USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

У Луцьку від COVID-19 померла людина, в області – 40 нових хворих

15 Червня 2020 10:35
40 нових випадків захворювання на COVID-19 зареєстровано за останню добу на Волині: Луцьк – 18, Луцький район – 2, Ківерцівський район – 6, Рожищенський район – 2, Ковель – 4, Ковельський район – 2, Володимир-Волинський район – 2, Турійський район – 2, Старовижівський район – 1, Камінь – Каширський район – 1. Один випадок хвороби завершився летально (Луцьк).

Загалом станом на 10.00 год. 15 червня в області зареєстровано 1438 випадків COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР. Одужало 452 особи. 43 випадки хвороби завершились летально, повідомили у пресслужбі Волинської ОДА.

За весь період спостереження коронавірусна хвороба виявлена:

• Луцьк – 278 випадків, в т.ч. 6 летальних;

• Луцький район – 110 випадків, в т.ч. 3 летальних;

• Ковель – 221 випадок, в тому числі 7 летальних;

• Ковельський район – 27 випадків, в тому числі 1 летальний;

• Ківерцівський район – 191 випадок, в т.ч. 6 летальних;

• Володимир-Волинський район – 156 випадків, в т.ч. 2 летальних;

• Нововолинськ – 87 випадків, в т.ч. 6 летальних;

• Іваничівський район – 22 випадки;

• Камінь-Каширський район – 71 випадок, в т.ч. 5 летальних;

• Маневицький район – 59 випадків, в тому числі 4 летальних;

• Старовижівський район – 56 випадків, в т.ч. 2 летальних;

• Горохівський район – 36 випадків;

• Любомльський район – 26 випадків;

• Любешівський район – 23 випадки;

• Турійський район – 22 випадки;

• Ратнівський район – 21 випадок, в т.ч. 1 летальний;

• Локачинський район – 11 випадків;

• Рожищенський район – 11 випадків;

• Шацький район – 10 випадків.

За попередню добу надійшло 28 повідомлень про підозру на COVID-19.

В області методом ПЛР на виявлення вірусу COVID-19 вірусологічною лабораторією протестовано 9955 осіб, в тому числі за останню добу – 200 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
євген Показати IP 15 Червня 2020 10:52
То вже можна їхати до Шацька? 10 давно вилікуваних...
Лучанин Показати IP 15 Червня 2020 11:28
То яке послаблення карантину може бути???? Тут навпаки потрібно посилювати карантин. В нас люби нічого не хочуть розуміти доти, доки біда не зайде до них в хату. А тоді вже зразу паніка. А коли говориш, що біду можна попередити, з тебе всі сміються і ще й обізвати можуть. В нас боротись з вірусом можна хіба силою поліції, військових, штрафами. ВІРУС НЕ ДЯДЬКО, В НОСА НЕ Б'Є
Марія до Лучанин Показати IP 15 Червня 2020 12:47
100 % згідна з автором.
Лучанка777 до Лучанин Показати IP 15 Червня 2020 14:25
Не наганяйте паніку!! Ви медик?? Ви володієте достовірною інформацією?? Я медик, і скажу, що в багатьох пацієнтів хвороба досить легко протікає, тому не треба паніки! А людям жити за щось треба, тому треба транспорт і працювати і їсти за щось купити!!!
Дзвоніть на 103 до Лучанин Показати IP 15 Червня 2020 22:55
Ти підхопив зомбівірус та наганяєш паніку.
1+1 до Лучанин Показати IP 16 Червня 2020 08:57
Ну ти ДОЛБ*
Лучанка Показати IP 15 Червня 2020 13:01
Люди вже більш ні від чого не вмирають То що нам без роботи сидіти ще рік,скоріше від голоду помруть як від вірусу Вірус не смертельний,від грипу вмирають і від багато чого Сидіти в квартирі і чекати смерті чи як
Сидор Показати IP 15 Червня 2020 15:18
В с.Карпилівка хворі 90% населення( і це 100% інформація) і є в тяжкій формі , так що карантин послаблювати точно не можна! І хто зна скільких таких сіл на Волині ...
Анатоль. до Сидор Показати IP 15 Червня 2020 22:56
Ти точно втік з Карпилівки.
Просто Показати IP 15 Червня 2020 18:55
тупо якось - коли було хворих одиниці, то був суворий карантин, а зараз за тридцять тисяч перевалило, то чого послаблення карантину має бути чи відміна? Якби люди совість мали і повагу до оточуючих і дотримувались елементарних правил,хоча б стосовно тієї ж самої дистанції, що вже легше легкого, але ж ні. Стосовно смертей від грипу, то ускладнення від грипу,такі, як пневмонія, вже вміють лікувати, а ускладнення від короновірусу не лікується, бо воно відрізняється від тих пневмоній, які вже знають, а це нове від якого ліків і ради нема і досі - лише ШВЛ, а там як Бог дасть, і передбачити в кого будуть "легкі соплі", а в кого відмовлятимуть легені теж не можливо. Хтось сміливий і оптимістичний, впевнений що "ковіду не існує", готовий випробувати це на собі, своїх батьках чи дітях,твердо впевнений, що якщо що, то потрапить саме у число тих, в кого протікатиме, " як легкий нежить"? І не правда, що лікарі спеціально приписують зараз всім діагноз "короновірус". Я захворіла якраз в березні, температура 37.1-37.4, горло, ніс закладений, головний біль. В сіменого лікаря поставили діагноз ГРВІ, на тест ПЛР не посилали, лікували ГРВІ і періодично слухали легені та вимірювали рівень кисню в крові, призначили звичайні загальні аналізи. Коли симптоми ГРВІ зникли, крім температури, яка затрималась на довго,чого раніше в мене ніколи не було, знову ж і в звичайній поліклініці і в приватній, куди я згодом звернулась намагались визначити причину, але про "ковід" не йшлося, призначали інші, потрібні в моєму випадку аналізи і обстеження. Як на мене, то краще, як то кажуть "береженого Бог береже".
Юля Показати IP 15 Червня 2020 21:40
Знайома померла від раку а в новинах написали коронавірус,думайте люди думайте!
Дзвоніть на 103 до Юля Показати IP 15 Червня 2020 22:59
Люди не хочуть думати. Вони тупо дивляться телевізор. Зомбованим зашуганим суспільством легше правити.