USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

У Луцьку повідомили про замінування ПортСіті

13 Квітня 2017 12:57
У Луцьку перевіряють інформацію про замінування Там-Таму та ПортСіті.

Про це повідомляє власкор Інформаційного агентства Волинські Новини з місця події.

Виклик про ймовірне замінування надійшов близько 12 години.

Близько 15.10 надзвичайники, вибухотехніки та поліція, обстеживши територію ТРЦ, покинули місце події.

За станом на 14.00, завершили огляд 2 поверху, зараз оглядають 1-й. Жодних небезпечних предметів не виявлено.
Людей і надалі не евакуйовують. Далі планують обстежувати територію Там-Таму.

За станом на 13.20 прибули кінологи. Починають огляд ТРЦ без евакуаціі людей. На 2-ий поверх торгового центру не пускають, поліція перегородила вхід для відвідувачів, хоча там знаходяться продавці магазинів.

На місці події знаходяться кілька нарядів патрульної поліції та бригада ДСНС. Разом з адміністрацією закладу проводиться перевірка інформації.

Також на місці події є автомобіль швидкої допомоги.

У прес-службі волинської поліції повідомили про те, що на місце виїхали керівництво ГУНП в області, Луцького відділу поліції, спеціалісти вибухотехнічного відділу ГУНП, слідчо-оперативна група.

Згідно з повідомленням правоохоронців, сьогодні по 12 годині на лінію екстреного виклику поліції «102» надійшло анонімне телефонне повідомлення з погрозою підірвати один із торговельно-розважальних закладів у Луцьку.

Зараз правоохоронці здійснюють всі необхідні заходи, спрямованні на перевірку вказаної інформації та встановлення особи, яка телефонувала.

Відомості поліція внесла до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події Луцького відділу поліції. Триває перевірка.

Як стало відомо з власних джерел, директор не зацікавлений в евакуації покупців і закритті магазинів, бо це може суттево вплинути на продажі в ТЦ.

Наразі силовики та адміністрація закладу намагаються домовитись.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Луцьк Показати IP 13 Квітня 2017 13:00
Коли в нас хоть шось заміновувалось насправді??????????
Анонім до Луцьк Показати IP 13 Квітня 2017 13:18
А хотілось по-спражньому, "як у людей"??!!
Хз до Луцьк Показати IP 13 Квітня 2017 13:24
Незнаю. Але після підриву посольства Польщі, все можливо.
Украінець Показати IP 13 Квітня 2017 13:53
коментар було видалено
М Показати IP 13 Квітня 2017 13:58
Продажі - непродажі, а евакуацію мають оголосити.
Юра Показати IP 13 Квітня 2017 14:13
Цікава політика у директора Порт Сіті.. на людей начхати, бо тільки гроші в голові. Надіюсь за таку халатність буде заведено кримігальне впровадження. Бо якось не дуже весело сидіти в магазині і чекати поки бомбане..
Працівник Показати IP 13 Квітня 2017 14:24
Коли директор нажереться? Скільки йому треба грошей, людські життя для нього нічого не значить??? Він вирішив не авакуйовувати людей!!! Нічого святого!!!
Працівник Показати IP 13 Квітня 2017 14:36
Таке відчуття що Белякову тільки гроші,насправді чекали що евакуюють
Лучанка Показати IP 13 Квітня 2017 14:49
Я дуже обурена таким відношенням до відвідувачів. Сама з дитиною була в даному закладі (фіглі-міглі) ніхто навіть словом не обмовився тільки при виході побачили багато поліції... Жодного оголошення про подію...
Лучанин Показати IP 13 Квітня 2017 15:10
А якби бомбануло, то які тоді продажі будуть у того директора ???
Протест Показати IP 13 Квітня 2017 15:38
Коли бомбануло посольство когось повідомляли??? НІ!!!! Жарт якого Індивідума, було відразу всім зрозуміло.
Лучанин Показати IP 13 Квітня 2017 16:01
Директор портсіті справжнє б..... Ризикувати життям людей за копійку, тільки бидло може.
Лучанин Показати IP 13 Квітня 2017 16:41
Ніхто не був на місці директора,хто знає як би він повів себе в даному випадку.Такі жарти потрібно наказувати самим суворішим покаранням.Слава Богу що все минулось.Ми ще мабуть часто будемо чути про такі випадки.Люди стали жорстокі,на кожному кроці отримують багато негативної інформації, то вкрали то вбили.Зашугали конкретно.Якщо кожен раз служби будуть реагувати на дзвінки тих, хто просто розважається,то такі випадки можуть бути систематичними.Треба щоб СБУ займалась підозрілими особами.А на мою думку виявивши особу причетну до того випадку, впаяли штрафу або тюрми щоб задумались інші над подібними жартами