USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку розіграли іменинника постановкою з викраденням зброї в поліції

18 Червня 2018 18:29
У мережі Інтернет з’явилося відео, де затриманий правоохоронцями зловмисник, викрадає у Луцьку в поліцейського предмет, схожий на вогнепальну зброю та втікає.

Як виявилося відео, відзняте в Луцьку і розповсюджене в соціальних мережах, є постановкою однієї зі столичних компаній, котра займається влаштуванням розіграшів на замовлення.

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Волинській області

Зйомки відеоматеріалу проводилися в дворі одного із будинків на вулиці Арцеулова. Розіграш замовила матір для сина з нагоди його дня народження. Актори, одягненні в поліцейські однострої, інсценували затримання молодого чоловіка.

Повідомляється, що співробітники поліції до проведення зйомок не залучалися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Катчер Показати IP 18 Червня 2018 18:38
Хворі батьки-хворі діти!
спілберг Показати IP 18 Червня 2018 18:41
Здається я помітив серед акторів Бабченка і Грицака. Знову когось врятували.
Анонім Показати IP 18 Червня 2018 18:42
Бідний син,шкода що діти страждають за таких батьків
Зоряк Шкурян Показати IP 18 Червня 2018 18:55
Яка добра, любляча мама! Штани, потім, хоч випрала?
Ангст Показати IP 18 Червня 2018 18:58
А в чому прикол такого розіграшу? Якийсь д*білізм. Мат перемат на всю вулицю, нічого що це громадське місце? Якась хвора мамаша таке могла замовити як привітання з днем народження свого сина.
Зек Показати IP 18 Червня 2018 18:58
А де син і яка в нього роль?
Іван Показати IP 18 Червня 2018 19:40
Яка хата -такий тин ... .Деградація нації .Могла би книгу подарувати, але її в неї ніколи і не було .А так дарує,шо має.А має лиш багато дурі.То вже родинні традиції. І внуки отримають у подарунок то саме.Та і вона при виході на пенсію чи на золоте весілля буде мордою лежати на газоні .І скажуть внуки, як наші бабця вмерли - ото сміху було !
Лучанин Показати IP 18 Червня 2018 20:41
Мама геть без мізків.А з приводу сина - поліція вже взяла його "на олівець" як такого що може натворити в екстремальній ситуації?
Глядач Показати IP 19 Червня 2018 07:37
Де відео з інших ракурсів?
микола Показати IP 19 Червня 2018 13:15
синок дал***об, як власне і його мамаша..
ПРАВНИК Показати IP 19 Червня 2018 19:42
до речі, згідно закону, поліціянти зобов'язані вмотивовано сформулювати, в якому саме злочині ви підозрюєтесь… також згідно Основного закону [конституціі], ви не зобов'язані виконувати незаконні вимоги й накази…
аяяй Показати IP 20 Червня 2018 10:14
креативна мама.певно трохи синочок її дістав!ха ха
Анонімус Показати IP 21 Червня 2018 21:42
Суть цього розіграшу в заказі РФ. Це звичайний вброс для їх ЗМІ.
Антон Показати IP 28 Червня 2018 00:11
Знаю, они делали мне розыгрыш) Империя розыгрышей, вроде, назывались