USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вночі затримали крадіїв бруківки у центрі Луцька

15 Вересня 2016 12:10
Патрульні «на гарячому» затримали крадіїв бруківки й цементу в центрі міста.

Про це правоохоронці повідомили у Фейсбуці.

Сьогодні, після півночі, патрульні помітили на Замковій площі двох підозрілих осіб, які переносили бруківку в автомобіль.

Інспекторам повідомили, що просто п’ють тут пиво і що машина їм не належить.

У салоні автомобіля під час поверхневого огляду патрульні виявили бруківку, а в багажнику - мішок цементу.

Чоловіків затримали за підозрою в крадіжці, на місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Окрім того, на двох цих осіб склали протоколи за статтею 178 (розпивання алкоголю в громадських місцях).

Автомобіль вилучили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Город Показати IP 15 Вересня 2016 12:27
Куда движемся? Там нечистоты сливают, здесь брусчатку воруют, на дорогах полно пьяных.
Любі свині Показати IP 15 Вересня 2016 12:42
Не говори.... Вот раньше такого не было. Никто не воровал, чистоты не сливал и пьяных вообще никто не видел... Не жизнь а малина была... Социализм, одним словом.
Город до Любі свині Показати IP 15 Вересня 2016 14:03
А почему вы сравниваете с раньше? Я провожу аналогию с другими странами в направлении которых нужно двигаться.
2 Показати IP 15 Вересня 2016 12:55
Раніше було але не так беспредельно як зараз,дурнів розвелось више криши
Шеф Показати IP 15 Вересня 2016 13:11
А хто вирив бруківку навпроти ,,Маски" і тепер народ ноги ламає? Всі знають цю криму.
Світлана Показати IP 15 Вересня 2016 13:49
Затримали , повідомте їх прізвища , марку і держ.номер автомобіля, щоб лучани ,їх сусіди і родичі знали своїх " героїв " !
Лучанин Показати IP 15 Вересня 2016 14:03
І вони знову на наступних виборах виберуть романюка... Кінець. Занавіс.
Микола до Лучанин Показати IP 15 Вересня 2016 14:18
А причому тут Романюк?.....При Романюку вкладають бруківку по всьому місту, якісь в*родки її крадуть, а винен всеодно він?
Анонім до Микола Показати IP 15 Вересня 2016 17:08
Романюк винен в тому що не віддав це замовлення на аутсорс (через систему Прозоро) чесному підрядчику який не допустив би такого...
Світлина до Лучанин Показати IP 15 Вересня 2016 14:55
Лучанин,твої коментарі вічно з таким брудом, що читати не хочеться,таке враження що 6 кл. школи маєш, навіть, якщо і пароль зміниш то по твоїй техніці писати тебе всеодно вичислиш. Та скільки Романюк в міській раді, ми маємо гарячу воду , тепло в квартирах, ремонтуються дороги, хоча може і не достатньо, освітлюються вулиці, перебудована привокз. площа і сам вокзал, міст через жд, не буду все перераховувати, але основне, ніхто не знає, як це йому дається
Швєта до Світлина Показати IP 15 Вересня 2016 16:05
Романюк наше всьо
злий до Світлина Показати IP 15 Вересня 2016 16:07
Романюк і гаряча вода - речі не сумісні...
Лучанин до Світлина Показати IP 15 Вересня 2016 17:03
Винен... треба було написати не романюка а романюків (чиновницький клас який є квінтенсенціюєю совка) Тепер до того що він робить... Зараз безпечно красти тільки на обороті... (чим більше всякого... затієш тим більше твої фірми зароблять або відкатів отримаєш) вокзал палиця реконстроював... той кусочок площі був реконструйований вдумайтесь за 3 млн грн і обійшли усі обовязкові тендерні закупки...) Оооо міст через жд був так зовсім "БЕЗ різонно" вмонтований в торгівельний цент + ну це ж совкова архітектура... навколо якої виростають совки... Про дороги... ах якби можна було прикріпити відео... На рахунок води тепла і т.м що це за рабська логіка така в 21 ст ?
Иван до Лучанин Показати IP 15 Вересня 2016 16:36
Ты бы сообщил своё имечко, а мы бы громко адресно посмеялись бы над глупым изречением......ишаки не только в Туркмении, оказывается, водятся
Мама з коляскою. Показати IP 15 Вересня 2016 21:10
Можливо не потемі але про бруківку: Двір Волі43 виклали бруківкою,а на проспекті Волі ноги можна поломати.?