USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Графік відключення гарячої води у Луцьку на 2018 рік

7 Лютого 2018 11:15
Ухвалили графік припинення подачі гарячої води в Луцьку у міжопалювальний період в 2018 року. Ці заходи здійснюватимуть для проведення профілактичного ремонту теплових мереж.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 7 лютого.

Члени виконкому зобов’язали ДКП «Луцьктепло» дотримуватись графіку.

Також доручили департаменту житлово-комунального господарства міської ради довести рішення до відома житлово-експлуатаційних підприємства та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Графік відключень from volynnews
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
дякую Показати IP 25 Квітня 2018 13:59
21 ст і літо як завжди без гарячої води
ХайЙомуГрець Показати IP 14 Травня 2018 06:50
Роблять ті профілактики, кожен рік і далеко не один рік, а толку немає. Щороку не менше 3-4 серйозних аварії, із-за яких щонайменше 3 дні води немає.
Без Води і не туди і Показати IP 12 Червня 2018 18:08
З 11.06 немає по суті гарячої оди на кравчука 5,3,7,9...хоча списках немає.
Михайло Показати IP 2 Липня 2018 17:29
Сьогодні відключено гарячу воду в будинку №9 по вул. Карпенка - Карого. В графіку відключення його немає, Чому?
Тетяна Показати IP 2 Липня 2018 19:33
Теж саме із Соборності 37а, у списку відключення немає, але й води теж немає..
Олена Показати IP 2 Липня 2018 21:23
На Крачука 4 другий день немає гарячої води, а на у списку немає теж
Грязний лучанин Показати IP 3 Липня 2018 19:40
Кам'яний вік. Задумка така: поки перестанемо гріти воду, а поки всі зрозуміють, що нема води, то намотають собі. Лічильники ж не як в Європі - рахують і холодну за гарячу. А на різниці собі хтось віллу збудує...
Чистий лучанин до Грязний лучанин Показати IP 29 Липня 2018 13:52
А ми на період відключення перекриваємо крани з гарячою водою. Всім раджу, то можливо перестануть відключати.
юлия Показати IP 13 Липня 2018 14:17
хочу побачити як 31.07 дадуть гарячу воду ...як завжди в вересні
лучани Показати IP 1 Серпня 2018 10:58
Що за влада!!! По графіку до 31 липня. А сьогодні 1 серпня води немає!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Бик до лучани Показати IP 1 Серпня 2018 12:27
Підтверджую 1 число а води немає (по графіку до 31 липня) Смішно від поста на сайті луцьктепла про те що встановлювати бойлери - погано! Пишуть бо бояться що всі люди перейдуть на бойлери і ЛуцькТепло піде далеко і надовго у відомому напрямку