USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку прибирають парк 900-річчя

8 Квітня 2016 13:36
Прибирання парку імені 900-річчя стартувало у Луцьку. Робочі бригади із працівників різних підприємств розпочали валку старих дерев, обрізання кущів та порослі. Про це інформують у прес-службі благодійного фонду "Волинь-2014".

Головне ж прибирання відбуватиметься 16 квітня. Планується, що привести до ладу парк прийде близько тисячі людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Клоун Показати IP 8 Квітня 2016 13:44
За тиждень буде знову заср\ний. І буде заср\ний цілий рік до наступного камсамольського авралу. Камсамольци з міськради, організуйте РЕГУЛЯРНЕ прибирання УСЬОГО міста, а якщо не можете - то йдіть НХ!
водій до Клоун Показати IP 8 Квітня 2016 13:53
звичайно загадять.... і будуть гадити допоки не поставлять дядка з палкою який буде бити за кожен окурок чи викинуту етикетку по мягкому місці.....
Лучанин Показати IP 8 Квітня 2016 13:47
Дуже змістовна інформація у статті, а особливо викладені зображення, все зрозуміло і ясно навіть для людей з синдромом дауна
бєлка до Лучанин Показати IP 8 Квітня 2016 14:13
Дуже радий, що навіть Вам усе зрозуміло у викладеному матеріалі.
Добродій Показати IP 8 Квітня 2016 13:52
Шкода, що податки які сплачують Лучани "освоюють" таким чином, що прості люди та підприємці змушені робити роботу комунальних служб....
Віктор Федорович Показати IP 8 Квітня 2016 14:09
Фотосесія чувака в червоному))
луцький Показати IP 8 Квітня 2016 14:26
А ще більше повторень фото можна? :) Що ж то один хлопець трудиться, а решта "фундаторів" де? :)
Лучанин Показати IP 8 Квітня 2016 16:04
Поставили б більше та більших смітників. Люди в нас стають чемними та викидають в смітники, але їх там 5 шт. на 1000 чоловік котрі відвідують парк за суботу неділю. і біля них кучі котрі розносяться вітром