USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Океан Ельзи» у Луцьку. Фоторепортаж

23 Травня 2017 23:38
Легендарний український гурт «Океан Ельзи» відіграв концерт у Луцьку в рамках «Світового туру».

Концерт відбувся на стадіоні «Авангард».

Музиканти представили слухачам свою останню платівку «Без меж», випущену у 2016 році.

Соцмережі заповнилися фотографіями прихильників гурту, що завітали на концерт.

З їхніх слів, перед входом на "Авангард" утворилася довжелезна черга, але це не відлякує людей і вони дочекалися виходу на сцену улюбленого гурту.
"До концерту 5 годин", - ділився процесом підготовки Валерій Пельц.
"Моє втретє і прекрасне". Анна Єкименко-Поліщук з родиною завітала послухати ОЕ
"Ми вже працюємо! ОЕ", - пише фотограф Павло Березюк.
"Уррра Океани в Луцьку!!! З маленькою фанаткою)))", - ділиться враженнями Олег Волосюк.
"Коли найкращі у світі батьки", - підписав своє фото Влад Іщук.
Великою компанією на концерт завітала і Олена Бадалян.
Ольга Смолярчук із друзями також завітала на "Авангард" послухати Святослава Вакарчука.
"і нехай цей вечір не закінчується", - мріє юна фанатка ОЕ.
"Це незабутні емоції!!!!", - пише Іванна Опольська
"
У передчутті справжнього голосу ❤" перебуває Ірина Семенюк.
Головні дійові особи вечора вже на сцені. Фото Ольги Гень
Отак бачить всі концерти ОЕ концертний звукорежисер гурту Влад Ярун
Начальник відділу менеджменту та креативних індустрій Луцької міської ради Юлія Євпак також цього вечора на "Авангарді"
"Гарно з О.Е.", - пише Оксана Вашкевич
"
Усім Океан жовто-блакитної любові", - бажає Тетяна Шворак.
Власна фан-зона у меншканців сусідніх з "Авангардом" будинків. Вікторія Бурлакова - одна із них.
"❤ у наших серцях", - написала Злата Книш під своєю фотографією з концерту.
"Напиши на чужому конверті ті слова, що в житті не сказав...", - такі ліричні рядки з пісні ОЕ виділила для себе Олександра Власюк.

О 23 годині гурт викликали "на біс" і артисти виконали пісню "Обійми" в пам'ять про жертв теракту, що стався учора в Манчестері, в результаті якого загинуло щонайменше 19 осіб.
Зі слів журналіста Інформаційного агентства Волинські Новини Оксани Матвіїшиної, лучани довго не хотіли відпускати своїх улюбленців.

"А як закінчився ваш концерт #ОЕ?)))", - запитує у Facebook заступник головного редактора газети Волинські Новини Ірина Качан.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
лучанин Показати IP 23 Травня 2017 23:51
Цікаво чи гурт якусь частку зароблених грошей віддасть воїнам які зараз захищають нас від москалів.Мабуть ні ,десь війна а ми радіємо .Неправильно це все .
не-лучанин до лучанин Показати IP 24 Травня 2017 02:07
для тих кому цікаво: http://www.okeanelzy.com/ua/news/405/
Торі до лучанин Показати IP 24 Травня 2017 09:33
А ти багато віддав грошей воїнам?
правильному до лучанин Показати IP 24 Травня 2017 18:32
поки будуть виділятись кошти на те що робиться на сході України ( з обох сторін! ) доти буде продовжуватись .... Правильний знайшовся.
Лучанину... до лучанин Показати IP 25 Травня 2017 19:38
Вакарчук постійно виділяє кошти на благодійність, і не лише в зоні АТО. Цікаво, а Ви, шановний, хоч раз допомагали нашим воїнам?
Вова Показати IP 24 Травня 2017 00:03
Концерт гарний. Однак, коли їхали на концерт забули з дружиною в дома закрити вікно. Тепер приїхали в квартирі - запах ща дихати неможливо (живемо на Потебні). Та коли ж це закінчиться? Це вже не смішно. Це ж може якась зараза взятися, що потім і не вилікуєся. Завтра має при\хати президент. Цікаво якою дорогою його будуть везти до Луцька?
Боба до Вова Показати IP 24 Травня 2017 00:15
А на концерті не смерділо?
Торі до Вова Показати IP 24 Травня 2017 09:37
Ну взагалі-то ми тут концерт обговорюєм, а не проблеми нашого міста
Петро Показати IP 24 Травня 2017 00:04
Океан Ельзи самий найдорожчий гурт в Україні,цікаво хто запросив чи став спонсором їх виступу у Луцьку
шалом до Петро Показати IP 24 Травня 2017 00:30
Нова пошта + Львівське?
гоша Показати IP 24 Травня 2017 00:30
Такий гурт не соромно слухати.Вони завжди помагають нашим воїнам. Це патріоти.Слава і шана їм!!!!
ТРС Показати IP 24 Травня 2017 00:31
Концерт супер! О.Е. зарядили позитивними емоціями!
Юра Показати IP 24 Травня 2017 02:34
Добре що не пішов , викінути 550грн на якогось п...са і скакати під дощем?
Микола до Юра Показати IP 24 Травня 2017 08:12
Йди лікуйся і не сміши людей.
Мала до Юра Показати IP 24 Травня 2017 08:49
Може над тобою і йшов дощ(або це було щось інше.......???), а всі присутні на концерті отримали купу позитивних емоцій, адреналіну і хороших вражень)))
Вітьок до Юра Показати IP 24 Травня 2017 09:09
це ти п...с!!!! іди пивка лучше попий на 250 грн. тоді ти відчуєш себе МУЖИКОМ !!!
Ого до Юра Показати IP 24 Травня 2017 10:02
кацапчик ти як тут опинився? "скакати" це чисто сепарське! Заблукав гнида?
Макс Показати IP 24 Травня 2017 09:12
Під Юрою пише Гунчик. Іди шоколадного п**8ра зустрінь з Головачук