USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У Луцьку створили додаток з курсом валют для iPhone

1 Березня 2016 17:48
Луцька компанія «Ідейл» створила безкоштовний додаток для iPhone, в якому щодесять хвилин оновлюється інформація про курси валют у найпопулярніших луцьких обмінниках.

Керівник компанії Вадим Махомед зазначив, що ідея з додатком «Курси валют» виникла давно, але реалізував він її лише близько тижня тому, - пише «Конкурент».

Зі слів Вадима Махомеда, додаток показує курси валют усіх найпопулярніших місцевих обмінників. Спеціальний робот щодесять хвилин зчитує інформацію щодо актуальних курсів і відображає її.

«Цей додаток був розроблений, щоб лучанам було легше орієнтуватись в обмінних курсах і щоб вони знали, де вигідніше придбати, а де продати валюту», - сказав Вадим Махомед.

Як зазначив розробник, цей додаток розроблений для пристроїв Apple. Однак додав, що в планах є розробка подібного додатку і для Android.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 1 Березня 2016 17:57
а де можна купити айфона щоб ще щось осталось на поїсти? і не в кредит
Анонім Показати IP 1 Березня 2016 17:59
піаряться, а хоч би свій сайт зробили на українській мові... видно що "щирі українці"
Григорій до Анонім Показати IP 1 Березня 2016 18:39
"На українській мові" — це русизм. Правильно писати і казати треба "українською мовою". Борітеся і поборете, якщо такі щирі ))
Анонім до Анонім Показати IP 11 Березня 2016 23:15
Хіба в статті щось згадується про "щирих українців"? На мою думку, мова їхнього сайту — питання виключно їхнє! Можливо не вистачає часу або не має потреби… Ви б краще за своєю пихатістю слідкували, а не за мовами різних сайтів! А хлопці – молодці! Зручно та щей даром!
Оксана Показати IP 1 Березня 2016 19:17
Яка назва додатку?
Анонім до Оксана Показати IP 1 Березня 2016 20:59
https://itunes.apple.com/ua/app/kursy-lucka/id1086359624
Kurs Показати IP 1 Березня 2016 20:23
Забули сказати, що kurs.lutsk.ua був першим, і ідею злизано.
Тарас Показати IP 1 Березня 2016 20:40
"Керівник компанії Вадим Махомед зазначив, що ідея з додатком «Курси валют» виникла давно, але реалізував він її лише близько тижня тому" -- хахаха, а на картинках курс за 05.11.15, як ц їм вдалося?
Вадим до Тарас Показати IP 1 Березня 2016 23:30
Заапрувили в аппсторі — це не реалізував :) Ідея виникла досить давно, її озвучили публічно навесні 2015 в кофеїні, як зараз пам'ятаю. Якщо вона комусь корисна, то — супер. Ще, між іншим, є сайт https://rates.ideil.com ;)
Ед Показати IP 1 Березня 2016 21:35
Додатком в колективі компанії користуємось вже більше місяця. Як видно на знімках екрану, курс долара тоді ще був 24… Ех… З приводу ідеї — на піонерство не претендуємо. Реалізовували для інтересу і на ентузіазмі. Оскільки для нас він видався корисним, тому і вирішили поділитись ним із бажаючими. Альтернатива вибору — це ж добре, чи не так? ;)
Ед до Ед Показати IP 1 Березня 2016 21:37
* більше 3х місяців, пардон…
Олександр Показати IP 1 Березня 2016 23:12
Нормальна тема. Ідея не ідея, головне реалізація. kurs.lutsk особисто мені не зручний. В мене нема iphonа але на андроїді користуюсь lutsk.obmen.today - тут зручніше значно. Робіть версію для андроїда скоріше!
Сергій до Олександр Показати IP 3 Березня 2016 19:53
Для тих, в кого нема Айфона, можна скористатись сайтом, додаток звідти бере дані https://rates.ideil.com/