USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку розшукують неповнолітнього

30 Серпня 2016 17:27
Працівники Луцького відділу поліції розшукують 17-річного мешканця обласного центру, який 24 серпня ввечері пішов з дому й не повернувся. Правоохоронці просять громадян, яким відома будь-яка інформацію про місце перебування дитини, негайно повідомити поліцію.

24 серпня цього року близько 19 години пішов з дому і не повернувся Джосюк Назарій Віталійович, 18 липня 1999 року народження, житель міста Луцьк, учень Луцької вечірньої (змінної) школи.

Прикмети дитини: зріст 160 сантиметрів, худорлявої тілобудови, смуглява шкіра, очі карі, обличчя овальне, волосся пряме, коротке чорного кольору.

Був одягнений: чорна спортивна кофта на замку з малюнком у вигляді білого квадрату з латинськими літерами білого кольору на спині, зелено-жовті шорти нижче колін, з накладними кишенями по боках, мокасини білого кольору на шнурівках.

У разі отримання Вами будь-якої інформації про місце перебування дитини, просимо терміново повідомити поліцію за наступними номерами телефонів: (033-22) 24-83-57, 24-00-95, 066-522-62-70, або 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ангст Показати IP 30 Серпня 2016 17:57
Вечірня школа? Все ясно, погуляє та прийде.
Нюта до ангст Показати IP 31 Серпня 2016 10:43
А шо ясно якщо вечірня школа?
ангст до Нюта Показати IP 31 Серпня 2016 12:13
В вечірній школі не навчаються діти з нормальних сімей. Зазвичай там ті, кого витурили із нормальної школи.
Таня до ангст Показати IP 31 Серпня 2016 21:47
Ти урод не знаючи сімю пишеш ! Порядні люди які виховують ще одного сина! Мав би совість козел!
Оксана Показати IP 30 Серпня 2016 18:52
Може дитина змушена заробляти вдень, а ввечері ще й до школи ходить, а не байдикує. Нехай швидше знайдеться.
анна Показати IP 30 Серпня 2016 22:14
шось на Волині люди стали пропадати часто
денис Показати IP 31 Серпня 2016 11:24
Якщо вечірня школа до більше всього зрозуміло що таммогли бути проблеми в нього!! наприклад пограв в карти на гроші і всьо треба вертати а хтось спеціально проценти накідує!! я теж там півроку провчився і знаю!!!
денис Показати IP 31 Серпня 2016 11:26
Він тимбільше зімною гуляв з 5-го класу!!! І в нього було багато ворогів! Навіть були менші за нього але любили залякати!!!
Таня Показати IP 31 Серпня 2016 21:43
Придурки що ви пишете пропала дитина! Треба шукати а не виясняти де вчиться дитина! Подумайте своїми тупими головами як зараз матері та батьку!