USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку – третя потрійна ДТП за день

13 Травня 2016 20:39
Потрійна дорожньо-транспортна пригода сталася на мосту на вулиці Рівненській.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Як прокоментувала речниця патрульної поліції Ольга Бузулук, автомобіль Citroen Berlingo зіткнувся з Mitsubishi, той, своєю чергою, не витримав безпечної дистанції і штовхнув Toyota Corolla.

Оскільки автомобілі зазнали незначних ушкоджень, а пасажири не постраждали - водії розійшлись по європротоколу, тобто за згодою сторін.

Нагадаємо, за сьогоднішній день це вже третя аварія за участю трьох автомобілів. Так, перша дорожньо-транспотна пригода за участю трьох автомобілів сталася сьогодні вранці близько 8 години ранку на вулиці Гнідавській поблизу магазину «Бджілка», друга - на площі Воз’єднання близько 11 години.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Всезнайко Показати IP 13 Травня 2016 20:41
Пятница 13-е.
Петя Показати IP 13 Травня 2016 20:48
а шо там на Гущанській купа ментів? Хто знає?
Ая Показати IP 13 Травня 2016 21:30
думаю,що всі ці пригоди через те, що водії авта купили, водійські права купили а їздити пробують але ще не купили. І серіозно, якщо почнуть вивчати правильно правила дорожнього руху і перестерігати їх, тоді не буди тих трагедій на дорозі. При нагоді порада всіх майбутніх і активних водіїв. НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ТЕ, ЩО НАЙКРАЩИЙ КОНТРОЛЬ ТОГО ЩО ДІЄТСЯ НА ДОРОЗІ, МАТИМЕТЕ ТОДІ, КОЛИ БУДЕТЕ ДИВИТИСЬ ЯК НАЙДАЛЬШЕ ПЕРЕД СЕБЕ. В той час безпека ваша і інших учасників дорожнього руху буде на дуже високому рівні.
Слюсар Показати IP 13 Травня 2016 22:31
На "Піт стопі "шоферам мало платять,тому на роботі молоді пацани, гасають по місту ,як навіжені,а досвіду нама.
так так до Слюсар Показати IP 13 Травня 2016 23:31
водій патрульної машини що сьогодні біля цуму вїхав в ниву дивився дуже далеко. (я так думаю)
Коля до Слюсар Показати IP 14 Травня 2016 13:02
У водителей Пит Стопа тайный заговор! За сутки две машины разбили.... При этом похоже в обоих случаях виноваты сотрудники Пит-Стопа.
так так Показати IP 13 Травня 2016 23:29
А ЧОГО НЕМА НІЧОГО ПРО НИВУ ЯКА СЬОГОДНІ ПІДСТАВИЛА ЗАД ПАТРУЛЬНІЙ МАШИНІ ПОЛІЦІЇ( біля цума)
свідок Показати IP 14 Травня 2016 20:53
Друге дтп за участю піт стопівця серйозніша.....водій даної фірми був геть пянючий!!!!!!
Андрій Показати IP 15 Травня 2016 20:42
Не хочу нічого поганого сказати про Піт Стоп,але їхні автомобілі носяться як навіжені по місту,особисто це помічав не один раз