USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку впіймали 9 «автохамів». Фото

12 Квітня 2017 17:37
Інспектори департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради здійснили відпрацювання 11 та 12 квітня щодо паркування автомобілів на тротуарах, пішохідних зонах, на газонах біля будинків в тому числі і на зелених зонах, за зверненнями громадян проведенно відпрацювання на вулицях Лесі Українки, Конякіна, Г. Артемовського, Президента Грушевського, пр. Соборності.

Про це повідомили департаменті Муніципальної Поліції Луцької міської ради.

Інспектори склали 9 протоколів згідно ст. 152 КУпАП щодо порушення Правил благоустрою міста Луцька.

Робота в цьому напрямку департаментом муніципальної поліції проводитиметься і надалі.

Мешканців міста, які помітили паркування автотранспорту на зелених насадженнях на прибудинкових територіях міста, просять повідомити виявлені адреси у департамент муніципальної поліції Луцької міської ради за тел.722861; 722649.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучанин Показати IP 12 Квітня 2017 18:10
Це все дуже добре, це все дуже правильно, молодці, але на кого муніципали виписували протоколи??? ЯК, вони будуть доводити, хто саме її туди припаркував, бо по законодавству відповідати має ВОДІЙ. Навіть не уявляю...
Місцевий Показати IP 12 Квітня 2017 18:24
А ніхто не підскаже де машини ставити? Авто стоянок в районі жд вокзалу до променя немає, в дворі ставиш і то в кожному дворі є хворі на голову сусіди які ріжуть скати,то де її дівати? в квартиру на 5 поверх?
З привокзалу до Місцевий Показати IP 12 Квітня 2017 18:57
Ну це не усюди так. Нещодавно мій двір біля шухевича зробили, багато місць для паркування, рік назад в пару дворіках біля елеватора також робили ремонт прибудинкових територій, місця з запасом вистачає.
Петро до Місцевий Показати IP 13 Квітня 2017 21:03
Хтось тобі має парковку халявську надати, бо недорозвинений не думав коли купляти свій металобрухт. Відзнака таких халявщиків - житло у гуртожитках, але з "машиною"! Коли женився то теж розраховував на сусідньому ліжку на халявську спати? "сорок" не подолати? ( а про справжнє житло з парковкою зароблене своїми руками думати недолугість заважає? Чи не забагато бидло розвелось у Луцьку?
Анонім Показати IP 12 Квітня 2017 19:44
"Благоустрій міста – комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території міста з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля" ДЕ ТУТ ПРО ПАРКУВАННЯ АВТО ?!!!!!!!!!! кобилинська чи як там її хвора на голову
Анонім Показати IP 12 Квітня 2017 19:48
не там тьотя копає : 2.2. Повноваження міської ради та її виконавчих органів у сфері благоустрою міста: 2.2.13. Визначення місць стоянок транспортних засобів на об'єктах благоустрою населених пунктів
Трава на газоні Показати IP 12 Квітня 2017 21:18
«Автохам»- це взято з Росії, в них там наклейки на вікна клеять,потім сваряться з власниками,плюс затрати на наклейки,на суди,і т д. Потрібно щось своє,щоб дешево і сердито,і щоб охота в порушників пропала на довго.Може в кого є думки з цього приводу?
Анонім до Трава на газоні Показати IP 13 Квітня 2017 15:08
зроби місце для паркування
Трава на газоні до Анонім Показати IP 13 Квітня 2017 17:36
Якщо і зроблять,то платити потрібно буде,а любителі халяви завжди знайдуться
Анонім до Трава на газоні Показати IP 13 Квітня 2017 22:17
у нормальних країнах паркувальні місця проектують при будівництві будинків
максим Показати IP 12 Квітня 2017 21:19
і не сумнівався що на цих фото не буде "жирних" лєксусів, мерсів і тд.
*** Показати IP 12 Квітня 2017 21:59
То ларьки, то гаражи, то машины - заняться больше нечем что ли? Может уже будем проверять у кого окна не помыты, слышал в Германии за это штрафы тоже предусмотрены.
лул до *** Показати IP 13 Квітня 2017 10:43
не треба кудахтати. там за таке штрафи луплять, що ти б свої остані труси продав. попривикали їздити по газона, колії такі що жах. тут вам не раллі дакар, полішуки
Анонім до лул Показати IP 13 Квітня 2017 15:09
там спочатку влада організовує парковки, а потім лупить штрафи
лучанин Показати IP 13 Квітня 2017 17:14
А чому наші забудовники та архітектори не проектуть в новобудовах підземні парковоки?це практикується у всьому світі,а у нас знову через ж.... а потім шукають крайніх!
Анонім до лучанин Показати IP 13 Квітня 2017 21:11
Проектують! Тільки місцеві жалоби на це гроші витрачати не бажають.., совка потрібна халява і щоб " Хтось" за них все зробив!