USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку святкування Дня Перемоги практично не буде

30 Квітня 2014 14:25
Народні обранці вирішили обмежити усі заходи, приурочені до Дня Перемоги у Луцьку.

Із такою пропозицією виступив очільник волинського осередку «Правого сектору на Волині» та депутат Луцької міської ради Павло Данильчук під час засідання 59-сесії міськради сьогодні, 30 квітня.

З його слів, з достовірних джерел «Правого сектору» стало відомо, що саме 9 травня у Луцьку можуть діяти провокатори, називаючи себе «правими». Він припустив, що «було б непогано використовувати поменше відповідної символіки, аби не створювати соціальної напруги серед населення».

Таким чином, святкування Дня Перемоги обмежать лише вшанування пам’яті загиблих ветеранів Великої Вітчизняної Війни на меморіальному комплексі «Вічна Слава» у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
Ветеран Показати IP 30 Квітня 2014 14:31
Холуї фашистські
олег до Ветеран Показати IP 30 Квітня 2014 14:32
та вони херої ср*ні(((((
тамбофф до Ветеран Показати IP 30 Квітня 2014 17:16
руліт
Анонім до Ветеран Показати IP 30 Квітня 2014 18:16
где живет этот паша дыбильчук??????????
розумний до Ветеран Показати IP 30 Квітня 2014 19:27
Так,так краще бути холуєм фашистським в 1945 ніж рашистським в 2014 р.
Украінка Показати IP 30 Квітня 2014 14:32
Навіщо Павлу Данильчуку святкувати 9 травня.... він не вважає що це свято.. бо його дід та і він сам напевне шанувальники Бандери...
Дід Панас до Украінка Показати IP 30 Квітня 2014 16:11
Нехай праві сидять вдома на 9-е, і не буде провокацій
; Показати IP 30 Квітня 2014 14:33
коментар було видалено
Дмитро Показати IP 30 Квітня 2014 14:38
ото вже той паша ...
Дмитро до Дмитро Показати IP 30 Квітня 2014 14:54
деж чесна преса чьому комент обрізали на половину ... г*мна він кусок ....
ще один дмитро до Дмитро Показати IP 30 Квітня 2014 16:05
ви шо взагалі не в адекваті? які свята? ! шоб в натовп гранату кинули? чи ще шось таке. Потрібно в державі порядок навести а тоді будемо весилитися та святкувати. То явно кононовичі ці коменти строчать.
небайдужий до ще один дмитро Показати IP 30 Квітня 2014 16:47
самі напевно й будете кидати
Дмитро до ще один дмитро Показати IP 30 Квітня 2014 16:59
що ти несеш які гранати?
МВ Показати IP 30 Квітня 2014 14:47
да дожилися ми з вами.... до повної... жо....и... якщо такі як Паша Данильчук вилазять на трибуни і кажуть , що 9 травня не свято... то що тоді казати.. скоро будуть гей паради ходити.... по Луцьку... оце дійсно буде свято ... Ви загляньте в очі тим сивочолим дідкам.... скільки іх лишилося ???? на область аби тисяча набралася... за що вони воювали...Це просто гидко навіть читати такі новини.... коли виходить невиховане хлопчення і наводить свою демагогію.... в якій і сам нічого не шарить.... Боже вразуми цю школоту!!!! Дорогі ветерани простіть нас, що допустили до корита всяку непотріб, що дозволяємо ім паплюжити ваші подвиги і забуваємо ваші перемоги!! Простіть, бо гірко й говорити.... коли неуки депутати стають героями, а герої на пенсію живуть на 1700гривень. Простіть бо не за таку перемогу ви боролися
Маневичанка Показати IP 30 Квітня 2014 14:48
Чого цей обмилок ще не в нацгвардіі?
Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 14:55
що може говорити Паша Данильчук... Майдану не бачив... а ви ще хочете, щоб він знав про Велику Вітчизняну війну.. сміхота та й годі..
11 Показати IP 30 Квітня 2014 14:57
Я не хочу таких "народних обранців"! **
Макс Показати IP 30 Квітня 2014 15:00
коментар було видалено
Дмитро до Макс Показати IP 30 Квітня 2014 15:03
коментар було видалено
11 до Дмитро Показати IP 30 Квітня 2014 15:06
коментар було видалено
віра Показати IP 30 Квітня 2014 15:13
Правильно !Вшанувати загиблих і по всьому! А якщо будуть провокаціі , то що ,може ти одне з другим вийдеш на захист ветеранів, жінок ,молоді. Будеш сидіти,к-ва ,вдома і писати коментарі злобні. Коли вже втихнете!!!!!
Макс до віра Показати IP 30 Квітня 2014 15:16
коментар було видалено
Анонім до віра Показати IP 30 Квітня 2014 15:16
Віра я вийду на захист ветеранів.. а от твій Данильчук врят чи... захищати йому природою не дано... він лишень кричати *** вміє... ну ще хизуватися. собою
АДВОКАТ до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 19:25
А чим відрізняються носії імерської переокупації в 45 від сьогоднішніх б***в з колорадськими повязками?Мета одна- русскій мір
Луцьк до віра Показати IP 30 Квітня 2014 15:27
що ти несеш? уроки зробила вже?
