USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку шукають водія Audi, який на переході збив жінку і втік

3 Січня 2023 10:08
У Луцьку невідомий, керуючи невстановленим автомобілем, ймовірно, Audi, скоїв наїзд на 30-річну пішохідку, яка переходила проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переході.

ДТП сталася учора, 2 січня, близько 18-ої години, поблизу будинку № 47 на проспекті Відродження, повідомляє поліція Волині.

Внаслідок аварії жінка отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували.

За цим фактом слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 286 Кримінального кодексу України.

Якщо ви стали очевидцем вказаної дорожньо-транспортної пригоди, володієте іншою інформацією, що може бути важливою для слідства, телефонуйте до поліції за номерами: 0505873388, 0966771101 чи на спецлінію «102».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Заза Показати IP 3 Січня 2023 11:12
Знаходиш суіту ,Луцька , там є такий влад блогер, береш його за яйця і він усе розкаже , хто збив ........
Ууу Показати IP 3 Січня 2023 11:35
На вулицях 100500 камер і нічого не можна подивитись???
Турагент Саня Показати IP 3 Січня 2023 12:01
Усі слідчі Луцька в Куршавелі, нікому працювати.
До Ууу Показати IP 3 Січня 2023 12:34
Так ті камери поставили не для того, щоби дивитись, а для того, щоби поставити !
Що написано пером Показати IP 3 Січня 2023 12:45
Жовнеь 2021 року. Повідомлення від директора департаменту муніципальної варти Юлії Сиротинської "У рамках програми передбачено встановлення 1120 нових камер відеоспостереження, побудову 50 кілометрів нових ВОЛЗ, облаштування 10 острівків безпеки та 30 SMART-зупинок/табло, створення інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики, а також створення Центру управління кризовими ситуаціями. Створення та впровадження Програми збільшить довіру громадян до органів місцевого самоврядування та влади в цілому."
Просто до Що написано пером Показати IP 3 Січня 2023 13:11
навчіться розрізняти МУНІЦИПАЛІВ і Поліцію.!!!!
123 до Просто Показати IP 3 Січня 2023 20:24
Муніципали це люди невдахи, які хочуть показати, що вони мають якусь силу фотографуючи машини в місті
Хх Показати IP 3 Січня 2023 12:48
vlad_zh__ інстаграм Зверніть увагу на номера, підписані як «Міністерство суєти Луцька», якщо не він, то хтось з компанії так точно
Вал Показати IP 3 Січня 2023 17:07
типовий пєтушок, мамкін гонщік, потрясти групу цього обпісяного міністерства на предмет фоток, і швидко знайдеться
Злий Показати IP 3 Січня 2023 18:26
Владислав Жуковець - особа, яка вчинила це правопорушення. Всі фото свого авто він видалив з інстаграму. Не розумію чим займається поліція? Тут все ясно і всі все знають.
Вертоліт до Злий Показати IP 3 Січня 2023 21:21
Ну так надай інфу на 102, якщо впевнений що копи його ще не знайшли