USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку авто влетіло у двір житлового будинку і ледь не збило жінку

29 Червня 2017 18:43
На вулиці Клима Савура у Луцьку легковик влетів у двір приватного будинку і ледь не збив жінку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їхніх слів, за кермом авто перебував чоловік близько 30 років. Він їхав зі швидкістю понад 100 км за годину з боку Київського майдану і влетів просто у житловий двір.

По дорозі авто водія викорчувало пенька, зламало кований паркан і мало не збило газову трубу на території подвір’я. Але частково легковик все ж зачепив газову трубу й мешканці викликали газову службу, бо можливо, підозрюють лучани, стався витік газу.

Очевидці ДТП також стверджують, що після інциденту водій вийшов з авто і сказав патрульним, які прибули на місце події, що в автомобіля «голі» шини й через слизьку дорогу він не справився із керуванням.

Жінка, яка рухалася тротуаром і яку мало не збило авто, перебуває у шоковому стані. Патрульні не коментують інцидент. Подробиці ДТП з’ясовуються.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Ваха Показати IP 29 Червня 2017 18:59
Як це так,що тачка не на іноземній реєстрації, аже на думку свідомих саме водії на іноземній реєстрації найбільші лихачі!?)))
скептик до Ваха Показати IP 29 Червня 2017 21:04
це водій бігом зареєстрував машину, щоб не кинути тінь на євробляхи
Я Показати IP 29 Червня 2017 19:26
Представляю собі як же засмутилися зараз тролі що авто не на Євро бляхах. Прям місця собі не знаходять...
124 Показати IP 29 Червня 2017 19:31
Чому ж, в даному випадку лихачем виявився таксист. На думку свідомих вони не кращі)
остап Показати IP 29 Червня 2017 19:49
То якого х*ра ти летиш на лисій гумі в дощ?! Нема розуму - каліка!!!
Бляхар Показати IP 29 Червня 2017 19:51
А де польські чи литовські бляхи? Що за неподобство???? Та то не може бути такого!!!!
Діма Показати IP 29 Червня 2017 20:44
Якщо нема клепки в голові, то які бляхи не дай всеодно результат той самий.......
Ячяч Показати IP 29 Червня 2017 21:07
Ну шо недоумк,.и чого су...а мор..ди позакривали? А того шо ви уйоб..,к.. и на Укр реєстрації взагалі їздити не вмієте
Олекса Показати IP 29 Червня 2017 22:15
За кермом з1979р. Такого безпрєдєла як тепер не було ніколи. Підростає молоде покоління- безбашенне.
скептик до Олекса Показати IP 30 Червня 2017 09:05
постійне вживання різного стєкломоя і чіпсів дається взнаки. в голові помиї
Лучанин Показати IP 29 Червня 2017 23:22
Певне у нього євробляхи під цим несправжнім номером! Так що свідомі можуть бути спокійні. Купив в польщі за 1500 баксів) П.С. З якими тільки жлобо-українцями "свідомими" приходиться співіснувати в одній державі. Обкладуть їх податками з ніг до голови....а вони як овечки думають що так і має бути. І далі готові платити за старі ржаві корчі по 6 тис зелених коли весь цивілізований світ їздить на нормальному авто за 1500-2000. Ганьба баранам яких жаба давить!
Морган до Лучанин Показати IP 30 Червня 2017 00:56
Цивілізований світ не їздить на авто за 2000. І воно нормальним бути не може. Європейцям легше продати корча в Україну, нехай дурень потішиться до пори часу, ніж здавати на утилізацію за копійки.
Тарас до Морган Показати IP 30 Червня 2017 08:14
А ти був у Європі? Бо по твоєму коментареві зрозуміло що ні. Бо я от був у Польщі і у Литві, і був здивований тим що рено меган у них найпрестижніше авто,доречі, у них воно коштує 5000 €, а у нас 10000€. В людини навіть коли є гроші, вона займається автомобілями, і продає дорогі і престижні авто, а сам буде їздити до прикладу на опелі зафірі 2000 року випуску, обдертому і не гарному, головне технічно справному, і ціна якому менше ніж 1000€! І тільки кожна 50-та машина попадається крутіша. А так всі їздять на машинах навіть не за 2000, ні, це розкіш, а за 1000€! Важко повірити, от поїдь і подивися, а тоді пиши коментар як там у Європейців. А ще наприклад, навіть біля 2-х поверхової великої і гарної хати, ніколи не буде забору і бруківки! Шок? А воно так і є! Подвір'я в кращому випадку засипане щебнем, а в гіршому просто витоптані стежки.
скептик до Морган Показати IP 30 Червня 2017 09:06
поїдь у цивізізований світ і подивись, на чому їздять
Знаючий до Морган Показати IP 30 Червня 2017 09:10
От якраз за утилізацію ТАМ треба власнику заплатити чималі "бабки", а тут лохам продасть ще й заробить.
Юзік до Лучанин Показати IP 30 Червня 2017 07:22
Весь цивілізований світ купляє нові недорогі авто в салонах. Подивись статистику продаж нових авто по європі. То не ауді мерс чи бмв.
скептик до Юзік Показати IP 30 Червня 2017 19:05
Купують різні машини, бувші у використанні теж. питання в ціні і для чого. якщо фермер ветеринар збирається возити тварин, то навряд чи він буде купувати нову машину
Яяя Показати IP 30 Червня 2017 09:16
коментар було видалено
Як Показати IP 30 Червня 2017 13:00
ви вже задовбали "єробляхи" не "євробляхи" та хоч х**вробляхи, вже в хати скоро заїзджати будете на швидкості 100км, зносячи все на своєму шляху, і просто на диванах перед телевізорами давити людей будете, бо на пішохідних переходах це вже звично і не цікаво, і не про наявність чи відсутність мізків в черепушках своїх і своїх "колег" говорять, а дискусії про "бляхи" ведуть. На мізки водіїв вочевидь надії нема, то де хвалебна патрульна поліція, де попереджувальні дії і каральні санкціїї до придурків, "чего ждемс"? Гранатомети тим поліцеським треба повидавати, щоб шмальнули одного-другого-п"ятого такого їздока-летуна, то до інших може б дійшло, бо бєзпредєл повний зараз в Луцьку коїться на дорогах.
Михайло Показати IP 30 Червня 2017 20:54
Як всі тут праведно говорять за номери. І ті не ті, і ті погані... А справа то, всього на всього, у водієві. Якщо ві у місті летів 100, то немає нічого дивного, що він це зробив... Слава Богу, нікого не вбив. А та дурна суперечка за бляхи та номери, і яйця виїденого не вартує. Просто, будьте нормальними завжди, і за кермом, і пішоходом...