USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку судитимуть працівників дитсадка

14 Березня 2014 12:42
Прокуратура Луцька затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишнього завідувача та вихователя-методиста одного з дошкільних навчальних закладів міста, повідомили у прес-службі прокуратури Луцька.

Під час досудового розслідування встановили, що ще в 2002 році, тодішній завідувач, використовуючи своє службове становище, працевлаштувала в дошкільний навчальний заклад родичку колеги,завідомо знаючи, що та не виконуватиме жодної роботи.

У період з січня 2002 по червень 2012 року, підроблюючи офіційні документи, завідувач розтратила понад 52 тисячі гривень бюджетних коштів на виплату заробітної плати громадянці, яка ні дня не виконувала своїх службових обов’язків.

Вихователь-методист увесь цей час вносила неправдиві відомості про роботу своєї родички в табелі обліку робочого часу.

Прокуратура Луцька заявила цивільний позов про стягнення з колишнього завідувача дошкільного закладу завданих матеріальних збитків.

Міру покарання правопорушникам тепер визначатиме суд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
костя Показати IP 14 Березня 2014 12:57
позор ото жіночки що виробляють як совісті хватає
лучани Показати IP 14 Березня 2014 13:25
Нехай би перевірили 25 й садок, що на Чехова. Щодня якийсь дядько виносить продукти.
55 Показати IP 14 Березня 2014 14:01
Не смішіть!!! Що можна виносити з дитячого садка крім відходів для тварин?
мама до 55 Показати IP 14 Березня 2014 14:37
коли приблизно рік-півтора тому батьки одного з садочків Луцька спіймали такого ж ходока з харчами в сумках - смішно зовсім не було.. особливо батькам дітей, що платять гроші за садок, а їхніх дітей обкрадають дорослі, яким ліньки працювати.
Анонім до 55 Показати IP 14 Березня 2014 16:58
Навіть виносити відходи для тварин є кражою. Цими відходати викормлюють свиней за рахунок батьків.
андрій до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 11:37
А ні, краще хай на смітник викинуть, ніж свині будуть їсти. Не перестає дивувати Український менталітет.
Ох Показати IP 14 Березня 2014 14:39
Хіба це новина це коїться у кожній бюджетній організації є мертві душі це ввійшло в закономірність
Джулія Показати IP 14 Березня 2014 14:52
А ЯК ВСЕ ВИЙШЛО НА ПОВЕРХНЮ?
Анонім Показати IP 14 Березня 2014 16:47
а про який садок йде мова у статті?
мамка Показати IP 14 Березня 2014 23:31
ви 34 садок, що по Сагайдачного, перевірте ...там працюють з покін віків родички та знайомі завідувачки,які навіть педагогічної освіти не мають .А нянь приймають за певну сумму вхідну. Корупція процвітає....... Хоча музичні керівники хороші ,дійсно відносяться до роботи з відповідальністтю та бажанням .Пречудові свята демонстрували у свій час !