USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку розшукують чоловіка

23 Листопада 2015 10:08
У Луцьку шукають 26-річного молодика, востаннє його бачили в районі Теремного. Про це інформує Лія Кравчук в мережі.

Згідно з інформацією близьких, був одягненний в темно-коричневу куртку, джинси, чорні кросівки.

Востаннє його бачили у четвер, 19 листопада, близько 22:00 в районі Теремного біля магазину «Абсолют». Після цього вдома не ночував і не з'являвся. Телефон вимкненний.

«Можливо, хтось бачив цього хлопця впродовж останніх 4-х днів?» – запитує дівчина і просить повідомляти інформацію у коментарях.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
йося Показати IP 23 Листопада 2015 11:46
Любов закінчилася - завьяли помидори - утік....
Лия до йося Показати IP 23 Листопада 2015 14:30
Не той вік щоб із за зав'ялих помідорів тікати з дому. Будь ласка не пишіть дурниць якщо немаєте ніякої інфо
шурік Показати IP 23 Листопада 2015 19:24
З якою метою шукають? Хто такий? Прізвище? Поліція вам в допомогу!
Лия до шурік Показати IP 23 Листопада 2015 22:13
Кравчук Іван Пертович, зник 19.11.15 Рідні переживають, в поліцію написана сьогодні заява.
вітя до шурік Показати IP 24 Листопада 2015 00:14
вроді я його бачив сьогод ні в ківерцях о 22.00 питався як нарожище пройти ?
? Показати IP 23 Листопада 2015 20:57
Так а земне його засняв Климчук і Ко біля техасу?
Юра Тищук Показати IP 23 Листопада 2015 21:56
Це не така людин, котра піде з дому і нічого не скаже. Багато років його знаю, вчився з ним 8 років! Не відносьтесь байдуже!!!
Анонім Показати IP 23 Листопада 2015 21:59
Кравчук Іван Петрович, 26 років, працював автомеханіком довгій час в Дачному. Найближчим часом був безробітним!
Альбіна до Анонім Показати IP 25 Листопада 2015 09:36
а ця інформація якимось чином допоможе в пошуках хлопця?? !!
Лена Показати IP 24 Листопада 2015 01:28
Вiн небув безробiтний!17 листопада вiн ще був на рооботi!