USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку розшукують шахрая. Фото

26 Грудня 2014 11:26
Слідчим відділом Луцького МВ УМВС України у Волинській області здійснюється розслідування кримінального провадження, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

31 серпня 2014 невстановлена особа чоловічої статті, перебуваючи в приміщенні магазину "Фокстрот", що в Луцьку по проспекту Волі, 27, надав працівнику банку анкетні дані іншої особи, а відтак уклав кредитний договір, у результаті чого завдав ПАТ "Альфа-Банк" матеріальних збитків на суму понад 13 тисяч гривень.

Правоохоронці звертаються до громадян, які впізнали молодика, із проханням повідомити будь-яку інформацію за телефонами: (0322) 24-47-70 або 102. Конфіденційність гарантуємо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
а чьо Показати IP 26 Грудня 2014 11:42
банк канєшно сірйозний а хлоп красава
Анонім Показати IP 26 Грудня 2014 11:48
А смисл. Якщо і до суду дійде, то в суді все-одно скажуть, що зговорились вони.
Mik (галицька миша) Показати IP 26 Грудня 2014 12:18
В мене одразу виникли питання. По-перше, що означають слова "надав працiвнику банку анкетнi данi iншої особи"? Як можна "надати" чужi анкетнi данi? А якщо, наприклад, я заявлю цьому "банкiру", що я - Iгор Коломойський? Вiн теж повiрить? Є тiльки один спосiб: показати ОРИГIНАЛ, або НОТАРIАЛЬНУ КОПIЮ паспорта iншої людини. Не бачачи згаданих документiв, працiвник банку НЕ МАЄ ПРАВА сприймати вiдвiдувача як людину, якою вiн себе називає i укладати з ним договiр, як з тою людиною. А по-друге, чому банкiвський працiвник кредитував його одразу, без перевiрки кредитоздатностi, без висновку експертiв банку? Кредитуючи таким чином абикого, "Альфа-Банк" незабаром стане банкрутом.
економіст Показати IP 26 Грудня 2014 12:37
Не платіть кредити в банках, що належать країні агресору! Цим ви фінансуєте пара*кіну армію, яка воює з нами. Вся Європа та світ вже повводили санкції. Пора народу України до них приєднатись.
Андрій Показати IP 26 Грудня 2014 13:12
Щось він на Сеню не схожий
Ошуканий БАНКОМ Показати IP 26 Грудня 2014 13:30
МОЛОДЕЦЬ і ТАК ТРЕБА вчиняти з більшістю банків тому що вони це найбільшішахраї!!! наприклод банк ПУМБ видавав людям кредитні картки на яких можна було користуватися власними коштами ,тобто що поклав те і зняв! і от в один момент знявши покладені власні кошти ,більше зняти не можна банкомат не дасть,через два дня вам приходить смс що у вас міносовий баланс по картці,виявляється ви скористалися овелдрафтом якого ви не оформляли і зняв я рівно стільки скільки і поклав на картку!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ОЦЕ АФЕРА!!!!!!!!!!!!!!!
Дьодік до Ошуканий БАНКОМ Показати IP 26 Грудня 2014 13:37
Так ПУМБ належить рудому каталі Ахметці. - Що ви хотіли від катали-кидали?
Анонім до Ошуканий БАНКОМ Показати IP 26 Грудня 2014 14:34
це треба для того аби возити гуманітарну допомогу терористам!
міша до Ошуканий БАНКОМ Показати IP 26 Грудня 2014 23:47
ти що дурачок, тобі кредит насильно пхає? зазвичай люди самі нароблять геморою, а потім верещать на кожному кроці, який поганий банк, святого клієнта пошив у дурні. тупість та жадібність - бич суспільства
Світськс до Ошуканий БАНКОМ Показати IP 27 Грудня 2014 13:40
Паспорт викрадений. Фото замінити можна. Працівник банку не паспортний контроль і не зможе перевірити його достовірність. Фото по всому Луцьку треба розклеїти. Хоча хлопчак на білоруса схожий. На кордон треба надіслати фото.