USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Виніс 10 тисяч доларів: у Луцьку шукають зловмисника, який побив і пограбував пенсіонерку. Фото

28 Січня 2022 17:21
У Луцьку розшукують чоловіка, ймовірно, причетного до розбою.

Про це повідомляє поліція Волині.

Сьогодні, близько 13 години, зловмисник проник у помешкання пенсіонерки у Луцьку та під приводом виманювання коштів наніс їй тілесні ушкодження і викрав значну суму грошей.

Весь особовий склад поліції розшукує чоловіка.

Як повідомляють джерела 12 каналу, до пенсіонерки зателефонував чоловік, назвався її сином. Сказав, що потрапив у ДТП, лежить в лікарні в Рівному і попросив 10 000 доларів. За грішми, мовляв, «прийде товариш».

Той прийшов додому до пенсіонерки на вулиці Шота Руставелі. Навіть написав розписку про те, що бере кошти. Втім, жінка вирішила ще раз зателефонувати синові. Справжньому синові. Поки набирала номер, «гість» її відлупцював, забрав гроші і втік.

Якщо ви побачите особу, що на фото, негайно повідомте про це поліцію за номером 102!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Іван Показати IP 28 Січня 2022 16:07
Симпатичний чоловік з обличчям, обтяженим інтелектом. Невже такий міг пограбувати стареньку?
Ха ха до Іван Показати IP 28 Січня 2022 17:39
Для деяких інтелект є обтяженням. Ну що ж.
Чезаре Ламбразо до Іван Показати IP 28 Січня 2022 18:16
якщо ця морда для вас симпатична та ще й обтяжена інтелектом то я вам співчуваю...Страшно уявити вашу дружину та дітей...Жах...
Іра до Чезаре Ламбразо Показати IP 30 Січня 2022 10:26
Ви не догоняєте, що це стьоб?!
Maха Показати IP 28 Січня 2022 17:34
за гроші роблять страшні речі і симпатичні................
? Показати IP 28 Січня 2022 17:35
Цікаво , звідки фото ? Він на столі залишив ?
Додік до ? Показати IP 30 Січня 2022 11:02
Так, якщо в поліцією є фото, то чому вони не знають імені грабіжника? Чи це фоторобот?
Оля Показати IP 28 Січня 2022 17:56
Бідна пенсіонерка,можна пожаліти.Де взяла стільки грошей?Напевно,бідненька,субсидію має.
Петро до Оля Показати IP 28 Січня 2022 19:07
Пенсіонерки різні бувають. Пенсіонерка, наприклад, державна службовка, може мати пенсію до 15 тис. грн. Відповідною була й зарплата. Не усі ж пенсіонерки мають пенсію по 2 тис. Головне - не рахувати грошей в чужій кишені, а наполегливо заробляти свої.
Анонім до Петро Показати IP 30 Січня 2022 13:47
Наполегливо працювати і справно платити податки щоб судді отримували по 80 тис пенсії
адвокат Показати IP 28 Січня 2022 18:30
не всі ж такі "ніщєброди",як ти оля...
Ром Показати IP 28 Січня 2022 18:34
Фото є - ПІБ - немає. Совпадєніє????
Ольга до Ром Показати IP 29 Січня 2022 16:35
То діверсант
Прокурор Показати IP 28 Січня 2022 23:36
Гарантію даю, що мєнт...
Ясам Показати IP 29 Січня 2022 15:50
У мусорів же ж мізків немає пробити по номерах телефону тих аферів. Даю наколку, так званий син сидить на якійсь зоні. Перетрусіть ту тюрму для початку. Куму і співробітникам пальці в двері, вони розкажуть у кого є мобіли в камері.
То Я Показати IP 30 Січня 2022 21:47
Щось тут пахне підставою цієї людини, що на фото! Чому забрав конкретну суму, не більше і не менше? Хто така ця пенсіонерка і хто такий її син? Як поліція проводить розслідування? Чи може 12 канал більше має інформації за поліцію?