виявили голову чоловіка. Водночас виявили сліди відбитків взуття та сліди волочіння трупа. За 500 метрів від тіла у річці Конопелька в єдиному місці, де річка не вкрита кригою, під водою за допомогою собаки виявили пакет із головою чоловіка та знаряддям скоєння злочину (сокирою).

Як повідомив заступник начальника слідчого управління УМВС України у Волинські області Анатолій Петрушин, жодних тілесних ушкоджень на тілі чоловіка не виявили. Експерти встановили, що смерть наступила внаслідок асфіксії (мотузку, якою, найімовірніше, задушили постраждалого, знайшли у пакеті разом із головою та сокирою). Голову злочинці відсікали вже від мертвого тіла.

Зі слів правоохоронців, йдеться про одиничний випадок, а не про маніяка. Наразі розглядають версії про вбивство з корисливих мотивів чи з приводу ревнощів.

До слова, труп виявили на відстані 20 метрів від житлового будинку, що, на думку правоохоронців, свідчить про недосвідченість злочинців (вони не змогли надійно заховати сліди злочину). Мешканці будинків поблизу повідомили, що цієї ночі приблизно о 3.00 чули сильний гавкіт собак, проте ніхто з лучан не надав цьому великого значення.

Також правоохоронці припускають, що злочин могло скоїти декілька осіб, оскільки тіло чоловіка доволі масивне, тож перетягнути його з одного місця у інше одній людині було б проблематично.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
ВОНО Показати IP 8 Грудня 2014 16:51
коментар було видалено
капец Показати IP 8 Грудня 2014 19:04
За 500 метрів від тіла у річці Конопелька в єдиному місці, де річка не вкрита кригою, під водою за допомогою собаки виявили пакет із головою чоловіка та знаряддям скоєння злочину (сокирою). ЦЕ ЩО СОБАКА З АКВАЛАНГОМ БУЛА.. ПИСАКИ..............
121 до капец Показати IP 8 Грудня 2014 22:44
СОБАКА ДОВЕЛА ВІД ТРУПА ДО РІЧКИ А ТАМ ТЯЖКО БУЛО НЕПОБАЧИТИ ПАКЕТ ЯКИЙ НЕ ПОТОНУВ. ТОЖ ЗРОБИ ВИСНОВКИ ПЕРЕД ТИМ ЯК ПИСАТИ ТУПІ КОМЕНТИ
212 до 121 Показати IP 9 Грудня 2014 02:27
ти дивися, турку, бо оцей додік шо тепер без голови тоже каменти тупорилі КАПСОМ ПИСАВ. пакет з його верхньою головою і сокирою не потонув бо сокира не давала потонути, наверх тянула.
версія Показати IP 8 Грудня 2014 21:43
коментар було видалено
Ая Показати IP 8 Грудня 2014 21:53
звертаюсь до афтора статтї, прошу поясніть як перекладяєтся на українську написане вами:..."брифінгу"?... Ще є запитання хто і коли дав вам право засмічувати Українську МОВУ? Вживаючи чужомовні слова хочете показати свою неграмотність?
ью до Ая Показати IP 9 Грудня 2014 09:49
Брехінг - так понятнєє? Алсо можна перекласти словом "тусівка".
Букіна Ксенія Показати IP 8 Грудня 2014 22:03
Бр́ифінг (англ. briefing) — короткий публічний виступ для представників засобів масової інформації, на якому учасники певних подій або заходів надають інформацію про поточний перебіг справ, позиції сторін, повідомляють раніше невідомі деталі та відповідають на питання журналістів.(Вікіпедія)
Анонім до Букіна Ксенія Показати IP 8 Грудня 2014 22:21
Ух і умна! Контрол це контрол ве
Нафаня до Анонім Показати IP 8 Грудня 2014 23:28
Не те, що деякі - з носа кап - в рот хап)
Паша Показати IP 8 Грудня 2014 22:35
Вже встановили вбивцю!
Анонім до Паша Показати IP 9 Грудня 2014 00:33
і хто це?
пеця до Анонім Показати IP 9 Грудня 2014 02:17
коментар було видалено
сукі до пеця Показати IP 9 Грудня 2014 09:54
коментар було видалено
Адвокат Потерпилои с Показати IP 9 Грудня 2014 10:46
Поописа сусидив дуже схожий на наркомана одного, призвисько (КОТЛЕТА) !!! Вин на (ДЕО-Ланос) издить !!! Зи своим касалапип подельником по тупому прозвиську (ПАНЧЯ). Зара их половлять недумаю шо милиция на стильки тупа!!!
анонім Показати IP 9 Грудня 2014 14:18
Вбивцю встановили, а вбитий ніякий не наркоман. Голову знайшла не собака а працівники ВКР!! Сокира була у іншому пакеті, а не з головою.
дожили до анонім Показати IP 9 Грудня 2014 15:24
А чо, собаки в дефіциті, кінологи тепер працівників ВКР по сліду пускають? Кісточку хоть дають їм?