USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.55 39.85
  • PLN 9.65 9.85

У Луцьку відкрили пам’ятну дошку колишньому міському голові

8 Червня 2021 14:49
У Луцьку відкрили пам’ятну дошку колишньому міському голові, почесному громадянину міста Луцька Антону Кривицькому.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Дошку встановили на фасаді Луцького НВК №7 - природничий ліцей. Саме цю школу колись з відзнакою закінчив Антон Федорович. Символічно, що відкриття пам’ятної дошки приурочене до Дня народження відомого лучанина. Сьогодні йому виповнилося б 76 років.
Під час урочистого відкриття, участь в якому взяла заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, рідні, друзі та колишні однокласники Антона Кривицького, поділились спогадами про його життєвий шлях та поклали квіти до пам’ятної дошки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
лучанин Показати IP 8 Червня 2021 15:32
Єдиний був голова,як МЕНЕДЖЕР міста Луцька.
скептик до лучанин Показати IP 8 Червня 2021 16:16
зимою ешелонами "завозив" пісок на вулиці, разом із сохацьким вічно "латав" ями на дорогах, які ставали ще глибшими. на все решту в бюджеті коштів не вистачало
Анонім до лучанин Показати IP 8 Червня 2021 20:16
Стидоба
Луtsk до Анонім Показати IP 9 Червня 2021 14:00
А Ваші заслуги?
Анонім до Луtsk Показати IP 10 Червня 2021 06:30
Лишився людиною, собою не торгую і не торгував
Боря Показати IP 8 Червня 2021 16:03
Браво. Але коли в місті будуть вирішувати таке як гаряча вода літо жара пенсіонери без води важко не підемо ж в басейни які ви рекламуєте нам треба вдома вода гаряча як питання це вирішується журналісти пишіть щось виясеяйие це питання з молодим мером
лучанин Показати IP 8 Червня 2021 16:39
крім того, що роздерибанили великі підприємства при ньому, більше нічого не можу сказати
Петро Показати IP 8 Червня 2021 17:40
Найгірші спогади про цього мера. Продав друзям усю нерухомість центру міста, гендляр, який не міг скласти собі ціни.
лелеки Показати IP 8 Червня 2021 17:41
ще вкрав в міста одну з наймальовничіших частин парку 900-річчя і спортмайданчик під родинний бізнес
Луtsk до лелеки Показати IP 9 Червня 2021 13:41
Це яка частина ыюі спортмайданчик? Докази, пліііз((
Андерсон до Луtsk Показати IP 10 Червня 2021 06:32
Докази прокуратура збирає
лучанин Показати IP 8 Червня 2021 19:07
Пора оприлюднити список усіх обєктів по Україні і в Луцьку котрі мав цей аферист №1, чи вам допомогти? Митнику Михайлу Бурдейному теж буде памятник чи дошка?
Луtsk до лучанин Показати IP 9 Червня 2021 13:58
Оприлюдніть! Допоможіть!((((
КОТЕЛЬНЯ Карбишева Показати IP 8 Червня 2021 20:14
Я теж при ньому жила як сир в маслі
Анонім до КОТЕЛЬНЯ Карбишева Показати IP 8 Червня 2021 22:11
жила в сауні Карбишева?
Лучанин Показати IP 9 Червня 2021 11:21
Ще дітей залучили