USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кому знадобився 40-річний ВАЗ? Автокрадіжка у Луцьку

5 Березня 2014 15:42
Відділення ДАІ Луцького МВ УМВС України у Волинській області розшукує автомобіль «ВАЗ 2101» червоного кольору, 1973 року випуску, д.н.з. АС 2165 АА, який 02.03.2014 року знаходився у дворі будинку №8 по пр. Молоді обласного центру та був викрадений невстановленою особою. Про це повідомили у прес-службі УМВС на Волині.

Співробітники міліції вживають заходи щодо встановлення місця знаходження та затримання осіб, причетних до скоєння даного злочину.
Керівництво відділення ДАІ луцького міськвідділу міліції звертається до всіх громадян із проханням допомогти розшукати викрадений автомобіль. Будь-яку інформацію з цього приводу повідомляйте за телефонами: 71-02-43 або 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
першак Показати IP 5 Березня 2014 15:46
а не треба було мити а то всі іздять брудні а він помив
Саша Показати IP 5 Березня 2014 16:00
Обарзели беспридельщики !!!
Дія Показати IP 5 Березня 2014 16:10
То самі активісти викрали, що собі медалі повісити ;)))
Вася Показати IP 5 Березня 2014 16:32
Та ні, це Янукович викрав ! Йому для колекції якраз ВАЗа і не вистачало !!!
Реально! Показати IP 5 Березня 2014 16:40
Схожий автомобіль, був замічений в провокаціях по місту. Вчора ввечері 4-5 знайомих прогулюючись вулицею Лесі Українки біля "Книжкового пасажу" були оточені 15-18-тю молодиками в спортивному одязі, які підбігли з різних сторін, всі спортивної статури за 1,80 см зростом, підбігли відразу стали в "боксерську" стійку(люди підготовленні) Всі почали втікати у різні сторони, одного з компанії збили з ніг, та ударили декілька разів ногою по голові, забрали мобільний.... Группа молодих людей була замічена трішки пізніше за "Зосею" молодики швидко рухалися з центру, всі сіли в "Жигулі" червоного колбору і поїхали у бік "Червоного"......пс Ось так, любі друзі, якби не самооборона, то в місті так би творилося що всі були б у шоці, в нас дуже багато неадекватних!!!!! Продовжуйте і далі с....ти в коментарях, поки вас не стосується.... а коли буде халепа, до кого ви побіжите???????
Не полытичнеский до Реально! Показати IP 5 Березня 2014 18:27
!! Да-да, также слышал ... по Чернышевскому лазать какие-то типы, по 10 - 20 человек, автомайдан - проверяйте! Появляются они в районе улицы Журавлиная!! А еще драга дяде руку поламали какие-то д*билы на 40-м, ничего не объясняя и не говоря.... просто дали пи...лей!
Анонім до Реально! Показати IP 5 Березня 2014 21:39
ну да, міліції то зараз немає, принаймні робота точно порушена, завдяки понятно кому, тепер залишається тільки плакатась корєшам с з района, всяким "драгадядям" і іншим елементам
Реально до Анонім Показати IP 5 Березня 2014 23:25
Благодаря власти и мусарскому беспределу!!!!!