USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку водій Volkswagen в'їхав у таксі і зламав ногу

31 Грудня 2017 07:00
У Луцьку сталася аварія: на розі вулиць Соборності і Молоді зітнулися автомобілі Daewoo Lanos і Volkswagen Golf.

Аварія сталася увечері суботи, 30 грудня, інформує Волинь24.

За попередньою інформацією, автомобіль таксі Daewoo Lanos їхав проспектом Соборності від Північного ринку, при повороті на проспект Молоді виїхав задалеко – і в нього врізався автомобіль Гольф.

У ДТП водій Volkswagen зламав ногу.

За неуточненою інформацією, водії обох машин – тверезі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
петро Показати IP 31 Грудня 2017 09:21
гляньте на характерні сліди на лобовому склі - ідіоти не пристібаються і потім вонисять башнею лобовуху
Я до петро Показати IP 31 Грудня 2017 09:58
1000%
Ігор до петро Показати IP 31 Грудня 2017 14:54
Нажаль у нас 95% водіїв їздять без ременів безпеки. Пам'ятаю як приїхав з Португалії, то з мене всі друзі сміялися бо я вже рефлекторно ремінь пристібав.
Експерт Показати IP 31 Грудня 2017 12:36
бляхарі 100%
—— Показати IP 31 Грудня 2017 14:09
Виїзд на зустрічну смугу при повороті на ліво , це типова поведінка Луцьких «водіїв» .От і нарвався На своє...
лучанин до —— Показати IP 31 Грудня 2017 17:31
доречі його могла просто знести на слизькому асфальті..який ніхто не посипав.. тому машину і підсунуло... а блях летів як завжди і не вивернувся... хоча якби летів у крайній правій то все було б норм.. але ж всі позвикали їздити в лівому..
Русс Показати IP 31 Грудня 2017 15:10
Чё вы злорадствуете?
Каспер Показати IP 31 Грудня 2017 15:27
Виїхав на зустрічну? З якого швидкістю летів фольскваген, шо так розвалив ланоса? Не менше 100, як мінімум!
троль Показати IP 31 Грудня 2017 17:36
гольф теж таксі був)) оце знайте як до бляховода в таксі сідати..
Проходив поруч... Показати IP 31 Грудня 2017 17:47
Судячи з коментаря пан Каспер мало ютюба дивиться і в дтп не бував, раз такий розумний експерт. Я був в дтп, де при лобовому зіткненні швидкість удару сумарно була біля 70 км на годину. Я рухався десь 40, і зустрічна 20-30. Результат той же. Пан Каспер навіть не уявляє, що таке удар при 100 км на годину. Це два жмура. Одразу. Так що нєх тут комєнти професійні писати, писаки диванні
Блуд Показати IP 1 Січня 2018 09:56
БляХєр скоїв ДТП тверезим?? Щось новеньке.. Певно рухаємось в Європу)
муха до Блуд Показати IP 1 Січня 2018 15:03
бляха точно був синім бачив сам як бутилки з машини викидали,водія замінили
456 Показати IP 1 Січня 2018 10:07
Напевно мало хто задумався про долю автівок. Один купив за 800євро гольфа конченого, ремонтувати його не буде. В іншої людини був ланос, можливо навіть з салону, можливо все життя збирав на нього. Навіть якшо страховку виплатять - в хлам розбитий ланос став наполовину дешевший. А андон на бляхах просто поїде в польшу і притяне чергового корча, може даже за 500євро. Справедливо, шо чесна людина "попала" а гімно нічого не втратило? Дешеві машини приводять тільки до купи ДТП, от і все. Конченим - вози, а не пасати!