USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

У Луцьку велосипедист зіткнувся з вантажівкою

28 Травня 2016 15:31
Близько 14 години на проспекті Соборності велосипедист зіткнувся з вантажівкою ГАЗ.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написала прес-служба Патрульної поліції Луцька.

Потерпілий велосипедист 1992 року народження отримав тілесні ушкодження, його забрала швидка.

Згідно з попередніми даними, він рухався по проспекту по велодоріжці, вантажівка здійснювала поворот направо. Велосипедист не врахував швидкості, не пригальмував, тож зіткнувся з автомобілем, який саме повертав.

Детальні обставини ДТП на місці з’совують патрульні і слідчі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ss Показати IP 28 Травня 2016 15:46
направо повертаючи потрібно пропускати і пішоходів і велосипедистів
Кекс до ss Показати IP 28 Травня 2016 18:23
Учитывая что скорость велосипедиста была большая и плюс кусты закрывали обзор, водитель грузовика физически не мог видеть пострадавшего
Кокс до Кекс Показати IP 28 Травня 2016 22:30
не знаю як у ваших, а в наших пдр вказано, що рухатись треба з такою швидкістю, щоб була можливість зреагувати на дорожні обставини...
Кекс до Кокс Показати IP 29 Травня 2016 08:45
Перечитай мое сообщение еще раз. Я тебе не пишу про пдр, а пишу про то, что обзора не было, вот потому так и получилось. Как говорят про сбитых на пешеходных переходах- пешеход всегда прав, но не всегда жив
Кекс до Кокс Показати IP 29 Травня 2016 09:15
Тем более если ты "хорошо" учил пдр, ты должен знать что велосипедист проезжую часть должен пересекать пешком, и катить велосипед рядом с собой.
ХХХ до Кекс Показати IP 29 Травня 2016 22:40
Ну ти типу такий розумний, компетентний і начитаний, а про те що там велодоріжка і не знав. Косяк! Так що він мав повне право рухатись на велосипеді і мав перевагу, вчи ПДР.
Кекс до ХХХ Показати IP 30 Травня 2016 08:53
Эх... Вот потому и столько ДТП в нас))) пдр пунк 6.5 читай внимательно, и не благодари)
срака до ss Показати IP 28 Травня 2016 20:00
все правильно - треба велосипедисту думати перше, а не летіти по доріжці, бо вантажівка їде прямо і на дорозі перешкод не бачить, а хто там збоку влетить з тротуару то діло його, притом що за кущами там обзору нема
Лучанин Показати IP 28 Травня 2016 21:41
Ну що, вантажівка їхала 60? Я дуже сумніваюся що він навіть на 40 повертав. Так допоможе таким обмеження швидксті?
Саша Показати IP 29 Травня 2016 12:57
Про що ви говорите? В цій....країні велодоріжку хоч колючим проводом обтяни, все одно дауни за кермом будуть їх збивати.
Денис Показати IP 30 Травня 2016 10:05
Був свідком і викликав власне швидку. вся біда в тому, що той поворот засаджений густими кущами. Ні водію вантажівки не видно пішохода, ні пішоходу/велосипедисту не видно рух транспорту. Будучи пішоходом чи велосипедистом не потрібно вискакувати на проїжджу частину, бо там зебра намальована, а впершу чергу переконатись, що на тебе не летить транспортний засіб. власне про це не побутбувався велосипедист. враховуючи що швидкість вантажівки була ДУЖЕ повільною, як раз здійснював поворот, то велосипедисту, я б сказав, ДУЖЕ повезло!!! до речі, водій виявився дуже адекватним чоловіком, відразу наклали жгути на руку, щоб зупинити кровотечі. якщо робляться велодоріжки в першу чергу потурбуватись потрібно про покриття та видимість навколо. якщо в нашому випадку з покриттям все в нормі - то видимість доріг, пардон, лайн*ве!