USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку шукають свідків ДТП за участю таксиста і гонщика

22 Листопада 2017 20:58
Лучан, які бачили аварію, що трапилась 6 листопада о 21:40 на вулиці Глушець, що у Луцьку, просять відгукнутись та надати свої покази правоохоронцям. Адже, зі слів одного з водіїв, інший учасник ДТП намагається уникнути відповідальності.

Майстер спорту з автоспорту, лучанин Ярослав Крищук розповідає, що рухався вулицею Глушець в напрямку Центрального ринку. Біля пішохідного переходу, який знаходиться біля парку, йому на зустріч виїхав автомобіль Renault Laguna на польській реєстрації з шашкою таксі на даху.

«Він об’їжджав лежачий поліцейський, виїхавши на зустрічну смугу руху. Я уникав удару як міг, притиснувся до бордюру, але уникнути удару не вдалось – водій Renault протаранив водійську сторону мого автомобіля, і після цього з’їхав десь на 1,5 метра з зустрічної смуги», – каже Ярослав.

Патрульним, які прибули на місце аварії, таксист заявив, що ніби не він виїхав на зустрічну смугу, а Ярослав. І, мовляв, аби уникнути зіткнення він був змушений зробити небезпечний маневр. Проте, як каже Ярослав, це не правда, адже він рухався у своїй смузі і на «зустрічку» не виїжджав.

Свідками ДТП стали декілька підлітків, які в той час сиділи на лавці навпроти місця ДТП. Один з них, 15-річний Дмитро, підтверджує слова Ярослава та переконує, що саме водій Renault Laguna виїхав на зустрічну смугу і втаранив ВАЗ 2108.

«Водій Renault їхав доволі швидко і по зустрічній. Після аварії він швидко зняв шашку з даху авто, а йому на підмогу приїхало декілька колег-таксистів, які поставили автівки далі», - каже свідок.

Ярослав Крищук каже, що водії, які прибули на підмогу, почали заявляти, ніби то вони рухались позаду і бачили, ніби саме він винен в ДТП. Проте насправді, зі слів Ярослава, самі «свідки» приїхали на місце аварії опісля.

«Зі схеми ДТП видно, що зіткнення відбулось на моїй смузі руху, що підтверджує той факт, що водій авто Renault виїхав на зустрічну смугу», - зазначає він.

Відтак, Ярослав Крищук просить відгукнутись свідків ДТП, які бачили момент аварії або мають записи з відеореєстраторів, написавши йому на електронну пошту [email protected]
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
123 Показати IP 22 Листопада 2017 21:57
Лагуну на фото видно, як і де стоїть, а де авто "шумахера" Ярослава??? Вісімка сфоткана в день, а не в ночі, то хто відігнав авто??? Підлітків до справи не пришиєш. Походу обставин швидше за все Крищук думав, що на треці а не на дорозі. Нікому не новина, що автогонщик ганяє не тільки на треку але і по нічному Луцьку...
321 до 123 Показати IP 22 Листопада 2017 23:23
те що машина голосно працює, не означає що вона швидко їде і порушує ПДР)
123 до 321 Показати IP 22 Листопада 2017 23:44
Подивимося з другої сторони, в Луцьку люди, що віддихнути не хочуть, їм цей вихлоп прямопотока чаду і гулу не заважає, якщо авто для раллі то там напевно і світла немає а на дворі 21.40 год. Без образ...
Проходив поруч... Показати IP 22 Листопада 2017 22:08
Айяйяй, який поганий водій..... айяйяй... якщо такий "майстер спорту з автоспорту" то чого ж він не взяв півметра правіше і не обїхав перешкоду? Майстер... наезнік а не майстер.
******* Показати IP 22 Листопада 2017 22:28
TU - d*bil! Tam bordyur wusokuj!
О Показати IP 22 Листопада 2017 23:13
Судячи з пошкоджень 8ки то явно в неї в'їхали, а не вона зачепила.
000 до О Показати IP 23 Листопада 2017 07:23
О, а я бачу ви експерт???
sanches Показати IP 22 Листопада 2017 23:15
є схема ДТП, у Ярослава пошкоджено бік автівки, думаю вердикт очевидний) і скажіть мені, шановні таксисти на євро бляхах, який то зараз штраф водіння без ліцензії таксиста і штраф за використання авто на європейській реєстрації в комерційних цілях???
321 до sanches Показати IP 23 Листопада 2017 00:04
дійсно таксисти на євробляхах це вже абсурд, а саме головне що половина цих таксистів були борцями за гідність, чотири роки тому, то в чому сила в Законі чи в стаді баранів які продвиголи діючих лідерів, а тепер як наслідок сіли на євробляхи.
Здоровий глузд Показати IP 22 Листопада 2017 23:19
Це не шкет, який взяв в батька машину на бляхах, щоб повипендрюватися перед друзями, а майстер спорту. Чи ви думаєте, що це звання можна купити? Покриваєте свого «колєгу» і поливаєте лайном дійсно хорошого водія. Включайте мозок перш, ніж писати брєд сюда...Ярик виїхав на зустрічну, щоб об‘їхати лежачий поліцейський...на машині, з підвіскою, підготовленою під раллі
789 до Здоровий глузд Показати IP 23 Листопада 2017 07:21
Так хай краще на євробляхах їздять чим на радянських трупах, уявляєте що буде коли бляхарі пересядуть на радянський автопром, екологи повісяться а люди оглухнуть. Краще придумали б Закон як їх легалізувати, по доступним цінам. Ну а таксисти на бляхах це абсурд 100 %. Ярику успіхів на треці цим авто, Луцькі дороги це не трек!!!
Hunter Показати IP 22 Листопада 2017 23:53
То чому, автогонщик, відїхав від місця зіткнення на сто метрів і чому на фото не видно гальмівного шляху вісімки, який, на хвилиночку, знаходився на зустрічній.
Проходив поруч... Показати IP 23 Листопада 2017 00:06
Хтось там мене дибілом обізвав? Ти спочатку наїзди тако кілометрів зо 2 мільйони, тоді може навчишся говорити, якщо доживеш до того часу, писака диванний. Якого ху... ралійне авто робить на дорогах загального користування? Це раз. Друге - до бровки більше ніж 1.5 метра. Третє - як було написано - якщо машина ралійна, їй на бровку насра.... Четверте - сам д*біл.
КД до Проходив поруч... Показати IP 23 Листопада 2017 10:23
Яке воно ралійне? Світлотехніка присутня-значить може їздити по дорогах загального користування.
компУтерний геній Показати IP 23 Листопада 2017 00:41
IPішники дописувачів і во вам готові свідки. Хтось із них та щось знає )))))
Лучанин Показати IP 23 Листопада 2017 06:20
Скількі таксистів тут розписалось...мабудь на бляхах також їздите...
321 Показати IP 23 Листопада 2017 12:02
Ще Юра Север гонщик
вазон Показати IP 23 Листопада 2017 22:20
Лююди таксі на бляхах?????? абсурд. про що ви думаєте!!! це вже так далеко зайшло, поліція!!!