USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку – ремонт дороги на Ківерцівській

11 Червня 2015 14:03
Автівки, які прямують від Варшавського ринку на вулицю Ківерцівська, змушені розвертатися, оскільки ремонтують колії в межах залізничного переїзду, - інформує Район.Луцьк.

Роботи тривають уже третій день, з 8 червня, і мають завершитися до 19 червня.

Попереджувальні знаки на місці робіт є, але безпосередньо поблизу місць, де рух перекритий.

Тому водії і завертають на звичний шлях, а потім, "впершись" в перекриту дорогу, змушені розвертатися.
На дорозі біля ринку попереджувальних знаків нема.

Водночас, на кільці біля "Варшавки" працюють даішники.
До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини опублікувало перелік вулиць у Луцьку, які в 2015 році підлягають ремонту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
yeti Показати IP 11 Червня 2015 14:13
дуже круто що мер взявся за дороги! повага. на відродження вже з плитки тротуарної виклали розмітку для велодоріжок! повинно бути суперово! все йде по плану, головне - не заважати різним спамерам та осіповим ботам недоблогерам
Славік Показати IP 11 Червня 2015 14:25
Микола, не мені тобі розказувати про різницю реальної ціни на ці об’єкти та суми які списуються на їх виконання. Не перехвалюй себе і молодій команді скажи. Бо цифри в кошторисах дуже легко перевіряються.
Анонім Показати IP 11 Червня 2015 14:45
на ківерцівській потрібно зробити дорогу повністю
житель вулиці Показати IP 11 Червня 2015 14:46
молодець міський голова! дякуємо. на кінець то і до нас черга прийшла!
морда з ківерець Показати IP 11 Червня 2015 15:30
молодець романючок, що його синочок-вир**к з козюркіним побудували незаконно буратіно і начхали на людей...
свг Показати IP 11 Червня 2015 16:23
ремонтують вул. карпенко-карого а за розбиту ківерцівську ніхто ще не брався. купіть карту журналюги.
свг морда з ківерець Показати IP 11 Червня 2015 16:30
добре що хоч щось побудували. рядом будинок офіцерів скоро впаде..мають хлопці гроші нехай будують -можливо прийде час і в них позабирають як позабирали їхні батьки майно в буренних 90-х.
Вибори Показати IP 11 Червня 2015 16:35
А чому взявся ...................бо вибори мера на носі.Треба бали заробляти перед грамадою
Володимир Показати IP 11 Червня 2015 17:03
Знаки про заблоковану дорогу є з обох сторін перед перехрестям. Біля Варшавського і перед світлофором біля "Мотору". Просто більшість купили права та й не відають, що ці металічні кольрові щитки щось означають і що на них треба дивитися. А звітувати за те, що НАШІ гроші тратяться на що і мають толку немає. Краще б звітували реальні цифри виконаних робіт і їх об'єм. Тоді прості люди зможуть оцінити % відкатів.