USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку водію маршрутки стало погано за кермом, автобус врізався в будинок. Оновлено

12 Листопада 2021 13:30
Дорожньо-транспортна пригода сталася 12 листопада на вулиці Дубнівській у Луцьку.

Як повідомили у пресслужбі патрульних, близько 12 години маршрутка в'їхала в житловий будинок. Аварія сталася через те, що водію стало погано, його забрали до лікарні.

На місці події працює слідчо-оперативна група.

Транспортний засіб зазнав механічних ушкоджень.

Як повідомили у диспетчерській службі швидкої, водія доставили у Луцьку міську клінічну лікарню з діагнозом закрита черепно-мозкова травма.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
пасажир Показати IP 12 Листопада 2021 14:52
А ті водії медичне обстеження проходять? Інколи за кермом такого бачиш, що він, на вигляд, вже і ходити не взмозі, а він людей везе, за безпечне перевезення відповідає!!!
Думка Показати IP 12 Листопада 2021 15:03
На жаль, з тими водіями, які ще хоч якось намагаються забезпечувати перевезення в теперішніх умовах, Луцьк помаленьку перетвориться на вело-пішохідне місто. Вимоги до якості перевезень зростають, вартість проїзду зростає, а зарплати водіїв в єврозоні значно вищі, ніж у нас. Країну перетворюють на хостел: тут живемо і годуємо чиновників, а в Європі заробляємо гроші, щоб жити.
Всезнайко Показати IP 12 Листопада 2021 15:56
Вакцинований?
Авжеж до Всезнайко Показати IP 12 Листопада 2021 22:48
З язика зняли. Хто б які казочки не розповідав, а після вакцинації людина повинна 42 доби знаходитися під наглядом лікаря (не постійним, просто в контакті). В нас навіть перед вакцинацію людей не обстежують, можна тобі, треба тобі чи ні - йди та вакцинуцся, буде анафілактичний шок будемо намагатися врятувати. Звичайно що масового явища не буде, але поодинокі випадки можливі і до громадян від яких залежить безпека інших осіб повинен бути особливий підхід. Нажаль наслідки ковіда проявляються раптово.
Вуличне радіо Показати IP 12 Листопада 2021 16:37
Кажуть вперше на маршруті, їхав по навігації гуглмапс, сагала не знав про сучасну актуальну карту осм.
Експерт Показати IP 12 Листопада 2021 18:26
Ахахах, так их проверяют перед отправкой, как ему могло стать погано?
До ахахах до Експерт Показати IP 12 Листопада 2021 21:34
так их проверяют перед отправкой - вони не посилки, їх нікуди не відправляють как ему могло стать погано? - раптово