Лучанка Показати IP 30 Квітня 2014 15:31
Хочу запитати Данильчука, а з якої пори святкування Дня Перемоги створює соціальну напругу серед населення?
Анонім до Лучанка Показати IP 30 Квітня 2014 15:52
з тих пір як Данильчук і Ко возомнили себе хероями та повилазили з засідки і тепер , все що говорять то мотивують то все твердять від імені народу та ведуть полеміку що добре і що погано для населення. Перед тим як виступати... у населення запитайся засранцю
11 до Лучанка Показати IP 30 Квітня 2014 16:10
аха і з тих пір , як він себе назвав революціонером і на нього напала зіркова хвороба, то те і робить, що красується собою самолюбивий нарцис
Джулія до Лучанка Показати IP 30 Квітня 2014 19:11
Відтоді, як Росія перейшла у фашизм.
100 Показати IP 30 Квітня 2014 15:55
В них просто грошей нема. Верніш грошей нема на 9 травня. Прийдеться якусь техніку показувати, щоб ми були впевнені, що захистимося від Росії. Що і її теж нема?
кукуня Показати IP 30 Квітня 2014 16:13
Що ви тут морозите? !! Це правильне рішення, потрібно вшанувати пам'ять загиблих, її вшанують, всі пам'ятають і знають про ті події, і ніхто нікого і нічого не забув і не забуде. Чи ви хотіли шоб приїхав Лев Лещенко і на театральному майдані де горять лампадки і де зараз місце вшанування людей які загинули він заспівав "День Победи со слезами на глазах"? Проспіться нарешті вже і подивіться на світ по-новому, оцінюючи ситуацію яка наразі склалась в країні, а не по-совдепівські.
Анонім до кукуня Показати IP 30 Квітня 2014 16:17
на відміну від тебе ми і в сон не впадали.... ось ти певне намайданився...проснувся...і ку-ку вирішив написати
травень Показати IP 30 Квітня 2014 16:29
Ну це Данильчук ляпнув, а він не один депутат, чого інші мовчать і нічого не скажуть, чого Романюк мовчить? Що це робиться, якісь недо... буде всій громаді Луцька вказувати, що і як робити? Да ви пригадайте скільки людей, молоді, дітей...кожного року приходять відмічати це свято?! У нас більш-меньш спокійна область, то чого цей Пашасек нагнітає ситуацію? Не подобається - нехай у Дніпропетровськ до свого Яроша уматує і не тероризує тут людей!!!
Андрій Показати IP 30 Квітня 2014 16:46
Аноніми,лучанки,травні!Рішення суду про заборону відзначення цієї дати немає.Виходьте,самоорганізовуйтесь і святкуйте.Хто вам боронить?Вам хочеться просто як базарним перекупкам почесати язики.Ви навіть ім"я свого цураєтесь,на що ви здатні,окрім того,що попащекувати?А взагалі то день ВЕЛИКОЇ СКОРБОТИ,сходіть в храми,помоліться за убієнних .
Анонім до Андрій Показати IP 30 Квітня 2014 17:02
це ви починаєте освоювати західну практику?Як то було написано у волиньпост і львів вже відмінив 9 травня. Ви вже зовсім з тим заходом здуріли. Історію їхню собі присвойте!!! За кого помирали люди, за ОЦЕ,бо людьми їх назвати не можна.
я до Андрій Показати IP 30 Квітня 2014 17:03
а ти Андрію міг би пройти мовчки, а не всунутись сюди і сказати... за убієних кожної панахиди молимось і по вселенських суботах і провідних неділях 9 травня це свято,для тих, хто приніс нам цю перемогу і хто є живий та памятає про це, а також для тих хто завдячує цим переможцям, що ми живі і є тут живі та здорові
віра до Андрій Показати IP 30 Квітня 2014 18:18
Підтримую 100%!
Луцьк Показати IP 30 Квітня 2014 16:53
та те бидло данельчукове взяти та за одне місце підвісити
7777777 Показати IP 30 Квітня 2014 17:55
Скоро "мужчина" відмінить дні народження, Різдво, День незалежності і т.д.
Ігор Показати IP 30 Квітня 2014 17:57
коментар було видалено
санич Показати IP 30 Квітня 2014 18:08
Вшанувати ветеранів треба.Та невже ми волиняни не зможем навести лад у Луцьку.захистити місто себе і ветеранів від донецько-путінськоі швалі.В нас ментів та сбушніків шо собак на старому ринку хай попіднімають ср*кі і роблять те за що ми іх утримуем.
розумний Показати IP 30 Квітня 2014 19:05
День переокупації не наше свято!
