USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку спіймали настільки п'яного водія, що не витримав драгер

16 Грудня 2019 11:19
У водія Renault Traffic, якого вчора зупинили патрульні роти ТОР по вулиці А. Марцинюка у Луцьку близько 22 години, в крові було понад 5 проміле алкоголю.

При спілкуванні у 24-річного чоловіка побачили сильні ознаки сп’яніння, інформує патрульна поліція Волині.

Той погодився пройти перевірку на Dräger в присутності 2 свідків. Результат тесту значно перевищував норму, що не відобразив навіть прилад, отже, було більше 5 проміле. На порушника оформили відповідний протокол і постанову.

Зазначимо, що смертельна доза алкоголю в крові людини становить 5-6 проміле.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Влад Показати IP 16 Грудня 2019 12:03
І що далі? На скільки його затримано? Він під вартою? Права вилучено?
ігор луцький до Влад Показати IP 16 Грудня 2019 13:05
В сізо,без права застави.
Andrij до ігор луцький Показати IP 16 Грудня 2019 22:07
Dräger то фамiлiя мого колеги :) )))))
Саня до Влад Показати IP 16 Грудня 2019 13:46
Да, все вилучили, конфіскували майно, сімю вислали в Сибір, а самого розстріляли. І свідків, на всякий случай тоже розстріляли.
Нег до Саня Показати IP 16 Грудня 2019 17:30
Там ще ніби прилюдне побиття батугом влаштували.
Влад до Саня Показати IP 17 Грудня 2019 11:15
Ти певно з селфі-поліції? Бо рівень відповіді аналогічний цим барана, що відпускають алкоголіків за кермом.
Їван Показати IP 16 Грудня 2019 12:06
То безсмертний воділа і смертний драгер !
Лайфхак до Їван Показати IP 16 Грудня 2019 14:13
В суді потім оскаржить покази і вуаля
Оленка до Лайфхак Показати IP 16 Грудня 2019 17:53
Які докази? На приладі цифр не було..., а те що комусь щось здалось, можна списати на перевтому...22:00 вечора. Вуаля
Хай знають наших ! Показати IP 16 Грудня 2019 12:15
Терміново надіслати виробникам драгера рекламацію на випуск недосконалих приладів. Відкликати сертифікат на таку продукцію. Воділу зачислити в штат лабораторії зразу на посаду ст. наукового співробітника по випробуванню драгерів з акордно-преміальною оплатою праці з послідуючим правом захисту кандидатської дисертації. Може хоч тоді навчаться робити якісні прилади !
Фєдя Показати IP 16 Грудня 2019 12:16
Оце АЛКАШ!!!
Я Показати IP 16 Грудня 2019 12:18
Оце так Козак.
Олександр Показати IP 16 Грудня 2019 12:47
На приладі слід добавити перемикач типу: "Польща", "Чехія", "Україна". Ставите на положення "Україна" і все, проблем з понад 5 проміле нема :)
ПРосто Показати IP 16 Грудня 2019 14:01
Ахахах, з юридичної сторони йому 101% нічого не буде!!!
Дивно Показати IP 16 Грудня 2019 15:45
"отже, було більше 5 проміле", "Зазначимо, що смертельна доза алкоголю в крові людини становить 5-6 проміле."(С). Тобто хлопець помер. А чому тоді аналіз на алкоголь брали поліцейські, а не патологоанатом?
121 до Дивно Показати IP 16 Грудня 2019 17:42
То був останній видих
121 до Дивно Показати IP 16 Грудня 2019 17:42
То був останній видих
FRM Показати IP 16 Грудня 2019 21:44
Наівні конструктори данного приладу не знали що в Україні живуть справжні Богатирі)))Пропоную подати заявку в книгу рекордів ГІННЕСА (планети земля).Не скоро поб"ють.
Луч... Показати IP 17 Грудня 2019 00:38
Правду кажуть. Не можеш іти, то бери машину, щоб міг додому добратись.
До 121 до Дивно Показати IP 17 Грудня 2019 16:22
Панове ! Погано ви знаєте наших ! Ніякий то не останній видих - то звичайний, повсякчасний, звичний видих ! Він так завше дихає !
Кокос Показати IP 23 Грудня 2019 22:12
А тестер нічого не показав. Стрілочки це не показник.