виновок. Показати IP 30 Квітня 2014 19:06
Досить прославляти тих чиї нащадки окупанти знову пруть на українську землю!
my_gift Показати IP 30 Квітня 2014 19:17
Хтось ностальгує за "солдатською кашкою"??
Володя Показати IP 30 Квітня 2014 19:22
Нащадки асфабадітєлєй сьогодні показують себе на Сході.Можливо так звані ветерани їх засудили.Вони такі самі і з тою самою імперською ненавистю до України!!!!!!! Нікто нє забит ,нічто нє забито!!!
love Lutsk Показати IP 30 Квітня 2014 19:30
як можна говорити про перемогу, якщо ніякої перемоги ми неотримали.просто знищували наших людей з палками заставляли йти на ворога а хто нехотів в спину стріляли нкведисти...як можна говорити, що це свято коли наших людей вивозили в Сибір в той час і знищували совєтські власти???
Луцьк до love Lutsk Показати IP 30 Квітня 2014 19:32
хуйню несеш ти
love Lutsk до Луцьк Показати IP 30 Квітня 2014 19:38
а ти добре знаєш історію, що було на заході під час війни?
Дана Бандеровська Показати IP 30 Квітня 2014 19:52
І коли ж ви люди нарешті почнете розуміти. Вам написали чорним по білому...на 9 травня заплановані провокації, тому для вашої ж безпеки Правий Сектор мусив вдатись до таких дій. і вважаю такі дії розумними. Тому що від наших сусідів-недругів можна чекати будь-що. Це перше. А по-друге, чи не достатньо для вас, в таких важкий і нестабільний час в країні, коли явно не до святкувань, вшанування пам’ять загиблих ветеранів Великої Вітчизняної Війни на меморіальному комплексі «Вічна Слава» у Луцьку. Чи можливо вам ще зробити концерт і зірок естради запросити?
Екстремістка Показати IP 30 Квітня 2014 22:00
Все правильно сказав! Вшанування пам'яті загиблих ніхто не відміняв, просто запропонували мінімізувати помпезність заходів. На мою думку, інформації про можливі провокації ПС має більше ніж звичайні люди, тому вони знають що роблять і що кажуть. "Хто володіє інформацією той володіє світом", мабудь, у нас багато людей недостатньо проінформовані, якщо сумніваються, що 9-го травня можуть бути присутніми провокатори і на Заході України. Навіть у ці дні багато наклепів направляють на ПС, то можна уявити, що може відбутися на День Перемоги, а погано інформовані люди так і будуть думати що це ПС такі погані і що це злочинне угрупування, яким тільки дай щось чи когось побити, щи щось типу того... Тому усі бажаючі можуть самі собі організовувати святкування з музикою, танцями і все що вважають за потрібне, а вшанувати пам’ять загиблих ветеранів Великої Вітчизняної Війни на меморіальному комплексі «Вічна Слава» безперечно потрібно. Ще один момент - георгіївські стрічки, їх бажано позбутися і вже давно потрібно було їх заборонити взагалі... Правий Сектор- сміливці й відчайдухи. Данильчук - моолодець! Слава Україні!
viz69 Показати IP 30 Квітня 2014 22:32
Кому потрібні помпезні заходи на 9-те травня? Скільки в Луцьку ще залишилося живих ветеранів? Зберіть їх накорміть солдатською кашею, дайте фронтові 100гр, а Палиця, за якого так файно Луцьк голосував, хай виділить їм тисяч по10 і старим за радість буде.
лучанка Показати IP 1 Травня 2014 00:20
Якщо ліквідувати правий сектор на чолі з данильчуком,то ніхто не буде себе називати правим і створювати провокації.А ветеранів треба вшанувати їх залишилось дуже мало.
Волинянка до лучанка Показати IP 1 Травня 2014 09:03
Ви так у цьму впевнені, що ліквідувавши правий сектор на чолі з Данильчуком,то ніхто не буде себе називати правим і створювати провокації? Провокації можуть бути і не тільки в тому, що будуть називатися ПС, вони можуть бути різного роду...Правий Сектор хоч щось зможе зробити з тими провокаторами, звичайно у нас ще є і самооборона - молодці і автомайдан (але так як тут вже про ПС почалося, то пишу суто про них)...
лучанка до Волинянка Показати IP 1 Травня 2014 23:52
Якщо не буде правого сектора,то ніхто не зможе називати себе правим.І ще,мені дуже цікаво,що ж правий сектор може такого зробити з тими провокаторами?!Якщо дійсно може,то чому вони ще не на сході,тут(на Волині) і без них розберуться.
ковельчанин Показати IP 1 Травня 2014 09:05
Була Перемога і повинно бути свято. Але без помпезних і нікому не потрібних урочистостей - у них беруть участь лише чиновники і дупутати. Простий мітинг, щоб діти знали і не забували, щоб памятали, і молитва за загиблих у всіх храмах. Шкода, тільки, що наша історія нівелюється і переписується такими шавками, як данильчук.
Мирослава Показати IP 4 Травня 2014 20:59